Skocz do zawartości
Reklama:

hernikus

Ulubione dania na obiad

Rekomendowane posty

jolantapl.    1071
1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie odważyłabym się powiedzieć że robię derce. :hahaha:

Ha ha ja nawet nie wiem co to jest ha ha

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jolantapl.    1071

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Za dużo brzydkich słów, nie nadaje się do publikacji.....

ha ha to napisz mi na priv ha ha

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jolantapl.    1071
Teraz, Maria Jolanta napisał:

Kiedy się wstydzę..... :p

A co ty taka wstydliwa się zrobiłaś ha ha nie bój się nie wkleję tego tam gdzie nie potrzeba ha ha

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jolantapl.    1071
5 minut temu, erika napisał:

:hahaha::rozpacz:  Jolki :hahaha: ja nie mam w domu pampersów .  @jolantapl. Derce to musisz w tłumacza Google wpisać :p   :hahaha:  

Jak mogłaś mnie tak podpuścić Ty po prostu konkurencje chciałaś wyeliminować ha ha a co do pampersów to teraz juz wiesz co z de masz sobie przywieżć ha ha

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blondi    2740

Tak czytam i pampersy na obiad? litości ,,,pampersy w sosie bezszamelowym-no nie wytrzymiem,,wiem,ze sama zbaczam z tematu i to nieraz ,więc:hahaha: sama lubię takie zbaczanki-hahha ale proszę Państwa tutaj piszemy o ulubionych daniach na obiad,,,więc moje np, danie ulubione to ,,wszystko co jest zjadliwe na stelli,,,zawsze przetrzymam bo zjadliwe,,nie mam wymagań ,,bo znam bidę i bogactwo wszędzie się szybko odnajdę i nowe jadłospisy rodziny typu marchewka z zmiemniakami w sosie tez się da polubieć:hahaha:a jak zdrowo,

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blondi    2740
2 godziny temu, Lucyna121 napisał:

@Blondi albo knoblauchspagetti ....xd

:hahaha: coś mi się przypomniało-hahahhaa a u mnie gołąbki,,prawdziwe gołąbki:hahaha::p

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość aga   
Gość aga

Obiad mam typowo niemiecki :hahaha: , bo wczorajszy . Tylko ziemniaki zrobie smazone , bo nie chce mi sie nic innego z wczorajszych tworzyć.  Bedzie smakował , bo wczoraj smakował też .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ankka    20

Chciała bym zrobić  na obiad jakieś z kurkami, myślałam o schabie duszonym w sosie kurkowymi. Czy wy macie jakieś sprawdzone pomysły ?

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blondi    2740
13 minut temu, ankka napisał:

Chciała bym zrobić  na obiad jakieś z kurkami, myślałam o schabie duszonym w sosie kurkowymi. Czy wy macie jakieś sprawdzone pomysły ?

Ja bym zrobiła schab osobno,,np, kotlet i do tego sam sos z kurkami w śmietanie,,,czyli  usmażone kurki z cebulką i zalane śmietaną,, ale tez lubie mięso razem z grzybkami razem duśic,,ale kurki to sa takie grzybki ,gdzie najlepiej smakują usmażone na masełku np.  ale narobiłas mi smaka na te kurki,,,odpowiednie przyprawy ,,a raczej sól i pieprz bo inne zatraca smak tych kurek,,,ja jestem grzybiarka też,,,kocham grzybki,,uwielbiam je,,kocham las,,teraz zaraz się wybiorę do lasu-hahahah po nocach,,,:hahaha:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blondi    2740
3 godziny temu, svieta napisał:

dla mnie bardzo pomocne są urządzenia typu  termomix, bo tak naprawdę jedzenie robi się 'samo' ;)

slyszałam o tym i widziałam i może to i dobre ,,a w domu mam takie urządzenia i nie na jednym gotowalam zupę i wychodziło super,,albo kurczaka wsadziłam i po godzinie z miasta ,,kurczak gotowy do jedzenia -upieczony jak z grilla,,bo to grill był,,ale to były czasy jak robiłam rewolucję w swoim dużym domu,,,nie bylo kuchni ale sprzęt był na wszystko,,aby normalnie funkcjonować,,,:hahaha:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość aga   
Gość aga

Ja jestem staroświecki model :) lubie pokrywke podnieść , zamieszać i popatrzeć. Mam to co jest niezbędne z urządzeń kuchennych, ale i tak często nie używam . Bo mnie w domu nie ma:hahaha::hahaha:.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Betty    550
13 godzin temu, Blondi napisał:

Ja bym zrobiła schab osobno,,np, kotlet i do tego sam sos z kurkami w śmietanie,,,czyli  usmażone kurki z cebulką i zalane śmietaną,, ale tez lubie mięso razem z grzybkami razem duśic,,ale kurki to sa takie grzybki ,gdzie najlepiej smakują usmażone na masełku np.  ale narobiłas mi smaka na te kurki,,,odpowiednie przyprawy ,,a raczej sól i pieprz bo inne zatraca smak tych kurek,,,ja jestem grzybiarka też,,,kocham grzybki,,uwielbiam je,,kocham las,,teraz zaraz się wybiorę do lasu-hahahah po nocach,,,:hahaha:

ale mi smaka narobilas na te kurki, ale narobilas... u mnie, czy tez u nas dzis kurczak w sosie slodko-kwasnym, moje popisowe danie,mniam, do tego ryz i 2 suroweczki. uwielbiam gotowac dla tej rodziny dziadka, zwlaszcza dla Manfreda, jego siostrzenca.... kocham patrzec jak on na koniec wylizuje talerz, salaterki po salakach, czy surowkach i taki caly umorusany zachwala jakie pyszne jedzenie, az sie chce dla niego cos wymyslac i robic!!!!! najgorzej zawsze gotuje sie dla takich, co to im nigdy nic nie smakuje, ze oni sami kiedys najlepiej gotowali i nikt im nib nie dorowna.... 

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ankka    20
22 godzin temu, Blondi napisał:

Właśnie dziś tak zrobiłam - oddzielnie, jak polecałaś - wyszło SUPER pyszne!!! 

Do tego surówka z kapusty pekińskiej, ogórka i pora - moja porcja poniżej bez ziemniaków (bo się odchudzam... tzn. chcę...)

zdj.jpg

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jolantapl.    1071

U mnie dzisiaj na obiadek rolady niestety nie wołowe bo za długo by się smażyły a w środku mielone mięso tak po śląsku ja za takimi nie przepadam ziemniaki i sałatka z pomidorów i konserwowych ogórków .Obiad na 12 punkt :hahaha: dobrze,że w tym domu jeszcze ktoś pracuje oprócz mnie.Jedną ręką w garnkach mieszam ,drugą w kuchni sprzątam a jak ja jeszcze daje radę na forum pisać?:płacz::hahaha:

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Łukasz    1256

bo jesteś wszechstronna dziewczyna:) a ja dziś sznycle z indyka, ziemniaczki tłuczone,okraszone polskim boczkiem i półmisek świeżych warzywt

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jolantapl.    1071
1 minutę temu, Łukasz napisał:

bo jesteś wszechstronna dziewczyna:) a ja dziś sznycle z indyka, ziemniaczki tłuczone,okraszone polskim boczkiem i półmisek świeżych warzywt

A już się martwiłam ,że dzisiaj nic dziadkom nie ugotowałeś;)

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hal    51
Godzinę temu, jolantapl. napisał:

U mnie dzisiaj na obiadek rolady niestety nie wołowe bo za długo by się smażyły a w środku mielone mięso tak po śląsku ja za takimi nie przepadam ziemniaki i sałatka z pomidorów i konserwowych ogórków .Obiad na 12 punkt :hahaha: dobrze,że w tym domu jeszcze ktoś pracuje oprócz mnie.Jedną ręką w garnkach mieszam ,drugą w kuchni sprzątam a jak ja jeszcze daje radę na forum pisać?:płacz::hahaha:

Joleńko :serce: Ja też z urodzenia jestem Ślązaczką :) Tym bardziej, jest mi bardzo miło być z Tobą w pozytywnych relacjach, za które Ci bardzo dziekuje :) Jesteś Wielka Joluś :serce: i dasz ze wszystkim radę, bo Ślązaczki tak mają :) Moc serdeczności dla Wspaniałej Ślązaczki Jolci :serce: Od Ślązaczki mieszkającej na Pomorzu :) Miłego popołudnia Joluś :serce: Na jakiś czas-znikam... :) ale zapewniam, że jak najszybciej do Was Wszystkich w Opiekunkowie :serce: Wrucę... :) 

Edytowane przez Hal

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hal    51
1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@Hal miłego popołudnia a ja tu na forum jest ze wszystkimi w pozytywnych relacjach;)

Tak trzymaj Joluś :serce: Do zobaczenia, pa... :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się