Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Afryka napisał:

Ustaliłam z Tuptusiem Niejadkiem, że placki ziemniaczane będą, bez cebuli i nietłuste, takie instrukcje dostałam. :d. Przydomek Niejadek, to nie z powodu niecięci do jedzenia, tylko jedzenia niewielu rzeczy z bogatego asortymentu kuchni świata. On nie je 80 % tego co przeciętny zjadacz chleba... o pardon, chleba też nie jada. :szydera:

Zaraz będę na te placki

Miłego dnia życzę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, foczka63 napisał:

To samo co wczoraj czyli czipsy z dorsza,frytki i fasolka z bułką.

Ja robisz te czipsy?

 

U mnie dzisiaj będzie kurczak smażony na patelni bo piekarnik szlag wziął i trafił. Do tego surowka z białej kapusty. Na deser jeżyny. To wszystko.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja robisz te czipsy?

One już na surowo są czipsami, bo to skrawki dorszowe.Strasznie z tym dużo roboty bo malutkie.Zwyczajnie jak rybę-mąka,jajo,bułka i przyprawy.Miałam tak z pół kg ,może więcej ,wyszła micha taka,że na dziś zostało:)Przyprawa wiodaca to papryka wędzona i zwykła w proszku.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

One już na surowo są czipsami, bo to skrawki dorszowe.Strasznie z tym dużo roboty bo malutkie.Zwyczajnie jak rybę-mąka,jajo,bułka i przyprawy.Miałam tak z pół kg ,może więcej ,wyszła micha taka,że na dziś zostało:)Przyprawa wiodaca to papryka wędzona i zwykła w proszku.

Kurcze. Zjadłabym sobie tych chipsów. Tylko skąd te skrawki wziąć....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy z dziadkiem na ten zapowiedziany obiad, który jeszcze nie przyjechał. Mam tylko nadzieję, że wnuczka przywiezie go ze sobą już gotowy bo jak sobie pomyślę, że zacznie robić ten obiad dopiero po przyjazdzie to obiadokolacje będziemy mieli dzisiaj jak nic ;)

Banana sobie zjadłam bo głodna się zaczynam robić :oops:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiadu się z dziadkiem nie doczekaliśmy :( ale może to i dobrze 

W trakcie jedzenia kolacji przyjechała wreszcie wnuczka. Przyszła się przywitać a dziadek oczywiście wyskoczył z pytaniem A gdzie obiad? Miałam go kąpać pod stolem ale było już za późno. Dziewczyna spłonęła rumiencem :haha:

Potem było jeszcze gorzej bo dziadek powiedział, że ja jestem specjalistka od gotowania :$

Mogła kupić coś gotowego jak nie zdążyła ugotować albo chociaż coś powiedzieć na swoje usprawiedliwienie a tu ani be ani me ani kukuryku. 

Jakoś przeżyliśmy ten dzień bez obiadu :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, INEZ napisał:

Czekamy z dziadkiem na ten zapowiedziany obiad, który jeszcze nie przyjechał. Mam tylko nadzieję, że wnuczka przywiezie go ze sobą już gotowy bo jak sobie pomyślę, że zacznie robić ten obiad dopiero po przyjazdzie to obiadokolacje będziemy mieli dzisiaj jak nic ;)

Banana sobie zjadłam bo głodna się zaczynam robić :oops:

Już sobie wyobrażam jak dziadkowi musiało burczeć w brzuchu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Obiadu się z dziadkiem nie doczekaliśmy :( ale może to i dobrze 

W trakcie jedzenia kolacji przyjechała wreszcie wnuczka. Przyszła się przywitać a dziadek oczywiście wyskoczył z pytaniem A gdzie obiad? Miałam go kąpać pod stolem ale było już za późno. Dziewczyna spłonęła rumiencem :haha:

Potem było jeszcze gorzej bo dziadek powiedział, że ja jestem specjalistka od gotowania :$

Mogła kupić coś gotowego jak nie zdążyła ugotować albo chociaż coś powiedzieć na swoje usprawiedliwienie a tu ani be ani me ani kukuryku. 

Jakoś przeżyliśmy ten dzień bez obiadu :haha:

Tak to jest z tą młodzieżą

Może niemowa jaka się trafiła  

Nö to zdobyła następny medal, czekaj na kopertę jak przyjadą dzieci

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jutro mam zupę miesną, bo inna nie wchodzi w grę, moja Andżela nie jest  roslinożerna :haha:

Na drugie pierożki z mięskiem bez cebulki bo to też gryzie w podniebienie :szydera: ale chyba sosik wymyślę jakiś  

Na deser mój wspaniały pleśniak :oklaski: 

Oo taka jestem rozrzutna

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, INEZ napisał:

@Wiola7658 nawet tak myślałam najwyżej byłoby na jutro ale jednak doszlam do wniosku, że dam wnuczce się ztehabilitowac niech dziewczyna gotuję:)

Najpierw dowiedz się o której ten obiad ona zrobi w razie W możesz coś na szybko zrobić, jakieś jajka sadzone, placki czy nawet budyń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...