Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zutylizowalam polowe lodowki i zrobilam resztkowy obiad na dunski art....i musze szukac pomyslu na jutro....moze kasza orkiszowa z zielonym? no tak..ja przezyje ale facet z glodu padnie..

moglabym go oszukac owczym serem ale ostatno ciekawosc go zgubila...widzial na desce pokruszony ser podszedl i widze jak bierze kawalek na sprobowalnie..mina byla bezcenna ..mialam wrazenie ze go cofa ...szybko siegnal po sok jablkowy ....nie da sie opisac nie da...:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalam myslalam i....wymyslilam..

pobawie sie z maka dzisiaj i zrobie ichniego podplomyka na ichni art....tzn po polowie....moja bedzie kolorowa z przewaga zieleni a szoguna..jednobrawna :haha:- miesna , a moze upieke dwa rozne??pbaczy sie 

chyba zrobie jutro placki ziemniaczane .....hmmmmm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-lucy czy bedzie jutro mieso na obiad?

-przeciez dzisiaj wrabales dwa steki z karkowi, moze cos lzejszego?

-no ale to byly te takie male i cienkie , potrzebuje bialka ..wiecej bialka

-a moze zrobimy rybe?

- no dobra..a zrobisz mi te male frykadelki zebym mial cos na zab jak zglodnieje?

-:mur:, nie powinienes tyle jesc ...twoja waga krzyczy na ciebie kiedy na nia wchodzisz:czytaj:

- to usmaz tylko troche..nie z calego opakowania tylko z polowy ....to tylko 200 gram miesa

-ok, ale na obiad zrobie rybke 

-ok to jak bedziesz ta rybe robila, to pamietaj ze krewetki z maslem chce majonez tez dopraw no i tego gravalachsa polej sosem zeby bylo go duuuuuzzzzoooo

-:kopara:62014647_2412740928938954_3713900895646253056_n.jpg.27ed3aa7d731ed971d4f98c4301afd6d.jpg

no i tym sposobem zamiast plackow ziemniaczanych mamy .....Smørrebrød

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na życzenie PDP :

Zupa jarzynowa ,  ugotowana , doprawiona po mojemu , bo jej taka smakuje . Ugotuję na udku kurzęcym ...ździebko mięsa przemycę do Jadzinego talerza ( nie lubi kurzęciny ) a większość sama sobie obskubię . Nie lubi ...nie będzie jadła xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niezdrowa kuchnia dzisiaj była :haha: Chałka z serem i szpinakiem, lody (trzy kule-przepyszne...miam :oklaski:) od Mniamusiego Włocha, dwie kawy i frytki :haha: Wiem...wiem...kalorii w pip...pip...pip...ale spalone prawie wszystkie :szydera: Ponieważ mięśnie są cięższe od tłuszczu, więc dlatego waga ani drgnie w dół :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schabowe polskie i ziemniaczki ,papryczki nadziewane serem fetą i ogóreczki w plastrach -mają dobre te ogóreczki w plastrach,trochę na słodko ale dobre,,,ziemnaczki -bo w piwnicy rosną mi ziemnaki,kupimy i nie mamy czasu ich jesc ,:szydera:więc codziennie teraz lecą gotowane, a jutro wypad w podróż razem z ziemniakami,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.06.2019 at 17:31, hawana napisał:

@lucyna.beata laduj do piekarnika to miecho i smaz, w koncu sie przeje:haha:

Ty mozesz jesc salate:d

z piekarnika za suche dla niego ...teoretycznie zje kazda padline ale......teoretycznie ...to nie niemiec i ma swoje smaki slodko kwasnie slono ostro....nie za miekkie a najlepiej spalone chociaz dla niego to nazywa sie "chrupiace".....

dzisiaj znow te pierdo..ne frikadelki wielkosci pomidorka koktailowego (zamiast szynki do chleba bo takowej nie jada)....ta potrawa u mnie w pl jest zabroniona na dzwiek slow "kotlet mielony" lapie za patelnie i wydaje z siebie glosny charkot albo....dostaje egzemy :mur:

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...