Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jadziutka zażyczyła sobie zupę jarzynową ....zastanawiam się , czy innej nie zna , nie lubi , ale nie pytam ...Będzie jarzynowa . Szuflady zamrażarki zapchane mięsem , ale stosownego na zupę brak ...będzie ugotowana na kurzęcej piersi . Następnym razem na zakupach kupię jakieś udka ...tylko zamrażarkę muszę poluzować ...i sama sobie udko poskubię , Jadzia nie lubi ...jej strata będzie  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, foczka63 napisał:

@lucyna.beata Czemuż ty,dziecko wstajesz o tak nieludzkiej porze?????

W temacie to u mnie szparagi ,ziemniaki i szynka

raz ze babka wola dwa...w czelusciach lodowki szukalm czegos ekstra na wizytacje :szydera:, trawe juz skosilam pod oknem pokrzywy narwalam ..korzonki wydlubalam skruszala padline na slonce wystawilam zeby jeszcze miekka bardziej byla:haha:wiesz na soczysice , a serio....musze kochana wode w pompie wlaczyc a potem siebie ogarniam moja droga..wole to niz noce z przerwami wstawania do babki 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja nie gotuję dzisiaj :oklaski: Za to obiadek zostanie mi podany z trawą, tfu...z szykiem :oklaski: I będzie przygotowany rączkami koleżanki @lucyna.beata :oklaski: I będzie pyszny, chociaż koza nie jestem i trawy nie jadam...ale się poświęcę :haha:

dlatego wyjatkowo masz nawet dunski art dzisiaj ....ziemniaczki po ichniemu a co tam..moze szogun bedzie bardziej do ludzi bo wczoraj mial ewidetne zly wieczor

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

raz ze babka wola dwa...w czelusciach lodowki szukalm czegos ekstra na wizytacje :szydera:, trawe juz skosilam pod oknem pokrzywy narwalam ..korzonki wydlubalam skruszala padline na slonce wystawilam zeby jeszcze miekka bardziej byla:haha:

Te pokrzywy mnie rajcują :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zupa z  puszki dla  babki a  ja pewnie  lodami sie  będę  raczyć:softserve:  Dlaczego  gotujecie dla  gości czy  rodzin ?  Ja  jestem opiekunką a nie służącą , więc  jeżeli odwiedza  babkę rodzina to niech sobie sami gotują , chyba  ze  zapłacą mi za dodatkową  pracę.

Edytowane przez Bratek
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.05.2019 at 22:44, Dodzisława napisał:

Dziewczyny, Wy tak na powaznie z tymi kuchennymi pomocami jeździcie do pracy? Mikser, tłuczek do mięsa, patelnia i co tam jeszcze ? No to, to się chyba największym fizjonomom na świecie nie śniło, a mnie to juz w ogóle. :d :d :d:d No bez jaj, powiedzcie, że żartowałyście :d :d :d .

@Dodzisławaprzyznam sie,tez woze obierak,,,:$

Tu wszedzie maja te z ruchoma blaszka,ja sobie paluchy obdzieram,bom nawykla do normalnego obieraka,a nie tego co ma blaszka wylata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

@Blondi Gotowce ,jeśli tylko nie są marki JA bywają całkiem zjadliwe:)Nie wszystkie oczywiście.

To też prawda, Kartofelsalat marki Bufet w Normie, mi smakują, dodać jeszcze trochę warzywek i jak nasza warzywna polska sałatka,albo ta kapusta z tej firmy,pycha.po co się narabiać jak na szybko jest gotowiec,albo papryczki nadziewane serem,mam kilka słoików w zapasie,bo pożeram je,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barbara48, tylko pozazdrościć :oklaski:

Widzę taka kuchenkę, zaraz przypomina mi się, jedna babcia u której byłam dawno, dawno. Tak gotowalam pyry, że woda mnie się wylala znacznie i poszło, prądu w kuchence nie było, ale tylko w dwoch palnikach. Na szczęście synu zawołał speca i naprawił, a już myśleli że będą musieli kupować nowa. Taka zdolna byłam, później już uważałam i pilnowalam przy gotowaniu :d

A zęby w temacie było, to kuchnia dziś dla mnie serwuje karkoweczke w sosie :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Magdzie napisał:

@Barbara48, tylko pozazdrościć :oklaski:

Widzę taka kuchenkę, zaraz przypomina mi się, jedna babcia u której byłam dawno, dawno. Tak gotowalam pyry, że woda mnie się wylala znacznie i poszło, prądu w kuchence nie było, ale tylko w dwoch palnikach. Na szczęście synu zawołał speca i naprawił, a już myśleli że będą musieli kupować nowa. Taka zdolna byłam, później już uważałam i pilnowalam przy gotowaniu :d

A zęby w temacie było, to kuchnia dziś dla mnie serwuje karkoweczke w sosie :oklaski:

W temacie żadnych zębów nie było :haha: Ale potrzebne są do karkóweczki...a jakże :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...