Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Przestań bić się tak głośno w piersi, bo aż u mnie dudni :szydera: Ja też z tych, co wczoraj przed szereg wylazła :haha: Popełniłam czyn naganny i upiekłam kruszonkowca z jabłkami :szydera: Na swoje "wytłumaczenie" powiem tylko, że zamarzyło mi się coś dobrego zjeść :szydera:

@Mirelka1965 No no no właśnie w tym szeregu ciężko, dla mnie ramy, szablony to pokuta jakaś, nie da się zdzierzyc. Ciasta u mnie też w ramach się nie mieszczą:haha:

Każdy ma cus, ja też- pokorę, za dużo pokory. :sos:

Dziś te placki-podejmę wyzwanie:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krista napisał:

@Mirelka1965 No no no właśnie w tym szeregu ciężko, dla mnie ramy, szablony to pokuta jakaś, nie da się zdzierzyc. Ciasta u mnie też w ramach się nie mieszczą:haha:

Każdy ma cus, ja też- pokorę, za dużo pokory. :sos:

Dziś te placki-podejmę wyzwanie:tak2:

Zrób te placki. Naprawdę są niezłe :tak2: Nie żałuj jajek...one skleją porządnie masę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dodzisława napisał:

Też nie byłam, ale ....dostąpiłam zażyłosci towarzyskiej z Australijczykiem :d . Barany jedzą i kangury. O papugach nic nie mówił :d :d :d 

A nie miałaś na sobie wtedy jakiś kolorowych ciuszków ? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dodzisława napisał:

@ORIM Nie, raczej stonowane ecru :d :d :d , przynajmniej na pierwszej randce :d 

@Dodzisława Domyślasz się o co pytał@ORIM ? Bo mnie się zdaje, że nawiązując do kolorowych ciuszkow miał na myśli stary film "żona dla australijczyka" gdzie jakieś stroje ludowe mi migały. 

Od razu ja tak pomyślałam:d czy to się zgadza @ORIM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krista napisał:

@Dodzisława Domyślasz się o co pytał@ORIM ? Bo mnie się zdaje, że nawiązując do kolorowych ciuszkow miał na myśli stary film "żona dla australijczyka" gdzie jakieś stroje ludowe mi migały. 

Od razu ja tak pomyślałam:d czy to się zgadza @ORIM?

Oj tam oj tam:d zaraz ludowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ORIM Starałam się, zeby Ci smakowała :d :d :d . W sumie to juz miałam pytać, czy znów na kawę nie chciałbyś wpaść :d , bo kupiłam przepięknej urody fotele i stolik na taras i miałam obawy czy aby mi się do auta zmieszczą, ale okazało się, że są do skręcenia, w elementach, więc dam rade. Co oczywiscie nie znaczy, że na kawę nie powinienes wpaść :d .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krista Domyślam sie :d :d :d , ale.....ze mnie to żadna potencjalna żona dla Australijczyka, choc.......wspomniany Australijczyk to spełnienie marzeń każdej kobiety :d . Jak znam Orima, to raczej mial na myśli bieliznę :d :d :d . Niestety ,perspektywa  26 godzin lotu w jedną stronę, osłabiło chęć i chuć :d. Pozostały cudowne wspomnienia :d . 

Edytowane przez Dodzisława
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

@ORIM Starałam się, zeby Ci smakowała :d :d :d . W sumie to juz miałam pytać, czy znów na kawę nie chciałbyś wpaść :d , bo kupiłam przepięknej urody fotele i stolik na taras i miałam obawy czy aby mi się do auta zmieszczą, ale okazało się, że są do skręcenia, w elementach, więc dam rade. Co oczywiscie nie znaczy, że na kawę nie powinienes wpaść :d .

samo słowo "wpaść" troszkę przeraża :d moze lepiej wstąpię :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...