Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sama sobie wczoraj szkodę zrobiłam xd Na obiad upiekłam polędwiczkę wieprzową nadzianą boczkiem krojonym wymieszanym z wyciśniętym czosnkiem. Do tego puree, ćwikła, sałata zielona i fasolka zielona w sosie winegret. Pdp chyba serce zabolało na taką drożyznę i od razu zamówiła na dzień następny (czyli dzisiaj) placki ziemniaczane . O.o Były placki ziemniaczane xd, ale już racuszków (na jutro) stanowczo odmówiłam bo nie lubię słodkiego na obiad. I tak zawsze mam.., czyli placki, racuchy, naleśniki.., jak coś droższego kupie.  Masło do smażenia (Butterschmalz) też "odbiło" mi się takim trzydniowym bezmięsnym zestawem :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłam rolady i ziemniaki i do tego sałatę dla siebie a dla dziadków to samo tylko filet z kurczaka ala schabowy .Trochę dziwnie ale oni wołowiny podobno nie lubią hm tylko dlaczego powiedzieli ,że jutro chętnie zjedzą na obiad wołowe rolady,które zostały z dzisiaj ??? :szok::haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta katastrofa,,:przekleństwa:  zwiewać stamtąd,,nie wracać,,:tak2: ja też nie znoszę placuszków słodkich na obiad,,no nie cierpię,,:tak2: kiedyś mi babcia zafundowala gofry,,na obiad,,nigdy więcej,,gofry powiedzialam to w Pl jedzą po obiedzie ,podwieczorek,,albo kiedy się komu zachce,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi  pytałam w czym problem czy jest dla nich za twarde czy po prostu nie lubią ? Powiedzieli,że nie lubią i nie jadają o pieniądzach nic nie wspominali :haha:.Dzisiaj jak jadłam te rolady to tak dziwnie patrzeli :haha:a jak powiedzieli ,że jutro zjedzą na obiad te rolady to byłam w szoku :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blondi napisał:

@NNNdanuta katastrofa,,:przekleństwa:  zwiewać stamtąd,,nie wracać,,:tak2: ja też nie znoszę placuszków słodkich na obiad,,no nie cierpię,,:tak2: kiedyś mi babcia zafundowala gofry,,na obiad,,nigdy więcej,,gofry powiedzialam to w Pl jedzą po obiedzie ,podwieczorek,,albo kiedy się komu zachce,,

Blondi ja nawet lubię tą moją pdp .., a w niej nie ma żadnego uporu (jeżeli chodzi o jedzenie ) i te jej podchody bardziej mnie śmieszą niż denerwują xd O kasie na jedzenie nie ona decyduje, lecz jej córka, która godnie opiekunki traktuje ... :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

@1bozka Nie każdy musi lubić ,ale to naprawdę pycha.Czesto robię i w pracy i w domu,z jabłkiem,jogurtem,koperkiem i cebulką oraz ziemniakami w mundurkach.

Śledzie w śmietanie z dodatkami to tak ale nie na obiad.Ostatnio robiłam śledzie w mandarynkach ......pyszne jako dodatek do mocniejszych napojów, ale to w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kris napisał:

A u mnie dziś wieśniacki obiad. Jajka na twardo w sosie koperkowym z tłuczonymi ziemniakami. Wymyślił przed chwilą i muszę naginać do REWE po świeży koperek.>:( Tak jest prawie zawsze, nic nie zaplanujesz!>:(

Ja do sosu koprowego dodaje zawsze trochę kefiru, dodaje wyrazisty  smak 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się , bo mam czym ...jestem w swoim żywiole : ...wczoraj kotlety z kurzęcych piersi , ziemniaki i mizeria . Dzisiaj na specjalne zamówienie będą placki ziemniaczane . Dodatki dowolne . Kocham moją synową za to , że potrafi bardzo smacznie , ale ....nienawidzi gotowania ! Wreszcie mogę się choć trochę kulinarnie wykazać . Strasznie mi tego brakowało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pochwalę się , bo mam czym ...jestem w swoim żywiole : ...wczoraj kotlety z kurzęcych piersi , ziemniaki i mizeria . Dzisiaj na specjalne zamówienie będą placki ziemniaczane . Dodatki dowolne . Kocham moją synową za to , że potrafi bardzo smacznie , ale ....nienawidzi gotowania ! Wreszcie mogę się choć trochę kulinarnie wykazać . Strasznie mi tego brakowało .

To ja poproszę pyzy z mięsem. Skoro tak Cie nosi to grzech nie skorzystać:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...