Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wreszcie zrealizowałam zamówienie mojej pdp na placki ziemniaczane. Było minimum 1,2 kg ziemniaków bo zostawiłam kilka za małych do tarcia z paczki 1,5 kg ziemniaków. Chciałam dużo bo moja pdp to półtora normalnej osoby (ma więcej niż 180 cm) i wyszło mi dużo :d Myślałam, że coś zostanie, ale nie .., sama ledwo dźwignęłam się za stołu po tej wyżerce :szydera:, a jak bym poprawiła apfelmus'em to bym padła :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

Pierwszy raz w życiu robię zwiebelkuchen. Ale na spodzie nie drożdżowym lecz quarkowo-olejowo-mąkowym. Sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie. Szczególnie, że piekarnik babciowy przypala:szydera:

Tak mnie jakoś naszło.

Smaczne to kurcze, ale wątroba po tym szaleje :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, NNNdanuta napisał:

Dzisiaj wreszcie zrealizowałam zamówienie mojej pdp na placki ziemniaczane. Było minimum 1,2 kg ziemniaków bo zostawiłam kilka za małych do tarcia z paczki 1,5 kg ziemniaków. Chciałam dużo bo moja pdp to półtora normalnej osoby (ma więcej niż 180 cm) i wyszło mi dużo :d Myślałam, że coś zostanie, ale nie .., sama ledwo dźwignęłam się za stołu po tej wyżerce :szydera:, a jak bym poprawiła apfelmus'em to bym padła :szydera:

Matko Bosko Czynstochowsko:szok:, to ile ona je? ???

Ja robię placki z 6 średnich ziemniaków. 

Dla 3 osób. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Barbara48 napisał:

Matko Bosko Czynstochowsko:szok:, to ile ona je? ???

Ja robię placki z 6 średnich ziemniaków. 

Dla 3 osób. 

Je sporo i lubi jeść :d ale dzisiaj to i ja od niej nie odstawałam za bardzo ,:haha:Deser sobie już darowałam i kolacji też nie będzie xd a pdp nie zapomni o niczym co się nazywa jedzeniem  :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NNNdanuta napisał:

Je sporo i lubi jeść :d ale dzisiaj to i ja od niej nie odstawałam za bardzo ,:haha:Deser sobie już darowałam i kolacji też nie będzie xd a pdp nie zapomni o niczym co się nazywa jedzeniem  :d

Niezły hardkor z jedzeniem 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barbara48 napisał:

Niezły hardkor z jedzeniem 

Dobrze, że tak mam bo bym chyba zapomniała jak się gotuje :) W domu mi się nie chce bo za blisko mam do naprawdę dobrego jedzenia, a i dzieci dobrze gotujące to jak zapraszają to nie po to żebym im gotowała :) A ona taka zadowolona, że ja naprawdę lubię tu gotować :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę co jadam  w tygodniu , ale w soboty ..niedziele i owszem ....Dziś na obiad zupa ....jeszcze nie jadłam , bo mi się nie chce ...wolną ,  należną mi półdniówę popitalam ...później zjem ...A jaka zupa ...ano sięgnęłam z piwnicznej półki  puszkę z fasolową jakąś . Wiatry będą dobrze odchodzić ....po zjedzeniu tejże :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, awe59 napisał:

Eintopf ( wszystko pokrojone w duże części : cebcebula, czosnek, bekon, marchewka, papryka, seler, kartofle i fasolka szparagowa.....podlane bulionem i sie dusilo....) do tego przyprawy i wyszlo pycha....aaa....surowka z buraczkow na zimno dazu.

O ...i też nie będziesz miała problemów z wiatrami ....Tylko co to jest ta " cebcebula " ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...