Skocz do zawartości

Informacje dla desantowców


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Blondi napisał:

No nie! tylko nie Dupochlast,,ale pierwszy raz widzę takie urządzonko,,,nie powala na kolana,,powali po tych gumach,,,ufff jaka to musi być wredna i zla zabawka,,,,:płacz:

Zwłaszcza dla faceta, jak się nie tą stroną co trzeba ustawi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mycha napisał:

Zwłaszcza dla faceta, jak się nie tą stroną co trzeba ustawi. 

toż to wtedy katastrofa,,,oj oj oj oj ,,,nawet nie myśl tak,,dupsko może być zbite ,,ale jajeczka na Wielkanoc niech zostaną,,zbite na nic się nie przydadzą:rozpacz::święty::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Moderacjo,

Jako świeży „desantowiec” – nie zapoznałem się z tematami na Forum

I niepotrzebnie utworzyłem nowy katalog  „muzyka”

Teraz już wiem, że jest „forumowa płytoteka” 

W związku z powyższym proszę o usunięcie tematu ‘muzyka”

By nie zaśmiecać forum.

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Darekr, wszystko zrobiłeś dobrze i intuicyjnie. Forumowa płytoteka to samowola budowlana :). Powinna być przede wszystkim w muzyce, tam, gdzie Ty dodałeś swoje utwory. Przyglądnę się temu. Założymy tematy z pytaniami do Was i zrobimy wspólne porządki, bo nie chcemy ingerować w przyzwyczajenia Forumowiczów. Pozdrowienia.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Moderator napisał:

@Darekr, wszystko zrobiłeś dobrze i intuicyjnie. Forumowa płytoteka to samowola budowlana :). Powinna być przede wszystkim w muzyce, tam, gdzie Ty dodałeś swoje utwory. Przyglądnę się temu. Założymy tematy z pytaniami do Was i zrobimy wspólne porządki, bo nie chcemy ingerować w przyzwyczajenia Forumowiczów. Pozdrowienia.   

Za tą Samowolę budowlaną chciałam Cię już okrzyczeć :cool: ale jak tak bliżej się jej przyjrzałam , to doszłam do wniosku , że jak zwykle nasz @Moderator słusznie prawi :haha:                                                                                                                              Pozdrawiam i miłego dnia życzę :d                                                    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Desantowcy, macie serdeczne pozdrowienia od Andrei :d Mówi, że jest tutaj zalogowana/chyba/ i bedzie szukać swojego profilu, bo nie pamięta jaki miała :d:d:d 

 

Pytanie do Moderacji, lub życzliwych tubylców: Czy jest tutaj topic w ktorym składa się zyczenia okolicznosciowe?

Zanim dostanę odpowiedz, to spróbuje sama poszukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Szanowni Desantowcy, macie serdeczne pozdrowienia od Andrei :d Mówi, że jest tutaj zalogowana/chyba/ i bedzie szukać swojego profilu, bo nie pamięta jaki miała :d:d:d 

 

Pytanie do Moderacji, lub życzliwych tubylców: Czy jest tutaj topic w ktorym składa się zyczenia okolicznosciowe?

Zanim dostanę odpowiedz, to spróbuje sama poszukać :)

Nie ma tutaj topicu w którym sklada się życzenia okolicznosciowe ,,,chyba dobrze piszę:święty: bo mi by utknęło w pamięci,,, jakoś z życzenia oklicznosciowymi sie tutaj nie spotkałam,,,pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Nie ma tutaj topicu w którym sklada się życzenia okolicznosciowe ,,,chyba dobrze piszę:święty: bo mi by utknęło w pamięci,,, jakoś z życzenia oklicznosciowymi sie tutaj nie spotkałam,,,pa

No to czas nadrobić to niedopatrzenie :d:d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Moderator napisał:

@Darekr, wszystko zrobiłeś dobrze i intuicyjnie. Forumowa płytoteka to samowola budowlana :). Powinna być przede wszystkim w muzyce, tam, gdzie Ty dodałeś swoje utwory. Przyglądnę się temu. Założymy tematy z pytaniami do Was i zrobimy wspólne porządki, bo nie chcemy ingerować w przyzwyczajenia Forumowiczów. Pozdrowienia.   

To może szanowne "Ciało" przeniesie tę "samowolę" do stosownego działu i po krzyku? :dobrze:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór desantowcy:):):)

Mam taką propozycję.Nie oczekuję,że spodoba się każdemu,ale....

Jeśli już zdecydowaliśmy się dokonać desantu na bardziej przyjazne forum od poprzedniego to spuśćmy zasłonę milczenia i nie wspominajmy tego poprzedniego na każdym kroku.Przecież nie przyszliśmy tutaj tylko po to, by żyć tym co dzieje się tam!Wnieśmy tu nasze przyjaźnie,doświadczenia,humor ,ale nie "gorzkie żale".Ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Dobry wieczór desantowcy:):):)

Mam taką propozycję.Nie oczekuję,że spodoba się każdemu,ale....

Jeśli już zdecydowaliśmy się dokonać desantu na bardziej przyjazne forum od poprzedniego to spuśćmy zasłonę milczenia i nie wspominajmy tego poprzedniego na każdym kroku.Przecież nie przyszliśmy tutaj tylko po to, by żyć tym co dzieje się tam!Wnieśmy tu nasze przyjaźnie,doświadczenia,humor ,ale nie "gorzkie żale".Ok?

Ja nie desantowiec, ale jestem na tak :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

Dobry wieczór desantowcy:):):)

Mam taką propozycję.Nie oczekuję,że spodoba się każdemu,ale....

Jeśli już zdecydowaliśmy się dokonać desantu na bardziej przyjazne forum od poprzedniego to spuśćmy zasłonę milczenia i nie wspominajmy tego poprzedniego na każdym kroku.Przecież nie przyszliśmy tutaj tylko po to, by żyć tym co dzieje się tam!Wnieśmy tu nasze przyjaźnie,doświadczenia,humor ,ale nie "gorzkie żale".Ok?

Ot i mądrego dobrze posłuchać.

 

Z ust mi to wyjęłaś :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

Dobry wieczór desantowcy:):):)

Mam taką propozycję.Nie oczekuję,że spodoba się każdemu,ale....

Jeśli już zdecydowaliśmy się dokonać desantu na bardziej przyjazne forum od poprzedniego to spuśćmy zasłonę milczenia i nie wspominajmy tego poprzedniego na każdym kroku.Przecież nie przyszliśmy tutaj tylko po to, by żyć tym co dzieje się tam!Wnieśmy tu nasze przyjaźnie,doświadczenia,humor ,ale nie "gorzkie żale".Ok?

Kasienko, nie ograniczaj nas. Nie przesadzajmy, przeciez zartujemy sobie tylko:d Zielone kojarzy mi sie z trawka i tak zostanie:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, foczka63 napisał:

Dobry wieczór desantowcy:):):)

Mam taką propozycję.Nie oczekuję,że spodoba się każdemu,ale....

Jeśli już zdecydowaliśmy się dokonać desantu na bardziej przyjazne forum od poprzedniego to spuśćmy zasłonę milczenia i nie wspominajmy tego poprzedniego na każdym kroku.Przecież nie przyszliśmy tutaj tylko po to, by żyć tym co dzieje się tam!Wnieśmy tu nasze przyjaźnie,doświadczenia,humor ,ale nie "gorzkie żale".Ok?

Słuszna uwaga.....jestem za....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, foczka63 napisał:

Dobry wieczór desantowcy:):):)

Mam taką propozycję.Nie oczekuję,że spodoba się każdemu,ale....

Jeśli już zdecydowaliśmy się dokonać desantu na bardziej przyjazne forum od poprzedniego to spuśćmy zasłonę milczenia i nie wspominajmy tego poprzedniego na każdym kroku.Przecież nie przyszliśmy tutaj tylko po to, by żyć tym co dzieje się tam!Wnieśmy tu nasze przyjaźnie,doświadczenia,humor ,ale nie "gorzkie żale".Ok?

Jak zwykle mądrze prawisz,jestem za !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

Kasienko, nie ograniczaj nas. Nie przesadzajmy, przeciez zartujemy sobie tylko:d Zielone kojarzy mi sie z trawka i tak zostanie:d

Nie mam zamiaru,ale "karmienie  się" tym co było a nie jest,to takie, wiesz....Już jest takie jedno forum ,które żyje wyłącznie tym co dzieje się na innym.Tu przyjęto nas z otwartymi ramionami:)Doceńmy to:) Tematów do żartów jest aż nadto:)27577168_174743516482203_338481388288212

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...