Skocz do zawartości

Informacje dla desantowców


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem nowi wichrzyciele :witam: 

Błądzicie jak dzieciaki we mgle. To podam kilka informacji do szybszego poznania forum.

  1.  Witamy na forum - miejsce przeznaczone dla świeżaków. Tu następuje przedstawienie się i powitanie grupy :oklaski:
  2. Rozmowy przy kawie - szerokopojęte miejsce służące celom wszelakim...tu witamy się codziennie, tu plotkujemy, tu zwierzamy się, tu żartujemy, tu odprawiamy bezeceństwa wszelakie i tu kończymy dzień :hura:
  3. Ulubione dania na obiad - chwalimy się co, kto, kiedy, ile i za ile...w domu w pracy, w samochodzie...;)
  4. Zabawy na forach randkowych nie służą celom innym niż randkowanie lub porady, chyba, że temat "niechcący" zboczy z głównego nurtu :haha:

W dolnej części strony głównej znajdziecie tematyczny podział na wszelkiego rodzaju "kawałki"...trzeba wejść, żeby dowiedzieć się co zawiera każda cząstka.

Jeśli macie jakiś problem to można zwrócić się do @Redakcja lub @Moderator. Zajefantastyczne ciało pomocowo doradcze, z jednym zastrzeżeniem...nie ma do dzisiaj stelomierza, czyli suwaka z upływem czasu na steli :smutek:

Możecie pisać do siebie sekretnie. W prawym górnym rogu macie kopertkę. Tam wysyłacie westchnienia do lubej lub lubego :haha:

Jeśli chcecie ładnie podświetlić nick osoby cytowanej lub wyróżnionej należy nacisnąć @nick i gotowe....:tak2:

Na razie to tyle...tak na szybko... W razie czego pytajcie, pytajcie, pytajcie.... Naszego Moderatorstwa nie bać się...nie kopią, nie gryzą, nie plują....Zawsze są po naszej stronie i nigdy nie ingerują bez uzasadnionej przyczyny :dobrze::cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Czołem nowi wichrzyciele :witam: 

Błądzicie jak dzieciaki we mgle. To podam kilka informacji do szybszego poznania forum.

  1.  Witamy na forum - miejsce przeznaczone dla świeżaków. Tu następuje przedstawienie się i powitanie grupy :oklaski:
  2. Rozmowy przy kawie - szerokopojęte miejsce służące celom wszelakim...tu witamy się codziennie, tu plotkujemy, tu zwierzamy się, tu żartujemy, tu odprawiamy bezeceństwa wszelakie i tu kończymy dzień :hura:
  3. Ulubione dania na obiad - chwalimy się co, kto, kiedy, ile i za ile...w domu w pracy, w samochodzie...;)
  4. Zabawy na forach randkowych nie służą celom innym niż randkowanie lub porady, chyba, że temat "niechcący" zboczy z głównego nurtu :haha:

W dolnej części strony głównej znajdziecie tematyczny podział na wszelkiego rodzaju "kawałki"...trzeba wejść, żeby dowiedzieć się co zawiera każda cząstka.

Jeśli macie jakiś problem to można zwrócić się do @Redakcja lub @Moderator. Zajefantastyczne ciało pomocowo doradcze, z jednym zastrzeżeniem...nie ma do dzisiaj stelomierza, czyli suwaka z upływem czasu na steli :smutek:

Możecie pisać do siebie sekretnie. W prawym górnym rogu macie kopertkę. Tam wysyłacie westchnienia do lubej lub lubego :haha:

Jeśli chcecie ładnie podświetlić nick osoby cytowanej lub wyróżnionej należy nacisnąć @nick i gotowe....:tak2:

Na razie to tyle...tak na szybko... W razie czego pytajcie, pytajcie, pytajcie.... Naszego Moderatorstwa nie bać się...nie kopią, nie gryzą, nie plują....Zawsze są po naszej stronie i nigdy nie ingerują bez uzasadnionej przyczyny :dobrze::cześć3:

Mam nadzieję że nie dostali na wyposażenie zielonych kredek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, geronimo napisał:

Mam nadzieję że nie dostali na wyposażenie zielonych kredek

Kolorów ci na tym forum dostatek, bo my jak tęcza :oklaski: No i nie wiem co wam zawiniły kredki :smutek: Może to nie wina materiałów piśmienniczych, tylko osób które je w łapki dostali? :przekleństwa: A nasze "Ciało" ma inne zabawki.... :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, geronimo napisał:

I jeszcze jedno wśród desantowców mogą się pojawić dywersanci i terroryści

 

mleko.jpg

Po każdej stronie barykady są ludzie i ludziska  :cool: To jest forum dla ludzi dorosłych , dla których nic co ludzkie nie jest obce . Mamy tutaj wolność słowa i poglądów . Każdy może wyrazić swoje zdanie , więc panuje pełna demokracja :d Dywersanci i terroryści i terroryści już się tu pojawiali i pewnie jeszcze nie raz się pojawią ale panuje tu taka aura  że jakoś tak prędzej czy pózniej  sami się wysadzają :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

A ja mam takie pytanie....." ktoś zareagował na twój post " czy jest to równoznaczne z polubieniem i jak się to sprawdza....? Tego ktosia...

Tak to jest równoznaczne z polubieniem , lub z tym czy zgadzamy się z daną tezą , czy nie . Tutaj nie ma powiadomień od kogo dostajemy łapkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

A ja mam takie pytanie....." ktoś zareagował na twój post " czy jest to równoznaczne z polubieniem i jak się to sprawdza....? Tego ktosia...

Tego "ktosia" nie sprawdzisz. Szacowne "Ciało" tak zdecydowało ze względu na możliwe kłótnie po otrzymaniu czerwonego ryjka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Po każdej stronie barykady są ludzie i ludziska  :cool: To jest forum dla ludzi dorosłych , dla których nic co ludzkie nie jest obce . Mamy tutaj wolność słowa i poglądów . Każdy może wyrazić swoje zdanie , więc panuje pełna demokracja :d Dywersanci i terroryści i terroryści już się tu pojawiali i pewnie jeszcze nie raz się pojawią ale panuje tu taka aura  że jakoś tak prędzej czy pózniej  sami się wysadzają :haha:

:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mąż napisał:

Gero, nie ma bata. Ja ją w stogu siana wynajdę. Wyczuwam na odległość i natychmiast.

Nie wiem kogo Wy macie na myśli ale ja też czekam na jedną :cool: i nie powiem żeby tak  z utęsknieniem :haha: Jak widać  każdy ma swojego  ............/ ulubieńca / :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...