Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, LENA_57 napisał:

Wyluzowac się? Tutaj?  Wyluzuje się jak wygodnie usiądę na swojej kanapie i pogadam z ludzmi widząc ich twarz. 

Dlaczego się nie wyluzować tutaj ? przecież piszesz na tym forum od dawna i chyba piszesz po to,żebyśmy czytali .Mamy tu możliwość odpowiedzi na twoje posty wiesz o tym dobrze .Nie możesz wymagać ,żeby ktoś tylko czytał i nie miał prawa głosu .Rozmowa twarzą w twarz też mi lepiej odpowiada ale nie zawsze mamy możliwość takiej rozmowy dlatego piszemy na forum ty również wybrałaś taką formę kontaktu z nami bo chyba nie piszesz tu tylko dla siebie ?Tematy polityczne to bardzo trudne tematy więc może rzeczywiście lepiej podyskutować siedząc wyluzowanym na kanapie w domu a nie tutaj ale czy wtedy na pewno twoi rozmówcy będą cię tylko słuchać i przytakiwać zastanów się nad tym .Dyskusja to dyskusja.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEZ temat jest poważny.. Jak bedę chciała o luźniejszych tematach pisać to pójdę na kawkę. Liczyłam na to, że kogoś to interesuje nieco głebiej  i tyle.  Pomyliłam się.  To wszystko. Nie siedze tutaj by czytać wszystkie posty i każdego upominać czy przywoływać do mojego porządku. Ja tu nikomu niczego nie narzucam i tego samego oczekuję od innych.  Jeśli mam inne zdanie to je argumentuję a nie uderzam personalnie.   Wolna wola.  Over.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leno, co prawda Twój post nie jest adresowany do mnie, ale się odniosę. Wiesz, myślę, że zbyt emocjonalnie do tego wszystkiego podchodzisz. Przeczytałam dzisiaj kilka Twoich wpisów i powiem tak, imponujesz mi swoją wiedzą, inteligencją, ale ...nie powinnaś  aż tak bardzo się angażować. Przecież to forum przeznaczone jest dla wszystkich, a ilu ludzi - tyle poglądów. Nie trzeba się z nimi zgadzać, ale wypada respektować. Zawsze przecież można "zabrać zabawki i przejść do innej piaskownicy". Wolna wola każdego i .....to jest piękne. 

Spokojnego wieczoru

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LENA_57 napisał:

@INEZ temat jest poważny.. Jak bedę chciała o luźniejszych tematach pisać to pójdę na kawkę. Liczyłam na to, że kogoś to interesuje nieco głebiej  i tyle.  Pomyliłam się.  To wszystko. Nie siedze tutaj by czytać wszystkie posty i każdego upominać czy przywoływać do mojego porządku. Ja tu nikomu niczego nie narzucam i tego samego oczekuję od innych.  Jeśli mam inne zdanie to je argumentuję a nie uderzam personalnie.   Wolna wola.  Over.

Nie pomyliłaś się mnie ten temat  interesuje .Szanuje twoje zdanie ale w pewnych kwestiach moje poglądy różnią się od twoich .Zadawałam ci pytania bo chciałam się dowiedzieć jakie masz argumenty na niektóre stwierdzenia .Od przywoływania do porządku i upominania jest moderator .Ataki personalne są nie na miejscu .Nie chciałabym ,żebyś rezygnowała z dyskusji na forum bo i tak w ostatnim czasie kilka osób ,które ceniłam albo wcale się już nie wypowiada albo mocno ograniczyły swój udział w tym forum.Mało tutaj nas i nie chce żeby było nas coraz mniej :(

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Agata1008 napisał:

Leno, co prawda Twój post nie jest adresowany do mnie, ale się odniosę. Wiesz, myślę, że zbyt emocjonalnie do tego wszystkiego podchodzisz. Przeczytałam dzisiaj kilka Twoich wpisów i powiem tak, imponujesz mi swoją wiedzą, inteligencją, ale ...nie powinnaś  aż tak bardzo się angażować. Przecież to forum przeznaczone jest dla wszystkich, a ilu ludzi - tyle poglądów. Nie trzeba się z nimi zgadzać, ale wypada respektować. Zawsze przecież można "zabrać zabawki i przejść do innej piaskownicy". Wolna wola każdego i .....to jest piękne. 

Spokojnego wieczoru

Leno pięknej, udanej niedzieli Tobie życzę:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam na ciekawsze tematy,,po co Wam stres ,,zasuwac na portal randkowy!!! żartowałam,,,jak ja się cieszę ,że ja tu nie wdepłam,,bo mam w życiu ciekawsze wydarzenia,,,taka prawda,,,tutaj się mamy odstresować ,,żyć pełnym :serce:, cieszyć się,,a nie dołować,,,pa znikam z tego doła,,po co mi to!!  wiem ,że co niektórym samotnośc dokucza i się robią takimi zgrzędami,,a to jest straszne,,,masakra,,nie szukać problemów:oklaski:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, erika napisał:

a co ty @Blondi nie masz czasu tylko odwołujesz ! dawaj pomagaj tak jak kiedyś:smutek:

Zostaw zakochaną @Blondi w spokoju....jak feromony w powietrzu latają, to czasu na nic innego nie starcza :haha: A nikomu się krzywda nie stanie, jak na kawusiowy wątek przybędzie :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zostaw zakochaną @Blondi w spokoju....jak feromony w powietrzu latają, to czasu na nic innego nie starcza :haha: A nikomu się krzywda nie stanie, jak na kawusiowy wątek przybędzie :tak2:

one tylko latają ponad 500 dni,dokładnie zapomniałam ile  :pa później :przekleństwa:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...