Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, alina0610 napisał:

Wyobraź sobie,że się nie obrazam.Dlaczego mam raptem zaczac udawać,ze gej to nie pedal?Nie interesuje mnie poprawność polityczna.Jestem nietolerancyjna w stosunku do osób ,które narzucają i wymagają w stosunku do siebie tolerancji,wręcz przejmowania ich poglądów.Nikt mnie nie zmusi żebym tolerowala awantury miłośników LGBT,żebym zachwycala się ich tęczowymi paradami.

Tolerancja to wielkie słowo, z reguły kończy się na progu naszego domu, a już bardzo ciekawie się robi, kiedy w najbliższym otoczeniu, naszej rodzinie, "pojawia się" osoba homoseksualna. I tak nic nie musimy, zrywamy kontakty, wymazujemy z pamięci naszą córkę, syna czy wnuka...bo przecież nic i nikt nie zmusi mnie do porzucenia moich poglądów, a przyjmowania i c h "poglądów" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Sorki...ale to tak, jakbyś na homoseksualistę powiedziała "ty pedale", a na kobietę hetero "ty szmato". Miłe nie jest >:(

lesba jest równoznaczne z lesbijką Nawet słownik inaczej nie wyjaśnia tego wyrazu.Jeszcze do niedawna niektórzy nie wiedzieli,ze istnieje slowo gej,transwestyta.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

To wynika właśnie z tolerancji.Zawod możesz zmienić a osobowość nie, więc porównanie tych dwóch plaszczyzn nic nie wnosi, wręcz nie ma sensu

Pejoratywne nazewnictwo jest faktem, bez względu czego dotyczy... Znasz jakiegoś hydraulika który zmienił zawód po 20 latach, bo go nazwali szambonurek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Pejoratywne nazewnictwo jest faktem, bez względu czego dotyczy... Znasz jakiegoś hydraulika który zmienił zawód po 20 latach, bo go nazwali szambonurek? 

Wiesz to nie i to chodzi, dla mnie  to że jest ktoś ..homo , nie stanowi problemu ot.. człowiek taki jak my, może nawet  być bardziej uczuciowy, lepszy no nie wiem co jeszcze . Mnie chodziło tylko  o porównanie. Dla mnie czyjąś inność nie jest czymś żeby go nie tolerować.

Edytowane przez 1bozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do swojego zdania czy poglądu, jeśli z kimś się nie zgadzam to nie znaczy że nie chce mieć z nim nic wspólnego. Jest tyle ciekawych płaszczyzn życia, to samo jest z kimś ..homo. Jego sprawa i basta, a na pewno otacza się takimi ludźmi z którymi znajdzie porozumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Wiesz to nie i to chodzi, dla mnie  to że jest ktoś ..homo , nie stanowi problemu ot.. człowiek taki jak my, może nawet  być bardziej uczuciowy, lepszy no nie wiem co jeszcze . Mnie chodziło tylko  o porównanie. Dla mnie czyjąś inność nie jest czymś żeby go nie tolerować.

No nareszcie :d wiem o co kaman. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Afryka napisał:

To już po Twoim zleceniu!? :szok:... Nie lubię Cię! To jest bezczelność aby jeździć na tak krótko! :haha:

krotko ale skutecznie :szydera: to moja dewiza:haha:a tęcza to mi się od dziecka podobała :szydera: cudna Haha jest zwłaszcza  ta po deszczu

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Możesz przytoczyć choć jeden przykład w którym osoby homoseksualne narzucają się ze swoimi poglądami ? 

Natura stworzyła ludzi bardzo różnorodnych . Rodzą się również osobniki o bardzo niskim ilorazie inteligencji i nigdy nie przyszłoby mi do głowy nazwać takiego człowieka debilem , ale w tym momencie ciśnie mi się na usta .... Ty d.....

Ulżyj sobie!

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BabaJagusia napisał:

@violka , a co to koleżanko tak namolnie oczekujesz:haha: odpowiedzi na  trudne pytanie. 

No co ? Jestem ciekawa , może mnie coś ominęło , czegoś nie doczytałam i " niedoumiałam się " . Świat biegnie do przodu , coraz więcej nas zaskakuje . Może niedługo okaże się się , że ludzie sparaliżowani lubią jezdzić na wózku , bo  preferują taki styl życia . Niemi nie rozmawiają , ponieważ nie mają żadnych poglądów . Kurcze jakie to wszystko trudne do ogarnięcia O.o

Edytowane przez violka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...