Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LENA_57 napisał:

 

Przepraszam,  wyłaczam sie, oglądam " marsz milczenia" .  Fakty pozostaną faktami i te nienawistne komentarze z Waszej szcownej strony tego nie zmienią. 

Mylisz nienawiść z szacunkiem dla Człowieka który na to zasługuje..a to są dwa różne pojęcia

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Specjalizujesz się w odwracaniu kota ogonem. Jeżeli zaklęcie przeze mnie z powodu bzdur, które wypisujesz tak nazywasz... No cóż. 

Ugryz się w palec lepiej ....czy  aby nie obraziłam ? ....Jeżeli tak to już walę się w ten mój durnowaty łeb :grzmotnąć: :d

..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aniao napisał:

A może po prostu pomilczmy? Mąż zadzwonił, do teraz nie wiedziałam. Rozbiła mnie ta wiadomość na kawałeczki. "Koniec świata" jak mawiał niezapomniany dozorca Popiołek. Jest mi po ludzku niezmiernie przykro.

[*]

Tak pomilczmy .. uszanujemy  ,   ale nie mogę pozwolić żeby ktoś  nawet mina próbował obrażac kogoś kto tyle zrobił 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Tak pomilczmy .. uszanujemy  ,   ale nie mogę pozwolić żeby ktoś  nawet mina próbował obrażac kogoś kto tyle zrobił 

Masz rację, ale ja nie lubię przepychanek, nawet słownych. Ja mam poglądy bardzo wyraziste i nie jest to jedynie słuszna linia, ale już nawet nie dyskutuję. Jest przysłowie o murze, ale ja zmieniłam na swój użytek "betonu głową nie przebijesz". 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednego nie rozumiem.

Nieszczęście stało się na WOŚP i to Owsiaka wina ?

Przecież nożownik kiedyś wpadł do biura poselskiego PIS i jakoś nikt Kaczyńskiego o to nie obwiniał....

Nieszczęście się stało i jakieś szukanie winnych jest nie na miejscu. Bo to nie o Owsiaka i WOŚP chodzi tylko o zwykły bandycki mord.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aniao napisał:

A może po prostu pomilczmy? Mąż zadzwonił, do teraz nie wiedziałam. Rozbiła mnie ta wiadomość na kawałeczki. "Koniec świata" jak mawiał niezapomniany dozorca Popiołek. Jest mi po ludzku niezmiernie przykro.

[*]

Teraz się dowiedziałam, że prezydent Gdanska, zmarł po ataku nożownika. Tragedia ogromna dla rodziny, znajomych, dla nas wszystkich bo stalo się to na imprezie tej rangi. No jestem cały czas w szoku....przez jakiegoś świra człowiek traci życie....smutne....bardzo smutne.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ale jednego nie rozumiem.

Nieszczęście stało się na WOŚP i to Owsiaka wina ?

Przecież nożownik kiedyś wpadł do biura poselskiego PIS i jakoś nikt Kaczyńskiego o to nie obwiniał....

Nieszczęście się stało i jakieś szukanie winnych jest nie na miejscu. Bo to nie o Owsiaka i WOŚP chodzi tylko o zwykły bandycki mord.

@Maria Jolanta  oczywiście masz rację i przypisywanie tej tragedi Owsiakowi i WOŚP jest absurdalne i niemądre. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awe59 napisał:

@Maria Jolanta  oczywiście masz rację i przypisywanie tej tragedi Owsiakowi i WOŚP jest absurdalne i niemądre. 

Ale szczucie na WOŚP w TVPiS Kura, Trwam, prawie z każdej ambony, poprzez "wybitnych" polityków "podłej zmiany" nie jest wymysłem, tylko faktem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Kris jestem do Ciebie tak bardzo zdystansowana, że właściwie powinnam zwrócić się Panie Kris :cześć2:

Pani @NNNdanuta, nie mam pojęcia czym sobie aż tak nagrabiłem, ale pewnie przeżyję, twardy jestem.

 

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

 Zgadzam się jednak z niektórymi Twoimi wypowiedziami i tą też :cześć2:

To jednak 1/4 fana mam, dobre to na początek!:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Ale szczucie na WOŚP w TVPiS Kura, Trwam, prawie z każdej ambony, poprzez "wybitnych" polityków "podłej zmiany" nie jest wymysłem, tylko faktem. 

Bo tu chodzi o pieniądze, które nie do tej skarbonki trafiają i to duże pieniądze. Jakby Owsiak przeznaczył parę procent tego co zebrał na kościół to miałby swój ołtarz i zupełnie odmienną sytuację :|

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, aniao napisał:

Masz rację, ale ja nie lubię przepychanek, nawet słownych. Ja mam poglądy bardzo wyraziste i nie jest to jedynie słuszna linia, ale już nawet nie dyskutuję. Jest przysłowie o murze, ale ja zmieniłam na swój użytek "betonu głową nie przebijesz". 

Dlatego nie chciałam dyskutować z Leną, chciałam tylko powiedzieć, że nie zgadzam się z tym, co napisała w pierwszym poście. Uważam, że to niestosowne, podłe i niesprawiedliwe.

Wszystko inne to tylko pyskówki i dalsze nakręcanie siebie i innych. Przekonać się nikogo nie przekona, a granice (własne granice, żeby nie było), przekroczyć jest łatwo.

Śmierć Pana Adamowicza to tragedia nas wszystkich. Ja osobiście jestem przerażona kierunkiem, w którym zmierza nasz kraj. Przeraża mnie głupota, zawziętość i pogarda, ktora leje się z ust polityków i "zwykłych" ludzi. Radio, tv, internet, granic nie ma, powiedzieć i napisać można wszystko, zawsze coś się przylepi do człowieka.

Ehhh, to był zły i przygnębiający dzień :(.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LENA_57 napisał:

 

Przepraszam,  wyłaczam sie, oglądam " marsz milczenia" .  Fakty pozostaną faktami i te nienawistne komentarze z Waszej szcownej strony tego nie zmienią. 

Fakt pozostanie taki, ze odpowiedzialnosc za to co sie stalo zrzucilas na slowa Jurka Owsiaka , czyli posrednio na niego. Teraz krecisz i probujesz zmienic temat.

Co bys nie myslala o tym forum, to wiedz, ze umiemy czytac ze zrozumieniem.

 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Afryka napisał:

Ale szczucie na WOŚP w TVPiS Kura, Trwam, prawie z każdej ambony, poprzez "wybitnych" polityków "podłej zmiany" nie jest wymysłem, tylko faktem. 

Dziś Polaków łączy nienawiść do innych Polaków.....A co nas dzieli ? Cała reszta....

" Polacy nie są beznadziejni. Polacy są niekochani i jak wszystkie niekochane istoty, cokolwiek uczynią, kiedyś będzie zwrócone przeciwko nam...."

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzny ze kazdy ma prawo do swojego zdania....od tego czy to  sluszna racja, czy tok myslenia jest prawidlowy...sa politycy ktorych ktos wybral..jak sie spisali widac jak na dloni: niepotrzebna smierc, brutalnosc z necie nie podlegajaca zadnej kontroli..a dzisiaj nad ranem jeden z histirykow powiedzial ze sensem polityki jest dbanie o wspolne dobro....chyba wiekszosc politykow tej lekcji nie odrobilo....fanatyzm niektorych nazywany przez nich patrotyzmem, kompletny brak kultiry osobistej o slownej nie wspomne poslow i...poslanek...

ryba psuje sie od glowy....i niestety ale tragedia na scenie w moim rodzinnym miescie pokazala w jakim stanie rozkladu moralnego i nie tylko jest moje panstwo...klade nacisk na to ze nie uzywam slowa partia albo nazwy tych ktorzy maja swoje 5 minut u koryta...

pawel...da ciebie pobrane.jpg.37d996927225f04c96768db86790acf7.jpg

 

 

 

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...