Skocz do zawartości

najgorsza Stella....


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minut temu, karolina145 napisał:

Carmen.kajne kolacje kafee plus papieroski.A laptop nie dawno kupilam w DE,niestety moj   laptop z Polski gestorben,

Gestorben to gestorben. Trudno.

W jednym z postów zaznaczyłaś ,że dostajesz normalne prezenty. Co to znaczy ? Czy są jakieś widełki?

Mój lapek też z DE a mam znaki diakrytyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Serenity napisał:

No ale skoro oskarżali wszystkie opiekunki o kradzież ? Choć może lepiej, żeby sprawdzali stan lodówki, w sumie tak. No więc miałam już takie inspekcje lodówkowe... Ale to są drobne problemy, a nie najgorsze stele

mam kolezanke, ktora przyjechala na Stelle, gdzie byla juz wczesniej i wyjezdzala stamtad inna opiekunka, Bulgarka, czy Rumunka, nieistotne, no i ona wyjezdzajac zaniosla swoja walizke babce do salonu i pokazywala jej co ma w walizce ze slowami: prosze sprawdzic co mam w walizce, zeby pozniej nie bylo, ze cos zabralam... w szoku kolezanka byla i mowi do niej: po co ty to robisz? a ona, ze ona tak zawsze robi wyjezdzajac pokazuje walizke... kuzwa, przyjedzie taka, przyzwyczai pdp, a pozniej beda kazali kazdej otwierac i pokazywac traktujac kazda jak zlodziejke.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty Pokazywanie walizki to sprawa za daleko idąca, ale jakby moja poprzedniczka sama pokazywała to niech sobie pokazuje... To też nie będzie mój największy problem.

co do najgorszej mojej  szteli muszę jeszcze jutro pomyśleć...ciężko mi jedną wyróżnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Serenity napisał:

@Betty Pokazywanie walizki to sprawa za daleko idąca, ale jakby moja poprzedniczka sama pokazywała to niech sobie pokazuje... To też nie będzie mój największy problem.

co do najgorszej mojej  szteli muszę jeszcze jutro pomyśleć...ciężko mi jedną wyróżnić.

ale dokladnie tak... skoro sama opiekunka z iniciatywą pokazywania zawartosci walizki wyskakuje to jakie swiadectwo sobie i innym opiekunkom wystawia...

@Serenity to nie opisuj jednej Stelli, ale sytuacje pozbierane z roznych miejsc.... takie straaaaszne sytuacje.... takie szok..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...