Skocz do zawartości

Ogród, ogrórdek? Nie biorę!


Gość Samazsoba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Łukasz napisał:

Popytaj się Blondi...jak wkleić...ten temat był niedawno na "obiedzie"

Dzieki @Łukasz , wiem jak sie wkleja. Tylko muszę zmniejszać wchodzić na e-fotka albo inne . Na wszystkich forach jednym kliknięciem mozna wkleić . A tu nie wiem o co chodzi. Chyba o zniechęcenie uzytkowniów do piasania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jolantapl. napisał:

@aga1 zlituj się chcesz ,żebym z tęsknoty za latem uschła ?:smutek: piękny ;)

Każda pora roku ma swój urok.Teraz podziwiam wiewiórki w ogrodzie . Mają orzeszki w karmniku dla ptakow i na wyścigi z wszędobylskimi tutaj  gawronami ścigaja sie kto pierwszy je dopadnie .

Lato juz niedługo , tez czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aga1 napisał:

Każda pora roku ma swój urok.Teraz podziwiam wiewiórki w ogrodzie . Mają orzeszki w karmniku dla ptakow i na wyścigi z wszędobylskimi tutaj  gawronami ścigaja sie kto pierwszy je dopadnie .

Lato juz niedługo , tez czekam.

Wrzuć może jak będziesz miała czas i chęci jakiś zimowy krajobraz z miejsca gdzie jesteś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jolantapl. napisał:

Wrzuć może jak będziesz miała czas i chęci jakiś zimowy krajobraz z miejsca gdzie jesteś :)

 dalszy ciąg ..... taras na wyjeździe .

 

Zimwe muszę zmniejszyć, a nie mam czasu . Przy sobocie latam :)

 

Edytowane przez aga1
blad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miała internet , to pokazałabym  hortensję w doniczce , która stoi na balkonie u mojej PoP i nadal kwitnie . Tutaj nie ma gdzie jej wynieść i zastanawiam się czy tą donicę czymś zabatuchać , żeby nie zmarzła przez zimę . Byłoby jej szkoda . Macie jakieś doświadczenia w tej dziedzinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Gdybym miała internet , to pokazałabym  hortensję w doniczce , która stoi na balkonie u mojej PoP i nadal kwitnie . Tutaj nie ma gdzie jej wynieść i zastanawiam się czy tą donicę czymś zabatuchać , żeby nie zmarzła przez zimę . Byłoby jej szkoda . Macie jakieś doświadczenia w tej dziedzinie ?

Musisz opatulić :) jak masz większą donicę to wstaw  w nią i  wypelni ten luz jakims materiałem izolującym albo nasyp  ziemi ogrodowej .Mam hortensji pewnie z 10  krzewów , rózne kolory i gatunki .Pięknie kwitną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, aga1 napisał:

Mam już skypa :) i z radości wstawię parę fotek ogrodowych :

Na trzecim zdjęciu niebo nad ogrodem .

5 maja rano 2015 rok 004.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

To moje uzależnienie. Kocham ogrody i ogródki. I nawet jak dodatkowo w de nie płacą to dla mnie samo obcowanie z naturą to odpoczynek i ładowanie baterii. Byle do wiosny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gryczanka napisał:

To moje uzależnienie. Kocham ogrody i ogródki. I nawet jak dodatkowo w de nie płacą to dla mnie samo obcowanie z naturą to odpoczynek i ładowanie baterii. Byle do wiosny :) 

To akurat mój ogród domowy w Polsce. Tu mam niewielki skrawek a dużo osób do dbania o niego . Natomiast do mojej dyspozycji jest spory taras i tu się realizuje ,

IMG-20170929-WA0000 (1).jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W pierwszych słowach mego posta bardzo proszę o poprawienie tytułu wątku:)

A w temacie to ofert z pracami ogrodowymi staram sie nie brać.Jesli w ofercie jest napisane "drobne prace ogrodowe" to ja to rozumiem tak,że jest ewentualnie podlewanie i ucięcie paru kwiatków do domu i i na tym koniec:)Tak mam u Kulki,do pozostałych prac ogrodowych większego kalibru i do plewienia jest od lat ogrodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Hej. Juzuśku zwariowałabym bez ogrodu, który traktuję jak mój własny świat i odpoczynek od pracy i codzienności. Zresztą ogród najlepiej z warzywniakiem i warzywa, które można jeść bez strachu o chemię. Zimą męczę się jak nie wiem, bo nic tego nie zastąpi. Chwilo trwaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 1.04.2018 o 21:44, foczka63 napisał(a):

W pierwszych słowach mego posta bardzo proszę o poprawienie tytułu wątku:)

A w temacie to ofert z pracami ogrodowymi staram sie nie brać.Jesli w ofercie jest napisane "drobne prace ogrodowe" to ja to rozumiem tak,że jest ewentualnie podlewanie i ucięcie paru kwiatków do domu i i na tym koniec:)Tak mam u Kulki,do pozostałych prac ogrodowych większego kalibru i do plewienia jest od lat ogrodnik.

I to jest  właściwe podejście do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...