Skocz do zawartości

Kiedy u nas będą takie stawki jak w De?


Gość Karola63
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karola63

Boże jężdzę do DE od 12 lat i zastanawiam się kiedy będą takie stawki u nas. Mam już swoje lata i chętnie zamieniłam bym Monachium na swojsko brzmiące Chebzie, ale jak patrzę na polskie oferty to sama zaczynam potrzebować pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Katowiczanka

Karola stawki są wyższe a nawet dużo wyższe ale coś za coś. Tu w Polsce nocujesz zazwyczaj we własnym domu, masz pod nosem swoją rodzinę i w każdej chwili możesz wszystko załatwić. Ja dlatego zmieniła de na pl. I nie narzekam. Ale ja już byłam na na etapie dorobienia się. Teraz. Zarabiam 1800 u fajnych ludzi i pracuję w godzinach ich pracy, weekendy wolne, nikt nie budzi mnie w nocy. Wszystko ma swoje plusy i minusy.

Przesyłam pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że na stawki takie jak w DE nie możemy liczyć, takie nie będą nigdy. Ale można znaleźć fajne oferty w Polsce - mniej płatne, ale jak wspomniała koleżanka wyżej mają inne plusy. Mam znajoma, która pracuje jako opiekunka w Polsce, zarabia całkiem fajnie, choć nioe tak fajnie jak ja, ale ma małe dziec ii po pracy może się nimi normalnie opiekować, bo bo to nie jest poraca 24godzinna. Jeśli komuś zależy, żeby być blisko rodziny - to trzeba dobrze poszukać i można zostać w polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

A stawki dla opiekunów osób starszych w Polsce w większych miastach nie takie znowu najgorsze - jeśli porównywać z innymi pracami dla kobiet  w Polsce. Podawana cena usługi od 10 do 20 zł na godzinę. Pewnie, że pytanie ile się właściwie dostanie ? ale stawka nie najgorsza.

    http://opiekaseniora.pl/p/wszystkie

Zwłaszcza spodobał mi się tam ten staruszek, który za 10 zł chciałby na czytanie się umówić. Piękna myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Stawki nie są może aż tak niskie, zmieniają się cały czas, ale jednak nie można jeszcze porównywać. Jednak jak jak jadę z medipe to wiem, że zarobek będzie jednak większy, a mając dzieci na studiach każdy grosz dla mnie na wagę złota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.10.2016 at 14:24, Serenity napisał:

A stawki dla opiekunów osób starszych w Polsce w większych miastach nie takie znowu najgorsze - jeśli porównywać z innymi pracami dla kobiet  w Polsce. Podawana cena usługi od 10 do 20 zł na godzinę. Pewnie, że pytanie ile się właściwie dostanie ? ale stawka nie najgorsza.

    http://opiekaseniora.pl/p/wszystkie

Zwłaszcza spodobał mi się tam ten staruszek, który za 10 zł chciałby na czytanie się umówić. Piękna myśl.

Za 10 zł na godzinę to ja bym mu mogła czytać codziennie po kilka godzin ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...