Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Kawa :kawa::kawa: na stole, częstować się, kto chce :d. @adamos6 u mnie jest ciepło nie tylko pod kołderką :trele:, ale jeśli u Ciebie tylko pod nią, to weź kubek kawy :kawa: na rozgrzewkę :haha:. U mnie są +2 stopnie, więc w miarę ciepło, trochę szkoda, bo stopi się cały wczorajszy śnieg.

Miłego poniedziałku i całego tygodnia życzę wszystkim i każdemu z osobna :cmok:

images.jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Moja PDP coś dzisiaj nie w nastroju..Pytam"boli coś?Śpiąca?"Mówi że nie,więc najprawdopodobniej żałobny smutek dzisiaj...Nie jest w takich momentach rozmowna,i lubi wtedy posiedzieć sama,więc wydałam obiad,posprzątałam i ewakuacja do siebie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry.Moja PDP coś dzisiaj nie w nastroju..Pytam"boli coś?Śpiąca?"Mówi że nie,więc najprawdopodobniej żałobny smutek dzisiaj...Nie jest w takich momentach rozmowna,i lubi wtedy posiedzieć sama,więc wydałam obiad,posprzątałam i ewakuacja do siebie.

Nie martw się, nasi pdp tak czasem mają, moja woli cały czas być sama, jest mi to na rękę, gorzej tylko kiedy rodzina przyjedzie, bo praktycznie, cały czas siedzę u siebie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)   Taka ciekawostka.  Bawaria jako jedyna (póki co, bo pewnie zaraz inne landy skopiują) zwiększyła maseczkowe restrykcje.  Od dnia wczorajszego już nie można chodzić w tych najprostszych i najtańszych maseczkach co mają np. dentyści, tylko trzeba mieć maseczkę co najmniej klasy FFP2. Zwróciła mi dzisiaj na to uwagę ekspedientka w aptece. I faktycznie, wszyscy już chodzą w tych "nowych".  Takie maseczki są zapewne lepsze, ale też droższe. Kupiłem więc jedną maseczkę w tej aptece za.... 2,59€ :przekleństwa:  Taka maseczka według zalecenia starcza na jeden dzień i trzeba wymienić.  Czy oni myślą, że ja będę codziennie albo nawet co kilka dni kupował taką maseczkę za 2,59€ ?  Chyba ich pogięło.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Michał845 napisał:

hej :)   Taka ciekawostka.  Bawaria jako jedyna (póki co, bo pewnie zaraz inne landy skopiują) zwiększyła maseczkowe restrykcje.  Od dnia wczorajszego już nie można chodzić w tych najprostszych i najtańszych maseczkach co mają np. dentyści, tylko trzeba mieć maseczkę co najmniej klasy FFP2. Zwróciła mi dzisiaj na to uwagę ekspedientka w aptece. I faktycznie, wszyscy już chodzą w tych "nowych".  Takie maseczki są zapewne lepsze, ale też droższe. Kupiłem więc jedną maseczkę w tej aptece za.... 2,59€ :przekleństwa:  Taka maseczka według zalecenia starcza na jeden dzień i trzeba wymienić.  Czy oni myślą, że ja będę codziennie albo nawet co kilka dni kupował taką maseczkę za 2,59€ ?  Chyba ich pogięło.

 

 

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich :cmok:.

@Michał845 taką maseczkę kupiłam wczoraj w lidlu kosztowała 0,99 euro, zobacz czy u Ciebie też są.

Miłego dnia życzę :cmok:kawaii fairy tail GIF

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

 

 

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich :cmok:.

@Michał845 taką maseczkę kupiłam wczoraj w lidlu kosztowała 0,99 euro, zobacz czy u Ciebie też są.

Miłego dnia życzę :cmok:kawaii fairy tail GIF

 

Witam ,corka PDP- go ,przyniosla mi z apteki .elegacko zapakowana a ile kosztowala nie pytalem,ale podejrzewam ,ze dostala.Musze ja zapytac

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamos6 napisał:

Zeby bylo śmiesznie sdiełano made in china

jakiś czas temu, te maseczki były za darmo rozdawane w aptekach, po 3 sztuki dla każdego zainteresowanego. A ja kupiłam na rachunek pdp, uważam, że skoro to jest narzędzie niezbędne do wykonywania pracy, to pdp powinna mi maseczkę zapewnić. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich obecnych i nieobecnych też :d. Kawą :kawa::kawa::kawa: dzielę, no wstawać leniuszki xd, szkoda dnia :p. Pogoda dziś szaleje, jakieś wiatrzysko okropnie wieje :345_cloud_tornado:. Może do pauzy się uspokoi i będę mogła wybyć z domku :hura:.

@Patrycja781 dobry pomysł miałaś, ale uważam, że maseczki powinni nam opłacić pdp, dla nich ich potrzebujemy.

Miłego dnia wam życzę :cmok:

7247707_6b02e.gif

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :oklaski:przykecialam na szybciocha do Was .Już tydzień urlopu za mną czas szybko leci i wiele się dzieje ,ale pozytywnie.Słonko pięknie świeci ,śniegu sporo ,więc dziś spacer do lasu i orła se strzelę , foty porobię i może coś wstawię jak wyjdą naprawdę głupkowate Jak się nic nie zmieni to niebawem kierunek Bawaria, ale póki co jeszcze urlop Miłego dnia rodacy macie na zdrowie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienniczka przyjeżdża w niedzielę,  pod warunkiem że będzie "negatywna " rzecz jasna. 

A ja w pon. wyruszam na podbój nowego miejsca pracy. Rzut kamieniem od mojego Henryczka. W zasadzie to na kijkach by doszedł...albo na walizce pojechał...wszak diablica kółka ma. xd

Ale Henłyczek będzie płakał...oj będzie. :p

Wszystko na orkiszu. MIAŁOBYĆ Mrowisko z Podlasia,.Ale rumu nimaa..Smacznego!

#

20210120_102421.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, beatrix+ napisał:

Zmienniczka przyjeżdża w niedzielę,  pod warunkiem że będzie "negatywna " rzecz jasna. 

A ja w pon. wyruszam na podbój nowego miejsca pracy. Rzut kamieniem od mojego Henryczka. W zasadzie to na kijkach by doszedł...albo na walizce pojechał...wszak diablica kółka ma. xd

Ale Henłyczek będzie płakał...oj będzie. :p

Wszystko na orkiszu. MIAŁOBYĆ Mrowisko z Podlasia,.Ale rumu nimaa..Smacznego!

#

20210120_102421.jpg

Wieeeedziałam kiedy przyjść

Nie zapomnij o kolacyji pożegnalnej

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Funny napisał:

Dzień dobry :oklaski:przykecialam na szybciocha do Was .Już tydzień urlopu za mną czas szybko leci i wiele się dzieje ,ale pozytywnie.Słonko pięknie świeci ,śniegu sporo ,więc dziś spacer do lasu i orła se strzelę , foty porobię i może coś wstawię jak wyjdą naprawdę głupkowate Jak się nic nie zmieni to niebawem kierunek Bawaria, ale póki co jeszcze urlop Miłego dnia rodacy macie na zdrowie

Jak to po tygodniu już chcesz jechać? 

Nieeeee ja jeszcze zostaję, dobrze mi w domku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich obecnych i nieobecnych też :d. Kawą :kawa::kawa::kawa: dzielę, no wstawać leniuszki xd, szkoda dnia :p. Pogoda dziś szaleje, jakieś wiatrzysko okropnie wieje :345_cloud_tornado:. Może do pauzy się uspokoi i będę mogła wybyć z domku :hura:.

@Patrycja781 dobry pomysł miałaś, ale uważam, że maseczki powinni nam opłacić pdp, dla nich ich potrzebujemy.

Miłego dnia wam życzę :cmok:

7247707_6b02e.gif

Dzień dobry ❤ 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19.01.2021 at 23:04, Michał845 napisał:

hej :)   Taka ciekawostka.  Bawaria jako jedyna (póki co, bo pewnie zaraz inne landy skopiują) zwiększyła maseczkowe restrykcje.  Od dnia wczorajszego już nie można chodzić w tych najprostszych i najtańszych maseczkach co mają np. dentyści, tylko trzeba mieć maseczkę co najmniej klasy FFP2. Zwróciła mi dzisiaj na to uwagę ekspedientka w aptece. I faktycznie, wszyscy już chodzą w tych "nowych".  Takie maseczki są zapewne lepsze, ale też droższe. Kupiłem więc jedną maseczkę w tej aptece za.... 2,59€ :przekleństwa:  Taka maseczka według zalecenia starcza na jeden dzień i trzeba wymienić.  Czy oni myślą, że ja będę codziennie albo nawet co kilka dni kupował taką maseczkę za 2,59€ ?  Chyba ich pogięło.

A u nas w PL takie po 100 zł

Wczoraj pytałam w aptece... całe szczęście że ich nie było bo głupio byłoby odmówić  

Do tego jest 5 wymiennych filtrów na 5 dni za 35 zł

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...