Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Funny napisał:

Tak oby ... Latam dziś jak opętana..rano jeszcze nieplanowana kąpiel dziadka to też czasu zabiera bo jak nie ma humoru to porażka .Obiad gotowy ,jeszcze chyba skoczę do sklepu ...sypie trochę będzie ciekawa jazda Miłego popołudnia

U mnie już nie sypie, byłam w sklepie, kupiłam słodkości na drogę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dobry wieczór. Witam Wszystkich i pozdrawiam serdecznie. Tym co wybierają się w podróż życzę, żeby bezpiecznie dojechali do celu :)

Dobranoc 

Christmas Night GIF

Ojciec miło Cię widzieć kochana ❤❤

Nie dziękuję, jak dojadę to się odezwę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę minut przed 5 na granicy .Dzień dobry :dZima na całego. Kontroli żadnej. My opiekunki nic nie wypełniamy, inni np jadący z Holandii wypełniają( do odbycia kwarantanny).Karty wypełnione oddają kierowcy.Pozdrawiam :d

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko całe towarzystwo forumowe :cmok:. Kawa :kawa::kawa::kawa: już dymi gorąca, proszę się częstować, kto ma ochotę na małą czarną :dyskusja:. Za oknem 0 stopni, sucho, to dobry znak :d. Już tydzień minął jak w pracy jestem, jak ten czas szybko leci :tak2:, oby tak dalej. Miłego czwartku wam życzę :cmok:

0c735a14012ed51b02a79f90328e3a567260.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję że już o godzinie 9.20 przybyłam do domostwa, po 13 godzinach jazdy.... TYLKO

Nie było kontroli, nikt nas nie zgłaszał. 

Do granicy jechalismy w 7 osób+ kierowca

Od granicy po PL jechaliśmy tylko we 2 osoby +

Wszystko odbyło się bezproblemowo pomimo 2 śnieżyc, gdzie drogi nie było widać a śnieg dawał po oczach przez szybę  

40 km / h to maxymalna predkość z którą mogliśmy się poruszać

Miłego popołudnia życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się i ja dotarłam już dawno, ale teraz trochę czasu by napisać .Jechałam 10 godz a w tym jeszcze przesiadka ,szybko ,sprawnie, fajni kierowcy pojadę z nimi chętnie jeszcze .Miłego popołudnia i wieczoruA i po przesiadce było nad w busie 7 osób w tym 2 kierowców teraz czas na URLAUB

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 12.01.2021 at 12:18, Michał845 napisał:

Nie ma żadnych kontroli na granicy. To przewoźnicy mają obowiązek podać dane podróżnych do sanepidu. I właśnie mnie ciekawi jak to dokładnie wygląda, chyba w ten sposób, że agencje informują przewoźników, że nas kwarantanna nie dotyczy.  Ja wracam 1 lutego ale tydzień przed będę dzwonił do swojej i dopytywał aby nie było lipy, w tych agencjach często jest bu***l ;)

Burdel jak na calym Świecie!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Melduję że już o godzinie 9.20 przybyłam do domostwa, po 13 godzinach jazdy.... TYLKO

Nie było kontroli, nikt nas nie zgłaszał. 

Do granicy jechalismy w 7 osób+ kierowca

Od granicy po PL jechaliśmy tylko we 2 osoby +

Wszystko odbyło się bezproblemowo pomimo 2 śnieżyc, gdzie drogi nie było widać a śnieg dawał po oczach przez szybę  

40 km / h to maxymalna predkość z którą mogliśmy się poruszać

Miłego popołudnia życzę

 

1 godzinę temu, Funny napisał:

Melduje się i ja dotarłam już dawno, ale teraz trochę czasu by napisać .Jechałam 10 godz a w tym jeszcze przesiadka ,szybko ,sprawnie, fajni kierowcy pojadę z nimi chętnie jeszcze .Miłego popołudnia i wieczoruA i po przesiadce było nad w busie 7 osób w tym 2 kierowców teraz czas na URLAUB

Cieszę się dziewczynki, że dojechałyście w całości do swoich domków   :cmok:. Teraz odpoczywać, urlopować ile wejdzie,no i do pracy znowu ruszać :haha:, bo gdzie by wam było lepiej jak nie u pdp :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 14.01.2021 at 13:00, Michał845 napisał:

Dzień dobry wszystkim :)

@Wenusia-  Nikt nie zgłaszał?  To chyba to jednak ściema jakaś z tą kwarantanną :) A może same opiekunki jechały i dlatego?
Życzę wam udanego urlopu :zdrówko:

Domniemam iż, że, być może... jechały tylko opiekunki, mało rozmawiałam bo po prostu spałam  

Do granicy 7+ kierowca, od granicy tylko 2 osoby + kierowca, może nie muszą zglaszać nie wiem, ale ważne jest że nie mam ograniczeń ruchowych bo dzieje się oj dzieje wokoło mnie  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 14.01.2021 at 14:42, Janeczka1963 napisał:

 

Cieszę się dziewczynki, że dojechałyście w całości do swoich domków   :cmok:. Teraz odpoczywać, urlopować ile wejdzie,no i do pracy znowu ruszać :haha:, bo gdzie by wam było lepiej jak nie u pdp :oklaski:

Ahahaaa no właśnie gdzie  

W PL pięknie biało śniegu ❄❄❄ nasypało  

Pozdrawiam cieplutko

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...