Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Funny napisał:

Musieliby mam więcej zapłacić jak mielibyśmy uprawnienia do wykonywania pewnych czynności na terenie De .A tak jesteśmy Haushaltshilfe ☺️

Dokładnie tak, tutaj Pflege pracuje za 2.400 € netto za miesiąc, ale szczerze.... nie chciałabym robić to co oni za żadne pieniądze

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam wszystkim i Szczęśliwego Nowego Roku (choć on ciągle pandemiczny...).

Zmarła moja ostatnia podopieczna. I mi smutno. Bo bardzo ją polubiłam. Takiej świetlistej duszyczki nie spotkałam dotąd. Elisabeth lubiła spacery. Każdego dnia nieśmiało zwracała się do mnie: "wiesz, mam takie jedno życzenie... żebyśmy poszły na spacer do parku, ale nie z rolatorem, tylko na wózku. Trochę ty mnie popchasz, a potem ja ciebie, to będzie nam lżej" :oklaski:. Kochana, cierpliwa, cudowna istota. Pewnie takiej już nie spotkam :płacz:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ewamarchewa napisał:

Cześć Wam wszystkim i Szczęśliwego Nowego Roku (choć on ciągle pandemiczny...).

Zmarła moja ostatnia podopieczna. I mi smutno. Bo bardzo ją polubiłam. Takiej świetlistej duszyczki nie spotkałam dotąd. Elisabeth lubiła spacery. Każdego dnia nieśmiało zwracała się do mnie: "wiesz, mam takie jedno życzenie... żebyśmy poszły na spacer do parku, ale nie z rolatorem, tylko na wózku. Trochę ty mnie popchasz, a potem ja ciebie, to będzie nam lżej" :oklaski:. Kochana, cierpliwa, cudowna istota. Pewnie takiej już nie spotkam :płacz:

Witaj u nas, fajnie, że zaglądnełaś ☺️

@ewamarchewanigdy nie wiadomo może akurat jeszcze spotkasz kogoś podobnego ....Głowa do góry ,wytrzyj nos pchamy ten wózek dalej Spokojnego wieczoru 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dobrej nocki życzę wam kochani :love:

Czy jak się śpi na nowej steli, to też się spełnia wyśniony sen? może ktoś wie? 

images (1).jpg

@Janeczka1963mnie się często nic nie śni pierwszej nocy albo takie pierdoły że lepiej żeby się nie spełniły dobranoc

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko i na kawkę :kawa::kawa::kawa: proszę. Za oknem jeszcze ciemno, szaro i ponuro, ale już dnia przybywa:oklaski:.  Na nowym miejscu prawie wcale nie spałam, nie mogłam jakoś zasnąć, a co mi się śniło, a diobli wiedzą :szydera:. Miłego wam życzę:cmok:

images (5).jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Niestety niewesołe informacje.... https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-niemczech-w-dramatycznej-fazie-najgorzej-od-poczatku-pandemii-6594931589286688a

A artykule jest też napisane, że teraz trzeba wykonać 2 testy gdy się chce jechać do Niemiec. Ale nie jest uściślone czy te 2 testy trzeba wykonać w Polsce, czy jeden w Polsce a kolejny obowiązkowy w Niemczech O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Michał845 napisał:

Witam wszystkich :)

Niestety niewesołe informacje.... https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-niemczech-w-dramatycznej-fazie-najgorzej-od-poczatku-pandemii-6594931589286688a

A artykule jest też napisane, że teraz trzeba wykonać 2 testy gdy się chce jechać do Niemiec. Ale nie jest uściślone czy te 2 testy trzeba wykonać w Polsce, czy jeden w Polsce a kolejny obowiązkowy w Niemczech O.o

Podobno ten drugi test jest wzniesiony, ile w tym prawdy to sami górole nie wiedzo, tak mi powiedziała "wyższa" instancyja

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...