Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

faktura za przejazd


Gość maria
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Bardzo prosze o odpowiedz w sprawie faktury za przejazd .Pracuje dla prywatnej firmy która zatrudnia opiekunki dla  osób starszych.Frma jest zarejestrowana na terenie polski .Pani która to prowadzi mieszka na terenie Niemiec co też załatwia pracę dla nas .Dostajemy umowę zlecenie na okres od -do co w umowie pisze ze Zleceniodawca pokrywa koszty dojazdu podróży poza granicami kraju .Dostajemy  zapłatę za przepracowany okres zgodnie z umową .Pieniądze za przejazd w dwie strony płaci rodzina u której pracuję co zawsze podpisuję ze taka i taka kwota została m wypłacona .Moja szefowa żąda od firmy którą  jeżdżę faktury za mój  przejazd bo mówi ze z tego się rozlicza .Nie rozumię tego ponieważ to rodzina osobno płaci za busa  prócz kwoty za opiekę dla mojej szefowej  .Jak to jest .proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gość Maria .

Skoro zleceniodawca, czyli Twoja szefowa ma pokryć koszty dojazdu - tak z reguły bywa -  to zaskakuje, że rodzina Tobie wypłaca za dojazd i Ty to kwitujesz, bo powinni wypłacić jej, a ona powinna kupić Ci bilety. Też mnie dziwi taka sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic zlego

Sa trzy mozliwosci. 1. rodzina zazadala. 2. szefowa sprawdza czy rodzina nie placi za duzo. 3. szefowa to wrzuci jako koszt dzialalnosci. co by nie bylo to przewoznik musi wystawic fakture na zadanie. wazne ze ci zwracaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilku firmach jest tak,że masz informację jaką kwotę zwracają za przejazd i możesz jechać czym chcesz nawet lecieć samolotem jeżeli koordynator lub rodzina zgodzą się odebrać ciebie z lotniska.W  zależności  od firmy albo wysyłasz im fakturę i oni wypłacają ci na konto a spotkałam się z takim przypadkiem,że jak przyjechałam to rodzina oddała mi pieniądze do ręki dlatego w ofertach pracy przeważnie jest napisane do jakiej kwoty pokrywają koszty podróży czasami jest to nawet 200euro.Na 100%płaci za to rodzina u której pracujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość maria ,witam:) jeśli chodzi o faktury za przejazd,? to Agencja sprytnie do tego podchodzi , bo zazwyczaj otrzymujemy od rodziny 150 lub 200 Euro za podróż. W moim przypadku ja płaciłam ostatnio 100 Euro w dwie strony/a Rodzina mi dała 150 eURO ZA PODRÓŻ:) zależy jak daleko jedziemy/ a więc Agencja też chce zarobić haha:) KIedyś jechałam do pracy BUs  to koordynator w de. sam przybiegł do BUS i zapłacił .. tylko 50 Euro ..oj tam domyślać się można .Ja ja jadę do de. to zawsze szukam taniego BUS ..żeby dla mnie coś tam "skapnęło":hahaha: .  , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...