Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, [email protected] napisał:

Tez mialam taka pdp ze trzeba bylo sie troche napracowac nad wspolpraca;)!!

Jeżeli (agencja, rodzina, czy klient) myśli że my tańczymy jak nam zagrają to są w błędzie. My (a przynajmniej ja) robię tak jak mi jest wygodnie.:p Oczywiście bez szkody dla klienta, ale sobie nie zawracam gitary jak mu coś nie smakuje! Bo bym u czubków wylądował dawno...:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tańczę jak sobie zagram,,,sama sobie ,,,chcę to robię ,,nie chce mi się ,,nic nie tknę,,,zrobię co mam zrobić i ? luzik,,,ja to już w ogóle do siebie nic nie przyjmuje,,czy pasuje czy nie,,mojej babci,,jednym uchem wchodzi a drugim wychodzi,,ale nawet  nie mam sie do czego czepic,,,babcia jest ok!  ale ale ,,moje poprzedniczki miały dużo do niezadowolenia,,bo same wyszukiwały i byle pierdy się czepiały,,byle drobnostki bo nie było po ich myśli-to jest dopiero wyszukiwanie sobie problemów,,,stwarzanie sobie zgniłej atmosfery ,,po co? nie wiem,,,bo jest ok!  nieraz myślę ,że może ze mną jest cos nie tak, że mi wszędzie jakoś pasuje ,,,jedno wiem,,że nawet jak cos babcia przeskrobie to ja nikomu tego nie powiem,,zachowam to sobie,,troszkę Wam tu opisuję,,ale to same są fajne sytuacje-przecież:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nówka sztuka... ani nie pośpisz ani nie zarobisz godnie...ehhh czemu jak z góry wiadomo, że jest problem ze snem nie dadzą dwóch osób? Jak człowiek ma funkcjonować normalnie? 

 

Poszukujemy serdecznej i komunikatywnej opiekunki dla 86-letniej Pani Inge, mieszkającej w miejscowości Bernkastel-Kues. Pani ma 160 cm wzrostu i mieszka samotnie w mieszkaniu na 1. piętrze. Podopieczna potrzebuje opiekunki od zaraz.

Miejscowość: 54470 Bernkastel-Kues (okolice Koblencji)
Termin rozpoczęcia: od zaraz
Czas trwania umowy: 2 mc
Wynagrodzenie: 1100-1150 euro netto

STAN PODOPIECZNEJ:
•    Choroby układu krążenia
•    Alergia
•    Bezsenność
•    Inkontynencja

DO DYSPOZYCJI OPIEKUNKI:
•    Osobny pokój
•    Internet 

OSOBA, KTÓREJ SZUKAMY:
•    Posiada podstawową/ komunikatywną znajomość języka niemieckiego
•    posiada referencje
•    posiada doświadczenie w opiece osób starszych
•    jest miłą, wyrozumiałą i życzliwą osobą

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
•    pomoc w utrzymaniu higieny ciała
•    pomoc w poruszaniu się (asekuracja)
•    zmiana pielucho-majtek
•    pomoc w zmianie odzieży i obuwia
•    opieka nocna
•    prowadzenie gospodarstwa domowego, w tym przygotowywanie posiłków, sprzątanie, prasowanie, pranie, zakupy
•    wspólne spędzanie czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólne spędzanie czasu i nocą i w dzień, bądz pełna życia,,no tragedia ,,czy te agencje nie potrafią zrozumiec ,że tyle obowiązków dla jednej osoby to, aż za wiele? szukają kogoś ,,komu bardzo jest teraz  pilny wyjazd  i znajdą,, usiąsc i :rozpacz:,,a co ja dzisiaj z tym płaczem tak wyskakuję,,,

bo internetu nie ma to:rozpacz:,,bo stella do bani i:rozpacz:  zaraz a internet jest na tej stelli????????  widzę ,że jest,,,już myslałam ,że zapomnieli dopisac ten dar szczęscia:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też coś znalazłam,,,1 osoba

Opiekunka osób starszych, 1300 EUR - od 05.04.

Miejsce pracy: Dettingen

Oferta ważna do: 12.04.2017

Opiekunka osób starszych, 1300 +100 EUR (dodatek wielkanocny), Dettingen, dobry niemiecki - od 05.04.2017

 

Opis oferty:

Pani mieszka sama na wsi. Przeszła dużo operacji i jest bardzo osłabiona. Stara się wykonywać wiele czynności samodzielnie, ale mimo wszystko trzeba jej pomóc. Porusza się za pomocą chodzika. W nocy nie trzeba do niej wstawać, bo sama chodzi do toalety. W domu jest bardzo ciepło i czysto. Podopieczna jest osobą bardzo sympatyczną i mimo dokuczających dolegliwości nie traci uśmiechu z twarzy. Opiekunka traktowana jest jak członek rodziny. Bliscy podopiecznej często dzwonią i służą pomocą. Opiekunka ma do dyspozycji umeblowany pokój z dostępem do Internetu i telewizją.

 

Choroby podopiecznego/-ej:
- trudności w poruszaniu wynikające z wieku,
- nowotwór.

 

Zakres wymaganych czynności przy podopiecznym/-ej:
- przygotowanie odzieży, zmiana pościeli,
- prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy
- przygotowywanie posiłków,
- podawanie leków.

Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym, mile widziane referencje,
- brak nałogów.

 

Oferujemy:
- legalną pracę w Niemczech,
- opłacone składki ZUS,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą,
- bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
- bezpłatny przejazd do i z Niemiec,
- terminowe wypłacanie wynagrodzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie oferty powinny zaczynac się od dobrej stawki jak tutaj dzisiaj od 1700 euro,,,do małżenstwa,,,są to dwie osoby chore ,,wstawanie 2 razy do dziadka ,,ale i odpowiednia stawka,,,i mało i dużo,,jedni muszą to robić za 1250 albo jeszcze za mniej,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ukazała się nawet fajna oferta.

Pomoc w opiece nad starszym Małżeństwem 
Miejscowość: Monachium
Termin: od 15.04.2017
Stawka: 1400€ netto

 

Informacja o podopiecznych

Poszukujemy osoby w charakterze pomocy domowej oraz kierowcy, wsparcia dla będącej już na miejscu opiekunki.
Państwo Borelli latem wyjeżdżają do Szwajcarii, więc Pani kierująca pojazdem powinna mieć doświadczenie w długich trasach. 
Do obowiązków Pani należeć będzie także gotowanie, zakupy, przyjmowanie gości.

Wymagania

Poszukujemy kobiety z bardzo dobrym niemieckim oraz aktywnym prawem jazdy, w wieku maksymalnie 53 lat, z doświadczeniem w prowadzeniu domu.

Warunki

sprawdzone oferty,

atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,

jasne warunki współpracy (i czytelna umowa),

wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej),

przejazd, mieszkanie i wyżywienie,

całodobowe wsparcie telefoniczne z firmą oraz bardzo dobra opieka koordynatora niemieckiego.

@Blodni to dla Ciebie było by dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, LENA_57 napisał:

Dziś ukazała się nawet fajna oferta.

Pomoc w opiece nad starszym Małżeństwem 
Miejscowość: Monachium
Termin: od 15.04.2017
Stawka: 1400€ netto

 

Informacja o podopiecznych

Poszukujemy osoby w charakterze pomocy domowej oraz kierowcy, wsparcia dla będącej już na miejscu opiekunki.
Państwo Borelli latem wyjeżdżają do Szwajcarii, więc Pani kierująca pojazdem powinna mieć doświadczenie w długich trasach. 
Do obowiązków Pani należeć będzie także gotowanie, zakupy, przyjmowanie gości.

Wymagania

Poszukujemy kobiety z bardzo dobrym niemieckim oraz aktywnym prawem jazdy, w wieku maksymalnie 53 lat, z doświadczeniem w prowadzeniu domu.

Warunki

sprawdzone oferty,

atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,

jasne warunki współpracy (i czytelna umowa),

wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej),

przejazd, mieszkanie i wyżywienie,

całodobowe wsparcie telefoniczne z firmą oraz bardzo dobra opieka koordynatora niemieckiego.

@Blodni to dla Ciebie było by dobre. 

 

Ciekawe skąd ten wiek.... max 53?!?!O.o O.o O.o 

Edytowane przez Motylek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LENA_57 tu nie chodzi o to kto za młody a kto za stary itd. tylko o sam zapis. Skąd taki dokładny wiek - może ja się lubię przyczepić ale nigdzie dotąd nie widziałam tak napisanych wymagań. Zazwyczaj jest +/- albo dolną granicę podają. 

Mi ostatnio odrzucili fajną ofertę do dziadków, u których miałam być bardziej "gosposią" niż opiekunką bo byli dość sprawni ale nie chcieli kogoś młodego. Różnie się trafia ale ta dokładność tutaj do mnie nie przemawia - zresztą i tak nie mam prawka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LENA_57 napisał:

@Motylek, na tej stelli gdzie teraz jestem, w ogłoszeniu było "wiek od 35 do 50". Mimo, że jestem starsza jakoś mnie zaakceptowali. Moja zmienniczka poniżej 50-tki. 

Człowiek człowiekowi nie równy i wiek czasem nie ma znaczenia. Często przeważają inne cechy :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LENA_57 na jaką minę Ty byś chciała mnie wsadzić,:hahaha:,do państwa gdzie bym przyjmowała gości,,z tym bym sobie świetnie poradziła ,,super mi idzie w przyjmowaniu panów,,zapominają co mają powiedzieć:hahaha: piszą wsparcie dla opiekunki,,czyli rozumię ,że jest tam już jedna opiekunka a ja ta druga ma ugotować dla wszystkich obiadek i zrobić zakupy,,,oczywiście extra podać -poradzę sobie z tym też,,,,jazda autem ok! chodz każdy ma inne wymagania,,  ale ale ,, nie jestem bardzo dobra z niemieckiego no i za stara:rozpacz: masz ci los ,,czemu ja do opieki nie poszłam mając lat 40-50 ,,,bo wtedy inny biznes mi szedł jak burza ,,,

9 minut temu, Motylek napisał:

Człowiek człowiekowi nie równy i wiek czasem nie ma znaczenia. Często przeważają inne cechy :d 

@Motylek zgadzam się z Tobą,,,:hahaha: 

Zobaczcie na lalunię,,,wszyscy taką wezmą i zaliczą do przedziału 40-50..tryska energią:hahaha:nie jedną 40 -tkę by pokonała,,,uwierzcie!!!

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blodni ja pracę w opiece też zaczełam po 50

Wszyscy lecą na ryczace czterdziestki a co mają począć spokojniejsze zrównoważone piędziesiątki?

Do pracy w Polsce za stare, do opieki też. Co to ma być? sie pytam. 

Ja tam będę jeździć dopóki sił starczy, z emerytuty przecież wyżyć się nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłam fryzjerką,:hahaha:,od rana mycie głowy i suszenie i lokowanie,:święty:,babcia nie do fryzjera tylko po domowemu,głowę pod kran i ciach cia rachcia i umyta,,,a w domu żadnego balsamu czy odżywki czy innego specyfiku ,aby te loki się trzymały:płacz:ja mam specyfiki ale do prostowania:hahaha: ale coś tam zostało z loków,:love:,,faceci mają jedno z głowy,,pindrzenie się na głowie bo,,albo łyso albo króciutko, ale sa   też tacy co sobie farbują ,,albo kochają swoje naturalne loki,,,są też tacy co nałozą sobie brylantynę-tak to się nazywa co całe wlosy az błyszczą? hahahha picuś glancuś:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałam bardzo produktywnie od rana,,bo już nie mogłam patrzec na okna u babci,,same szyby to szybko ,,szybciutko,,babcia mowi ,że ani okna ani firanki nie były prane na świeta Bożego Narodzenia,,co? tak słucham? powiem Wam wielką przyjemnośc mi zrobilo umycie tych okien i wypranie firan,,radości na babci Twarzy nie było końca,,bardzo mi dziękowała,,bardzo,,więc mówię do niej,,Babcia Ty jestes dla mnie bardzo kochana:serce:więc ja dla Ciebie też jestem dobra i robię to wszystko dla Ciebie,,,jestem tutaj po to,aby Ci pomóc,,,:hahaha::serce: znowu babcia mówi,ja już jestem stara i nie mam sił sprzątac itd,itd,,toż to dlatego masz opiekunkę aby Ci pomogła,,

patrzy na wiszące pranie i mówi prałaś? a ja ,że tak,,przecież Twoje myjki muszą byc czyste ,,myjesz nimi całe ciało i ręczniki tez muszą być czyste i babcia przytaknęła ,że tak ,że musi być czyste,,zastanawia mnie ,jak tu było przed moim przyjazdem? nie dośc że syf na calego,to jeszcze babcia myła się syfami ,,,a fujj nie chcę myślec nawet,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 11.03.2017 at 14:53, Łukasz napisał:

 

Ojej, czyżbyś z Promediki jechała? Zawsze moje pytanie brzmi....czy jest na 1000 procent internet, a jak nie, dowiedzieć się proszę od niemieckiego koordynatora albo zmiennika...A z tą wodą to szok...już bym zjeżdżał, trudno.., brak internetu, wredna pdp...a co do wody...czasami spotyka się utyskiwanie, jaka to woda droga, tak jest teraz u mnie. a jak w kuchni z kranu woda kap,kap,kap...to jakieś dziwne zachowanie...nie chce chyba uszczelki mu się wymienić. Dziwak jakiś, czy co?

Nie Lukasz nie z Promediki jestem,inna agencja..

 

Moge ,,korzystac 2x tyg z uprzejmosci kuzynki ,,Panstwa,,

 

 

 

O 11.03.2017 at 15:16, LENA_57 napisał:

@sayonara 52, piszesz nie masz netu, to jak cie się udało to wszystko napisać. Dorwałaś sąsiada?  A miejsce w istocie nieciekawe. Nie wiem za jakie pieniądze, ale z tego co piszesz powinnaś mieć co najmniej 1300 z komunikatywnym językiem. 

@Łukasz ty się nie śmiej. Ja też zaczynałam w Promedica.  wtedy mi płacili 900 euro i też mi się za te pieniążki trafiło małżeństwo - jechałam do jednej. Wszystko trzeba przejść. 

Lena 57 ,jak na[pisalam wyzej, moge 2xtyg przez 2 godz byc w domu kuzynki  i wtedy mam dostep,

Wlasnie dzis jest ten wielki dzien!!!!

 

Kuzynka odwlekala, krecila , przekladala, kupno ..sticka,,

Wczoraj w koncu powiedziala ze nic z tego 

bo...

drogi,,,,

jak sie kupi za 20 ojro ,to trzeba podpisac   umowe,  na stale 

powiedzcie tak jest ?_?)!!!!?_

 i tu cytuje 

 

,,co bedzie jesli nastepna opiekunka nie bedzie potrzebowac netu,, 

no rozwalila mnie mnie tym!!!

Dziewczyny i chlopaki, blagam, wymagajcie internetu!!!!!

Jrsli wam nie potrzebny to zmienniczce moze byc potrzebny...

 

Uslyszalam wczoraj, 

ze byly tu mlodsze ode mnie i nie potrzebowaly netu!!!!!

 

 

Ludzie do czego to podobne,

Moze mialy kupiony w Polsce, ale nie wyobrazam sobie, zycia bez dostepu do swiata...

Podpowedzialam kuzynce, ze sa podobno w Aldim i roznych sklepach.

,,Nie za drogo i trzeba podpisywac umowe na dluzej,,

 

Powiedzialam wiec kuzynce opiekunce, ze ja rezygnuje z pracy z koncem miesiaca,

Wlasnie za chwile napisze do firmy niech mnie stad zabieraja,

mialam zamiar wytrzymac tu nawet dluzej, tak aby zjechac w czerwcu.

Ale tak nie bedziemy sie bawic,

 

No coz pewnie znow w niedziele bede mogla napisac  do was i poczytac co piszczy na forum,

Bo u mnie na razie piszczy bidaaaaa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...