Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki świata i podopiecznych się nie zmieni ,,ponarzekałyście i koniec ,,każdej ulżyło bo wygarnęła co w niej siedziało i jest lżejsza i spawniejsza i do dzieła,,,,

@A.NN.A czytałam Twoje osiągnięcia i Ty się z tego ciesz ,że sobie ulżyłaś,,ale nie możemy liczyć ,że tak będzie cały czas nawet po Twoim wyjeżdzie ,,już Ci mówię,że zmiany się zaczną szybciej niż to przewidujemy,,tak jest,,wypracowujemy cos ale tylko dla siebie,,jak ktoś po nas przyjezdza wypracowuje wszystko po swojemu ,,nie patrzy co zostało przekazane -tylko swoje racje wprowadza ,bo nie jedna czuje się ważniejsza i mądrzejsza,,,i tak będzie cały czas i musimy być na to przygotowane,,ja już miałam parę takich sytuacji ,,więc nie ma za bardzo co się przejmować,,a już denerwować się -to zapomnieć proszę,,,:święty::hahaha:

:hahaha:

A ja mam wodę trochę gazowaną,,ale u mnie bida ,,,:płacz:

ale gazową też można świat naprawić:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ja już myślałam,że Blondi woń alkoholu poczuła i na impreze się chce załapać a ona tu o pracy smęci .Ale chyba to my nie w temacie to proponuje przenieść rozmowe do rozmów przy kawie;)

:hahaha: jeszcze tylko butki i jakiś szal,,i już lecę się imprezować,,,jeszcze perfum i usteczka muszę zrobić i jeszcze przyjdzie mi full rzeczy zrobić zanim wyjdę-o nie!!!! po 19 będę wolna na maxa,,,:o

@jolantapl. takiej kichawy nie mam do wyczucia:płacz::hahaha: chyba ,że sobie dokleję od Pinokia:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję tutaj ludzi co przychodzą do babci i już mnie zastanawia jedno,,,co i jak tutaj było,,,że wszyscy po kilka razy mnie się pytają,,czy wszystko jest dobrze?"odpowiadam ,że tak ,,wszystko jest ok! jakoś dziwnie się zachowują,,,czyżby babcia dopiero się okazała babcią:płacz: no zobaczymy,,dziwią sie ,że nie mam problemów? bo ich nie będę miała i już to wiem,,,przez 2 lata nie mialam to i teraz też ,nie będzie ,,postaram się o to,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Obserwuję tutaj ludzi co przychodzą do babci i już mnie zastanawia jedno,,,co i jak tutaj było,,,że wszyscy po kilka razy mnie się pytają,,czy wszystko jest dobrze?"odpowiadam ,że tak ,,wszystko jest ok! jakoś dziwnie się zachowują,,,czyżby babcia dopiero się okazała babcią:płacz: no zobaczymy,,dziwią sie ,że nie mam problemów? bo ich nie będę miała i już to wiem,,,przez 2 lata nie mialam to i teraz też ,nie będzie ,,postaram się o to,,,

kurcze

myslalam, ze tylko ja tak mam..... bo kto by nie dzownil i nie przyszedl to z uporem mamniaka pyta: ale napewno dajesz rade, ale naprawde dobrze... czuje sie jak w jakiejs ukrytej kamerze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dylemat. Zostałam zaakceptowana na dwie stelle. nie wiem którą wybrać.

1.  do małżeństwa (rezydencja), para lubiąca sobie wypić, za 1400, osobny apartament, auto Mercedes.

2. samotny Pan, zapominanie starcze, za 1300, jakie auto nie wiem, duży dom.

Umowa zlecenie, składki od średniej krajowej w obu przypadkach. 

Doradzicie co wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LENA_57 bym chyba wybrała Pana,,,bez zastanowienia,,,spokojniej chyba a jakie auto to nie ważne,,może być rower nawet,,,

natomiast małżeństwo? upiją się i zaszczają i jeszcze nie wiem co wymyśla i użeraj się z pijakami,,o nie!!! za 100 euro więcej,,,, obrób dwóch ,,a jeszcze nie wiadomo jakie maniaki,,,:hahaha: no i rezydencję doprowadzić do ładu i składu,,,

fajne oferty,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi też tak myślę, 100 euro to niewiele a naszarpać się można. Tylko jeśli chodzi o auto to wolę zdecydowanie tego Mercedesa z automatyczną skrzynią biegów, bo to takimi ostatnio podobnymi jeździłam, a u Pana jest chyba ze skrzynią manualną i nie daj Boże z wysokim sprzęgłem. Zdecydowanie wolę rower. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LENA_57 napisał:

Blondi też tak myślę, 100 euro to niewiele a naszarpać się można. Tylko jeśli chodzi o auto to wolę zdecydowanie tego Mercedesa z automatyczną skrzynią biegów, bo to takimi ostatnio podobnymi jeździłam, a u Pana jest chyba ze skrzynią manualną i nie daj Boże z wysokim sprzęgłem. Zdecydowanie wolę rower. ;)

Mercedesa sobie kupisz jak wrócisz z oferty,,,a może ten ich mercedes to wrak jakich mało,,,też zaszczany-:hahaha:

@LENA_57 a narazie pociesz się znaczkiem ,,,kocham mercedesy!!!:love:

 

Mercedes-Benz-logo-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ile osób na tym forum to pewnie opinii na temat .Ja raz byłam u małżeństwa i chyba gdyby nie żona podopiecznego to bym tam nie przetrwała.Ona nawet jak jej mąż wołał mnie bez powodu to mówiła,żebym się nie przejmowała szła tylko raz sprawdzić o co chodzi a jak było wszystko ok to,żeby więcej nie reagować bo on już ma zaniki świadomości i w głowie mu się miesza.Normalna ta kobieta była po prostu rozumiała mnie i chorobę swojego męza.Chociaż jak przychodził lekarz i miał złe wiadomości ,bo stan zdrowia tego pana pogorszał się dość szybko to bardzo płakała.Widzicie można kogoś bardzo kochać ale i rozumieć sytuację chociaż ciężko się pogodzić z chorobą i umieraniem bliskiej osoby.Chyba trochę nie na temat napisałam ale wszystko zależy od tego na jakich ludzi się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy opiekunowie bardzo fajna oferta na naszym forum do opieki nad dziećmi bardzo dobrze płacą aż mi szkoda,że przyjęłam już inną ofertę bo opieka nad dziećmi to moje klimaty i duże wyzwanie,ale i nowe doświadczenia.Ciekawe czy ktoś tą ofertą jest zainteresowany?Dostałam dzisiaj referencje z jednej firmy z którą współpracowałam w tamtym roku i nie mogłam uwierzyć,że to o mnie piszą.Chwalić się nie lubię ale ta firma ma u mnie plusik bo mimo,że nie była to łatwa współpraca ocenili mnie bardzo pozytywnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...