Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Bede pisacbo lubie tu siedziec zawsze mozna sie czegos dowiedziec.babcia na szteli gdzie jade to po kazdym jedzeniu zapytuje czy moze sie polozyc.miala 2 wylewy operacje na oczy i depresje.ale jest spoko i nie trzeba dzwigac.ale lubi jesc i nie jest wybredna cokolwiek zrobie to zjada..nigdy w zyciu nie gotowala sama zawsze miala pania do prowadzenia domu.i sprzatania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, marii napisał:

Panie gosc kimkolwiek jestes.Trafiles tu przypadkiem lub siedzisz po drugiej stroniei przygladasz sie zmaganiom opiekunek na trefnych sztelach.jak napisanotutaj proboje przezyc wlasnie na takich nietrafionych gdzie ponizanie tlamszenie wyzwiska sa na porzadku dziennym.i nie jest to zwiazane z horoba podopiecznych tylko ich  zlosliwoscia.Czasem same rodziny prosza agencje o konkretna opiekunkie taka ktora poradzi sobie z dana osoba,kiedy rodzina nie daje  sobie rady.

a wracajac do mojej opieki.to wszedzie gdzie pracuje dostaje od rodziny bardzo dobre referencje i jeszcze nikt nie napisal ze pracuje zle lub sa niezadowoleni z mojej opieki.jesli ci Co tak krytykuja nie spotkali sie z skrajna sutuacja tomaja szanse,ale nie zycze tego najgorszemu wrogowu

Co to za firma ktorej musisz placic i jak wydze tak wysokie kwoty

 

Jestem kobietą i opiekunką. Weszłam tu trochę przypadkiem .

Wolę używać zwrotu ,,ty.. niż ,,pani,pan,,.

Wybacz , ale Twoje porady ,by głodzić pdp bardzo mną wstrząsneły. Mam nadzieję,że nigdy tego nie robiłaś i było to tylko straszenie z bezsilności. Moim skromnym zdaniem lepiej jest zrezygnować z takiego zlecenia niż doprowadzać do sytuacji ,gdzie opiekunka traci sama do siebie szacunek. Zyczę ,abyś miała same przyjemne zlecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pani gosc jesli weszlas tu przypadkiem to jedz na takie sztele gdzie bedziesz gownem w oczach podopiecznych.bo tak sie wyrazaja w stosunku do polek i nie jest to zwiazane z choroba tylka z pogarda jaka zywia do nas .odplacaja sie za nasza opiekie i dobre traktowanie.nie biore takich sztel bylam tylko raz na kilka dni bo nikt tam nie chcial pojechac.i wlasnie dlatego ze tak zrobilam dzisial panie chetnie tam jada bo podopieczni nie byli psychiczni i glowy mieli zdrowe tylko w ich mantalnosci byl oboz z Dachau i uwazali ze tak powinni sie zachowywac w stosunku do polek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie zabronię osobie starszej jeśc ,,,chce niech je,,ile takiej babci czy dziadkowi zostalo życia ? ile? niech żyje i robi co mu się podoba ,a ja jestem z tych pozwalających ,,miałam taką sytuację ,gdzie zmienniczki mnie pouczały,,że babcię trzeba odchudzac  itd, konczylo się to agresją,ja miałam taki przypadek ,,nie wyobrażam sobie aby nie dac kolacji to wtedy by mnie zjadła ,,,hahhaha,,ale trzeba przyznac że dla mnie to nie był cięzki przypadek,,,ja sobie świetnie radzilam z babcią,,rodzinie za to przeszkadzało ,że babcia mnie za bardzo lubi ,,,nie rozbierze się tego wszystkiego -PDP i rodzina,,,teraz slyszę ,że przyjechala taka opiekunka co  wprowadza zakaz jedzenia,,u takiej babci demencyjnej !!!katastrofa ,,te babcie lubią jeśc po nocach,,szukają wtedy wszędzie jedzenia,,piwnica i piętra przelecą za jedzeniem i tak już tam było u tej paniusi opiekunki,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jolantapl. napisał:
  • A z tego tłuszczu po rybie to sos do czego miałby być zrobiony?Chyba nie do mięsa?To się nadaje do tematu humor w pracy opiekunki bo tłuszcz ze smażenia ryby nie nadaje się do niczego:hahaha:

Dokladnie, 

sos jest sos i nie wolno wylewac,

Bez dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalatwilam dziada!!!!! dalam mu leki na spanie w nocy, wczoraj od lekarza dostalam

i dzis jest taki ospaly, ze dalam mu sztangla ze sola i odrywa sol od sztangla i kladzie w rzadeczku obok juz od pol godz... a zaangazowany w to jak Kopciuszek... mam troche spokoju!

alez jestem zadowolona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane kobietki juz sie pakuje bo za 4 godz mam autobus a musze jeszcze na niego dojechac 20 km.nie pisalam moich postow o pacjetach chorych tylko o starych 90 letnich sadystach ktorzy psychicznie gnebia opiekunki .zaznaczam ze nie mieli demencji i zadnej  choroby psychicznej.ale moja sztela gdzie jade jest wolna od tych patologi.i babcia lubi chodzic na spacery i duzo i dobrze jesc.pozdrowienia dla wszystkich.odezwe sie jak juz sie tam urzadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, marii napisał:

Kochane kobietki juz sie pakuje bo za 4 godz mam autobus a musze jeszcze na niego dojechac 20 km.nie pisalam moich postow o pacjetach chorych tylko o starych 90 letnich sadystach ktorzy psychicznie gnebia opiekunki .zaznaczam ze nie mieli demencji i zadnej  choroby psychicznej.ale moja sztela gdzie jade jest wolna od tych patologi.i babcia lubi chodzic na spacery i duzo i dobrze jesc.pozdrowienia dla wszystkich.odezwe sie jak juz sie tam urzadze.

szczesliwej podrozy.

wiesz, to sie dobrze krytykuje i ocenia Twoje wypowiedzi komus, kto sam nie wie jakby sie zachowal gdyby to jego starzy ludzie, tacy bez demebcji, tylko colernie zlosliwi, gdyby oni traktowali ich jak smiecia i robili to z usmiechem i satysfakcja! ja to rozumiem!!!! jak ktos napisze: ja bym sobie nie pozwolil, czy nie pozwolila na takie traktowanie, im latwo powiedziec, bo jak przyjdzie ktos z rodziny to oni sa momentalnie do rany przyloz i z nas, jak sie poskarżymy to probuja robic debili, ze sobie cos wymyslamy, a babcia, czy dziadzio to sa tacy lieb... ja to znam, rozumiem... sama mialam z tym niejednokrotnie do czynienia... a na komentarze : zostaw, wyjedz, po co tam jestes nie cce mi sie nawet odpowiadac.... dla przyjemnosci tu nie jestesmy... nikt z nas.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi człowiek jest dla mnie moim lustrem. Jeśli dostrzegam w nim dziada tzn,. że dziadostwo jest we mnie. Mogę sie temu przyjrzeć i uzdrowić to w sobie. W ten sposób zmieniam jakość swojego życia i pracy.

Nie jest moim celem obrażać kogokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, A.NN.A napisał:

poczytam... dzieki sliczne... wiesz, tu jest taka zasada, ze wypalacaja do 5 lat wstecz od dnia zlozenia wniosku, ja koncem kwietnia koncze 4 lata udokumentowanego pobytu, wiec chce w marcu zlozyc wniosek, wszytsko mam juz gotowe.... wstecznie dostane wtedy, wiekszy zastrzyk gotowki bylby....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Wszyscy!! jestem już na ziemi  i na steli,,wróciłam do pracy ,cały dzien i noc ze zmienniczką,,to wszystkiego się dowiedziałam,,ale najważniejsza jest PDP,,a więc babcia ładna i nie odstrasza,,modnisia można powiedzieć,,,czysta ,,chodząca,,wydaje się być bardzo sympatyczna,,ale wiecie jak to jest zawsze 1 i 2 dnia,,zawsze wszystko piękne jest ,,a jak będzie ? zobaczymy,,narazie jest ok!,,nigdzie nie goni i nie pogania,,warunki są w miarę,,jestem daleko od babci ale Tv jej słyszę-hahhaha ale są drzwi ,,ale ten smród staroci znowu jest -więc dzisiaj jak juz zostalam sama to okna cały dzien otwarte,,mieszkanie cieplutkie,,łazienkę mam i znowu ogromne łóżko,,ale wygodne,,szafa i szafeczek kupa,,jest się gdzie rozgoscic,,czas wolny 2 godziny,,,praca sie konczy po kolacji to jest godzina 18 albo 19 i noc spokojna do spania,,,babcia tableteczke i śpi i ogląda tv,,ile chce ,,,cieszę się ,że rozumię babcię,,a jak coś nie kumam,,to babcia tak mi spokojnie wytlumaczy ,że od razu kapuje,,także pod tym wzgledem też jest dobrze,,,teraz tylko spokojnie przepracować swój czas ,,mam co do zwiedzania ,,bo fajna miejscowośc,,,pierwsza pochwała już dzisaj była,,więc moja wczesniejsza praca nie poszła na marne ,,dobrze robię -przy babci mam malutko do zrobienia,,jak narazie ,,pomoc przy umyciu i ubraniu i za to byla ta pochwała,,,śniadania ? wystawiam jak zawsze wszędzie wszystko na stół i babcia wszystko sama sobie robi co chce,,i tak samo kolacja,,a obiad? jeszcze jest niewiadoma,,bo dzisiaj chciała abym ja robiła ,,do tej pory ona tutaj gotowała,,ale wyszlo tak ,że jej pomogłam i spagetti zrobiła super z mięsem dobrym,,,,dużo jedzenia było,,i już we mnie pcha a ja w nią,,bo chce babcia aby wszystko zjesc,,często się uśmiecha i jest radosna,,i dużo ma znajomych,,dzisiaj już byly odwiedziny,,no zobaczymy,,,muszę się wkręcic jeszcze w to wszystko,,i ogarnąc i złapać swój rytm,,narazie tyle o nowym miejscu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie Blondi!

Oby tak zostalo  oby twoja PDP nie ,,zmutowala sie,;)

Ja nadal siedze jak na weglach, czekam, czekam i zaczyna mnie cos trafiac,

Ale o dziwo jest odzew, bo na miejsca na ktore aplikowalam, oddzwonila pani i powiedziala, ze ...

przekaze koordynatorowi,

 

Natomiast

ciagle dzwoni do mnie PR 24 ale po opiniach w necie o tej agencji ,nie zdecyduje sie na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sayonara 52 napisał:

atomiast

ciagle dzwoni do mnie PR 24 ale po opiniach w necie o tej agencji ,nie zdecyduje sie na nic

Napisz mi gdzie można znależć takie opinie o firmach.Chce trochę poczytać o tej z którą mam wyjechać i może dodać swoją opinie o poprzednich firmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...