Skocz do zawartości

Żałoba w internecie. Czy to normalne?


Gość Anka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie czy ze mną jest coś nie tak czy nie. Czy to normalne, że dziewczyna wchodzi na fejsa i pisze, że dziś zmarł jej ojciec i jej smutno. Wpis ten otrzymuje ponad setkę LUBIĘ TO i drugie tyle w komentarzy ze współczuciami a na koniec inny użytkownik nawołuje w swoim poście żeby być dzisiaj w żałobie. A to wszystko na fejsie między kotkami, gołymi dupami i sprośnymi żarcikami, które żałobnicy dodawali przed i po? To jest ten 21 wiek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej liczbie polubień to pewnie chodzi o grupę. Poziom grup na facebooku sięga dna. To tania rozrywka. Niektórym to wystarczy bo dla nich administracją grupą i lajki to szczyt możliwości. Przyglądałam się dyskusją i mam wrażenie, że większość osób z opiekunek o bystrości i inteligencji może pomarzyć. A co do tematu to rozumiem taką informację w wąskim gronie, ale na pewno nie w tak trudnym czasie a już na pewno nie na grupie. Mam nadzieję, że nie dożyję tu na forum kwiatków, kotków i całusków. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ciekawy temat poruszyłaś  i zgadzam się ze wszystkimi  komentarzami  są to znajomości tylko na internet  a gdy jeden z drugim stanie w oko w oko jest konsternacja.Owszem są wyjątki ,że nawet ludzie się pobierają.Nie jestem przeciwnikiem portali społecznościowych ,bo przynajmniej wiem w jakim świecie żyję .Wiem co faktycznie ludzie myślą i jaki  jest ich  poziom.,np.polaków.Zgadzam się ,że najlepiej nie angażować się w żadne znajomości  bo  to są wirtualne znajomości ,nieszczere i nie prawdziwe.Widać na tych portalach wielkie zakłamanie i fałsz.Niejednokrotnie w domu panuje "syf" a na internecie ,ściska ,całuje itd.(osobe obcą)Doświadczyłem już tego na portalu iSing (muzyczny),dlatego  zrobiłem z nim koniec.Reasumując  internet to dobra rzecz ,ale trzeb

a z niego umieć  dobrze korzystać.

Nawet złożenie kondolencji na internecie nie uważam za coś zdrożnego ,ale pod warunkiem ,że znam tą osobe na tyle,że sumienie pozwala mi to zrobić.

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...