Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@erica, w poprzedniej agencji też tak miałam płacone, i stawka znów nie była taka mała bo 1300 euro od jednej osoby. Tam przepracowałam 8 m-cy i za 8 miesięcy miałam pełne składki od średniej krajowej, plus małe kwoty w czasie przerw. Dzwoniłam tam, ale tymczasem nic nie mają, bo bym chętnie do nich wróciła. 

Ale oczywiście jak możesz to podaj mi na priva te agencje. 

Gdyby moja agencja zapłaciła ZUS choć za 6 m-cy w roku to bym sie nie buldoczyła, ale za 4 miesiące w roku to już przesada. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, LENA_57 napisał:

@erica, w poprzedniej agencji też tak miałam płacone, i stawka znów nie była taka mała bo 1300 euro od jednej osoby. Tam przepracowałam 8 m-cy i za 8 miesięcy miałam pełne składki od średniej krajowej, plus małe kwoty w czasie przerw. Dzwoniłam tam, ale tymczasem nic nie mają, bo bym chętnie do nich wróciła. 

Ale oczywiście jak możesz to podaj mi na priva te agencje. 

Gdyby moja agencja zapłaciła ZUS choć za 6 m-cy w roku to bym sie nie buldoczyła, ale za 4 miesiące w roku to już przesada. 

 

 

Hallo @LENA_57 a ja tu nie witałam takich problemów :hahaha:@LENA_57 a tak nawiasem ..:hahaha:jesteś super i naprawdę można Tobie pomóc :p uciekam bo xd zawsze z :serce: witam a nie z z problemami >:(

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Miłe Opiekuństwo, jak słusznie zauważyła @jolantapl. to nie ten wątek :( Tu witamy nowych w naszym gronie :d Serdecznie ich witamy, a nie odstraszmy gadkami o ZUSach i innych takich. Są wątki tematyczne, bardziej lub mniej pasujące i zapraszam do nich zainteresowanych. Jeśli zaś ktoś chce przywitać się tak codziennie, normalnir to do kawusiowego wątku zapraszam bardzo serdecznie :serce: Tam i :kawa: można się w większym gronie napić i :ciacho: skonsumować i normalnie, po ludzku poplotkować :d Można o obiadkach pogadać, filmami się wymienić, muzykę ulubioną przedstawić- na wszystko nasze Guru Moderator wątki pozakładał. Jasnym jest, że zdarzyć się może pokonwersować nie w temacie, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto do pionu nas postawi i do odpowiedniego wątku odeśle :love: Zatem jeśli nowych tu nie ma, to reszta towarzystwa niech spada stąd...xd;):cool:

Zacytowałam sama siebie, ale jak wystarczająco długo będę to powtarzać, to może w końcu dotrze :(:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.10.2017 at 09:42, jolantapl. napisał:

Ile razy można Tobie pisać żebyś zmieniła agencję:( Podpytaj na forum moze ktoś pracuje w firmie,która opłaca zus od średniej krajowej i płaci składki co miesiąc:)

Za każdy przepracowany miesiąc, to chyba różnica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LENA_57 napisał:

No jak tak "opiekunki" myślą to nic dziwnego, że agencje sobie tak poczynają. 

Zastanow sie co sama zrobilas w tej sprawie, pewnie oprocz napisania tych postow nic wiecej. Jak nie umiesz napisac tam gdzie trzeba to idz do prawnika. Innego wyjscia nie widze. Pojekiwanie tutaj sprawy Ci nie zalatwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

A  co TY  do mnie masz,że piszesz ,że jestem opiekunka w cudzysłowie to kim ja jestem według Ciebie?

Pax miłe panie, pax...Wiem, że nerwy ponoszą, dlatego proszę o pax. I zakończmy ten temat w tym wątku. @LENA_57 pisałam już że to nie ten wątek. Pisz swoje przemyślenia w miejscu do tego przeznaczonym. Więcej nie przypomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie. Przyszłam z konkurencji, ale byłam tu ostatnio anonimowo częściej niż tam. Pan Oli (wtajemniczani szybko załapią o kim i skąd mówię) wszystkim oznajmia od kilkunastu tygodni że bez opiekunek sobie poradzą a teraz to bardziej portal niż forum i mamy nie dyskutować. Gołym okiem widać że ktoś za nimi stoi bo takich wywiadów jak tu z Sylwią Timm to tam nie uświadczysz. Mam nadzieję, że tutejsza administracja jest proopiekunowa i nie stawia opiekunek jako drugich w szeregu. Myślę, że nie długo zleci się tu więcej osób stamtąd bo tam się już nawet nie można pytać. Witajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Opiekunka24 witaj  tutaj na forum,,super ,że jesteśmy lepsi,,O !!! mnie już by na taczce wywióżl za moje wpisy,,a tutaj jest super spoko,,tutaj administracja tylko czuwa,,porządkije co nie co i jest w razie potrzeby ,,szybko z pomocą,,dawaj do nas ,,u nas się coś dzieje,,może jest mało piszących,ale są takie momenty ,gdzie strasznie pracujemy,,:hahaha: zapraszam do ,,rozmów przy kawie" i do innych temacików,,,witaj i baw się u nas dobrze:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Opiekunka24 napisał:

Witam wszystkich serdecznie. Przyszłam z konkurencji, ale byłam tu ostatnio anonimowo częściej niż tam. Pan Oli (wtajemniczani szybko załapią o kim i skąd mówię) wszystkim oznajmia od kilkunastu tygodni że bez opiekunek sobie poradzą a teraz to bardziej portal niż forum i mamy nie dyskutować. Gołym okiem widać że ktoś za nimi stoi bo takich wywiadów jak tu z Sylwią Timm to tam nie uświadczysz. Mam nadzieję, że tutejsza administracja jest proopiekunowa i nie stawia opiekunek jako drugich w szeregu. Myślę, że nie długo zleci się tu więcej osób stamtąd bo tam się już nawet nie można pytać. Witajcie!

Witaj @Opiekunka24 w naszym ciepłym i gościnnym gnieździe :serce: Rozgość się  i czuj się jak w domu :d Tutaj nikt nam dzioba nie zamyka ;):d Powiedziałabym nawet, że dzioby nam się nigdy nie zamykają :cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Opiekunka24 napisał:

Witam wszystkich serdecznie. Przyszłam z konkurencji, ale byłam tu ostatnio anonimowo częściej niż tam. Pan Oli (wtajemniczani szybko załapią o kim i skąd mówię) wszystkim oznajmia od kilkunastu tygodni że bez opiekunek sobie poradzą a teraz to bardziej portal niż forum i mamy nie dyskutować. Gołym okiem widać że ktoś za nimi stoi bo takich wywiadów jak tu z Sylwią Timm to tam nie uświadczysz. Mam nadzieję, że tutejsza administracja jest proopiekunowa i nie stawia opiekunek jako drugich w szeregu. Myślę, że nie długo zleci się tu więcej osób stamtąd bo tam się już nawet nie można pytać. Witajcie!

Witaj , witaj :) Ja tez jestem swieżak :)  .  Osoby to sie moga zlecieć, tylko żeby atmosfery z OP24 nie przenosiły . Tu spokojnie i miło. Dlaczego nie piszesz pod swoim nickiem ?  Ta opiekunka24 to strasznie dołujące :) kiedy Ty spisz ?:) :):):)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam wszystkich. Mam na imię Barbara i kilka lat pracy w opiece za sobą. W tym roku dałam się namówić na wyjazd na święta i teraz żałuję ale o tym już napisałam w innym miejscu. Mam nadzieję, że się uda wrócić i będę mogła być z wami w dużo lepszym humorze. Fajnie że jest to miejsce. Pozdrawiam!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Gryczanka w naszym gnieździe :witam: Rozgaszczaj się i czuj się jak w domku :cmok: Zapraszamy na poranną :kawa2: i  :dyskusja: do kawusiowego wątku, na obiadki do koleżeństwa, na kawałek własnoręcznie upieczonego :ciacho:, a wieczorami na :wino: lub :drink:. Wszystko, co prawda wirtualnie, ale za to w doborowym, miłym i kulturalnym towarzystwie :tak2: Doradzimy, pomożemy, wesprzemy jak tylko umiemy, czyli metodami wszelakimi..... :gazeta:, lub:czytaj:, lub :cmok:ewentualnie :ostrzegam: Wybór należy do ciebie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj  @Gryczanka i zapraszam do klepania na naszym klepowisku,,,klepiemy najlepiej jak umiemy:oklaski: ja tez niedługo napiszę ,,jestem parę lat już w opiece,,,a kiedyś wydawało mi się ,kiedy to nastąpi,,a wcale długo nie trzeba czekać bo ten czas leci jak szalony,,Czuj się u nas swobodnie i na luzie,,,:oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hexa napisał:

Witam, dzisiaj moja PDP(94) nazwała mnie Hexa, czyli Czarownica. Syn zapomniał o Melperonie.

Pozdrawiam serdecznie! Hexa

Witam serdecznie czarownicę w naszym gronie. :d:d:d

Chyba potrafisz działać cuda skoro tak Cię nazwano ?

My też działamy cuda - nie dajemy się, bawimy, śmiejemy ale czasem rozmawiamy też na poważne tematy ( choć nieczęsto :d ). I bardzo się cieszymy jak ktoś dołącza do naszego zwariowanego grona. :oklaski:

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...