Skocz do zawartości

Hexa

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  190
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

261 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Szukam przez agencje i prywatnie (proszę o oferty)

Ostatnie wizyty

511 wyświetleń profilu
 1. Witam, współpracowałam z dwoma agencjami, pierwsza oszukiwała na stawce, druga dziwnie rozliczała zlecenie..Niedawno dowiedziałam się, że z jedną z metod jest likwidowanie spółek i tworzenie nowych...pod tą sama nazwą, róznią się tylko KRS. Ta ostatnia, uśpiła moja czujność, płacąc w terminie a nawet wcześniej, teraz przy rozliczeniu rocznym wyszedł na jaw kant.
 2. Hexa

  P1020225=1.jpg

  Odwiedził mnie Dzięcioł zielony
 3. @Baśka powtarzająca się "Złota klatka" a ja lubię wyzwania. Rozważam inną propozycję
 4. @Baśka powtarzająca się Moja PDP, jest bardzo samodzielna, pomagam przy kąpieli, coby fikołka nie zaliczyła. Rodzina w porządku. Pranie robi maszyna i suszarka, do sprzatania przychodzi kobitka, do ogrodu ogrodnik, do okien inny facet. Zrobić zakupy, ugotować obiad, to nie jest problem.
 5. @Baśka powtarzająca się Nie jest źle, jestem trzeci raz.
 6. @kris no tak, odpoczywanie w swoim pokoju, czytanie ksiązek, tv, to ciężka praca.
 7. Tak właśnie, 2h pauza, wychodzę, resztę wolnego czasu spędzam w swoim pokoju.
 8. @ewamarchewa Wywołałaś bardzo ciekawą kwestię, różnice miedzy pracodawcą a zleceniodawcą. Umowa o pracę i umowa zlecenie. Na co narażony jest Zleceniobiorca, albo jakie ma przywileje. Ciekawa sprawa, bo z tego wniosek, że pracujemy w dziwnej konfiguracji, trochę na etacie, trochę na zleceniu.Muszę poczytać.
 9. @ewamarchewa Twoja polska agencja ma
 10. No właśnie, często rodzina nie chce przyswoic, info o demencji pdp. Nie pisz Niemcy, tylko niemieccy pracodawcy. Dzisiaj zwrócono mi uwagęNie jest, to komfortowa sytuacja, co co agencja na to?
 11. Nie wiem, nie rozmawiałam z nią więcej. A co z rodzina pdp? Okropność!
 12. @ewamarchewa Nie wiem, ja tak nie postępuję
 13. @ewamarchewa Nie wydawałam za dużo, ale zmienniczka wydawała 30 euro i mogła pracowac 3 miesiące.
 14. @ewamarchewa Mimo, że mam dobre miejsce, oferty śledzę prawie codziennie. Znam przypadki opiekunek, które nie zważają na umowy i pracują w wielu agencjach.


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...