Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, NNNdanuta napisał:

Też się przywitam ze Wszystkimi... Ja z tego samego desantu (tam byłam nowadanuta), więc witam tych co tu byli i moich (teraz tu urzędujących) przyjaciół i znajomych. Dotarłam chyba ostatnia, ale łącze internetowe mi wcięło prawie na trzy tygodnie. Rozglądam się bo technika tego forum (nowoczesność) powaliła mnie na kolana i nie wiem czy z nich powstanę.:(. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich :cześć2:

Danusia Nowa, jak miło, że się odnalazłaś. Witaj i ze swoim marginesowym blogiem rozkwitaj :cześć3::cmok:

Wczoraj nieopacznie weszłam do Hiltona a tam 0 zalogowanych i jakiś wpis, że same Vipy zostały.:szydera:

Uśmiałam się przednio z tego vipowskiego towarzystwa, roztrząsającego ideę wyższości zatwardzenia nad biegunką i cieszę się bardzo, że jest takie miejsce w wirtualnym świecie, gdzie obok tematów ważnych i poważnych, jest i fun, są żarty i miła atmosfera.

Danusiu, techniką się nie przejmuj, ogarniesz ją raz dwa. Na początku prawie wszyscy mieli drobne problemy, ale daliśmy radę i jest ok. :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ewal8 napisał:

Danusia Nowa, jak miło, że się odnalazłaś. Witaj i ze swoim marginesowym blogiem rozkwitaj :cześć3::cmok:

Wczoraj nieopacznie weszłam do Hiltona a tam 0 zalogowanych i jakiś wpis, że same Vipy zostały.:szydera:

Uśmiałam się przednio z tego vipowskiego towarzystwa, roztrząsającego ideę wyższości zatwardzenia nad biegunką i cieszę się bardzo, że jest takie miejsce w wirtualnym świecie, gdzie obok tematów ważnych i poważnych, jest i fun, są żarty i miła atmosfera.

Danusiu, techniką się nie przejmuj, ogarniesz ją raz dwa. Na początku prawie wszyscy mieli drobne problemy, ale daliśmy radę i jest ok. :cmok:

Vip to Vip Ewal8, ale skąd będzie wiedział, że jest vipem jak nie będzie miał wokół siebie armii maluczkich ??? Po trzech tygodniach bez łączy zajrzałam tam i poczułam się nigdzie.., ale zabolało mnie te parę lat, które jakby wiatr zdmuchnął... :(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, NNNdanuta napisał:

Vip to Vip Ewal8, ale skąd będzie wiedział, że jest vipem jak nie będzie miał wokół siebie armii maluczkich ??? Po trzech tygodniach bez łączy zajrzałam tam i poczułam się nigdzie.., ale zabolało mnie te parę lat, które jakby wiatr zdmuchnął... :(

Nie ma czego żałować Danusiu, nowe wcale nie znaczy gorsze. Mnie odrzucało bywanie na tamtym forum,z własnej woli nie zaglądałam miesiącami ,a tu odnalazłam się od razu .Będzie dobrze,pogrzeb sobie w funkcjach i ustawieniach ,a odkryjesz same zalety.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Nie ma czego żałować Danusiu, nowe wcale nie znaczy gorsze. Mnie odrzucało bywanie na tamtym forum,z własnej woli nie zaglądałam miesiącami ,a tu odnalazłam się od razu .Będzie dobrze,pogrzeb sobie w funkcjach i ustawieniach ,a odkryjesz same zalety.

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, NNNdanuta napisał:

Vip to Vip Ewal8, ale skąd będzie wiedział, że jest vipem jak nie będzie miał wokół siebie armii maluczkich ??? Po trzech tygodniach bez łączy zajrzałam tam i poczułam się nigdzie.., ale zabolało mnie te parę lat, które jakby wiatr zdmuchnął... :(

Mnie dzisiaj podkusiło , żeby zajrzeć ...a wszystko przez wpis Ewal8....Daneczko ..jak to skąd vip będzie wiedział , że jest vipem ...ano stąd , że wszystkie obute w gumiaki są tutaj ...czaisz ? ...Tam już tylko vip i inteligencja ...w białych rękawiczkach ( upaćkanych mocno ) , że o kapelutku nie wspomnę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mnie dzisiaj podkusiło , żeby zajrzeć ...a wszystko przez wpis Ewal8....Daneczko ..jak to skąd vip będzie wiedział , że jest vipem ...ano stąd , że wszystkie obute w gumiaki są tutaj ...czaisz ? ...Tam już tylko vip i inteligencja ...w białych rękawiczkach ( upaćkanych mocno ) , że o kapelutku nie wspomnę .

Czaję, czaję... bo przeczytałam... Dlatego zapalę świeczkę (znicz ????)))) w tej intencji... Co dla mnie oznacza, że podróż trwa, ale nastąpiła zmiana kierunku :kawa2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Czaję, czaję... bo przeczytałam... Dlatego zapalę świeczkę (znicz ????)))) w tej intencji... Co dla mnie oznacza, że podróż trwa, ale nastąpiła zmiana kierunku :kawa2:

Noo..taką niewielką świeczkę ...wielkości znicza olimpijskiego . I to nie jestem pewna , czy pomoże ...A poza tym ....Witaj Daneczko :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mnie dzisiaj podkusiło , żeby zajrzeć ...a wszystko przez wpis Ewal8....Daneczko ..jak to skąd vip będzie wiedział , że jest vipem ...ano stąd , że wszystkie obute w gumiaki są tutaj ...czaisz ? ...Tam już tylko vip i inteligencja ...w białych rękawiczkach ( upaćkanych mocno ) , że o kapelutku nie wspomnę .

I jeszcze zapomniałaś  o tych perłach :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.04.2018 at 17:35, Teresadd napisał:

O Beatta .Witaj Wichurko.Jak losy potoczyły  się z pracą .W De,czy w Polsce.?:)

Od 1,5 roku w Polsce pracuję. Chociaż przez cały lipiec będę miała prawdopodobnie wolne i myślę, czy się nie wyrwać na miesięczne zlecenie. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewal8 napisał:

Wczoraj nieopacznie weszłam do Hiltona a tam 0 zalogowanych i jakiś wpis, że same Vipy zostały.:szydera:

Tak się zdarza,kiedy ktoś na własne życzenie zarzyna kurę znoszącą złote jaja.Najważniejsze ,że wraz ze zniszczeniem tamtego nie udało sie zniszczyć społeczności:)Myślę,że każdy z nas,desantowców,przyjętych tu tak sympatycznie w swoim tempie sie na OR odnajdzie:)Ja się odnalazłam dośc szybko,czego pozostałym życzę:)Miłego dnia:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Też się przywitam ze Wszystkimi... Ja z tego samego desantu (tam byłam nowadanuta), więc witam tych co tu byli i moich (teraz tu urzędujących) przyjaciół i znajomych. Dotarłam chyba ostatnia, ale łącze internetowe mi wcięło prawie na trzy tygodnie. Rozglądam się bo technika tego forum (nowoczesność) powaliła mnie na kolana i nie wiem czy z nich powstanę.:(. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich :cześć2:

witam i ja nie powiem ze  skromnych progach:d ,bo tu sie dużo dzieje czasem tak :oklaski:a czasem:grzmotnąć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, ORIM napisał:

Zaczynam się o Ciebie martwić :d a że nie wspomnę że będę  zazdrosny :d

Podobno człowiek zmienia się co 7 lat, może to ten moment..:haha:

Dopiero teraz będziesz o mnie zazdrosny?? Ja już od dawna jestem o ciebie zazdrosna,gdzie tu sprawiedliwość..:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ORIM napisał:

Przyjedż do Wurzburga :d

Kojarzy mi się, że to miasto z zabytkami. Ale chyba nie będę miała aż tak wyboru. Byle dobrze zapłacili, a zlecenie lekkie było. Myślę, że w okresie wakacyjnym nie będzie problemu, żeby tylko na 1 miesiąc wyjechać. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...