Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Afryka napisał:

Nie ze mną te numery ...Bruner...znaczy Mirelka ...ja jestem sprawna inaczej , jeżeli chodzi o te szatańskie ,tfu,tfu wynalazki typu świat wirtualny :szydera:...i mnie to bardzo długo zejdzie ,a i tak wiem,że na bank wszystkiego nie rozgryzę.

Nie masz zagryzać, tfu...rozgryzać wszystkiego...:szydera: Większość z nas w Microsoft pracy nie dostanie :haha: Na stronie głównej masz wsio co jest potrzebne...Najczęściej czytane wątki są u góry. Na dole strony są działy tematyczne. A najłatwiej to w wyszukiwarce ( lupka ;)) wpisać słowo "klucz"...np...wypieki, filmy itd... Łatwizna :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie masz zagryzać, tfu...rozgryzać wszystkiego...:szydera: Większość z nas w Microsoft pracy nie dostanie :haha: Na stronie głównej masz wsio co jest potrzebne...Najczęściej czytane wątki są u góry. Na dole strony są działy tematyczne. A najłatwiej to w wyszukiwarce ( lupka ;)) wpisać słowo "klucz"...np...wypieki, filmy itd... Łatwizna :oklaski:

Tak czułam ,tak czułam.....,że w tym całym Microsofcie ,to nawet na posadę sprzątaczki nie mam co liczyć ....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alina 1 napisał:

A gdzie jest poczta? Matuchno! Dlaczwgo jestem sprawna inaczej? Teraz to chyba za dużo odznaczyłam.

 

Profil masz tutaj na forum. A pocztę masz na swojej poczcie wp, o2, interia...und so weiter ;) I tam też musisz zrobić rozszerzenie. No, przynajmniej ja musiałam...ale ja też jestem sprawna inaczej :szydera: Powoli ogarniesz...nie każdy jest Bill Gates :szydera: Aha...a plotkujemy na "Rozmowa przy kawie"...od bladego świtu...:haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy by chcieli w ciągu jednej godziny zdobyć cały świat,,:święty: a tak nie ma? tutaj jak na steli,,trzeba najpierw sie rozejrzeć ,,powąchać tu i tam,,,zobaczyć jakie tutaj są nawyki,,co gdzie się znajduje ,,powolutko a do wszystkiego sie dojdzie,,jak z nową maszyną,, cierpliwości troszkę,,spokoju,,a wszyscy sie odnajdą i wszystko wyszukają,,,pa powodzenia ,,

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ivanilia40 napisał:

Dasz radę,a następnym razem jedż do dziadeczka,założę się,że od razu się z każdym polubisz...:zdrówko:

Masz rację. Zawsze chciałam do dziadeczka ale trafiały mi się babcie aż wreszcie udało się. Jestem u dziadka i jest super.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Wszyscy by chcieli w ciągu jednej godziny zdobyć cały świat,,:święty: a tak nie ma? tutaj jak na steli,,trzeba najpierw sie rozejrzeć ,,powąchać tu i tam,,,zobaczyć jakie tutaj są nawyki,,co gdzie się znajduje ,,powolutko a do wszystkiego sie dojdzie,,jak z nową maszyną,, cierpliwości troszkę,,spokoju,,a wszyscy sie odnajdą i wszystko wyszukają,,,pa powodzenia ,,

W ciągu godziny to może nie ale chyba zrobię sobie przerwę w tym rozkminianiu forum bo mi dziadek z głodu umrze.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, foczka63 napisał:

Witaski:):):)Mój ulubiony nick był juz zajęty,trochę się namordowałam z wstawieniem fotki,ale że jestem zdolniacha to się udało:):)Sympatycznego popołudnia , szczególnie desantowcom:):)hi hi hi

ps.Dodzia mnie przekonała do założenia spadochronu:)Senkju:)

No nareszcie Kasiu. Mówiłam Ci, że tu wszyscy nasi są :d:d:d , nawet te....mało awanturujące się :d:d, a nawet wcale nie awanturujące się :d Potwierdza to tylko fakt, że z nami wszystko w porządku jest :d 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Dodzisława napisał:

No nareszcie Kasiu. Mówiłam Ci, że tu wszyscy nasi są :d:d:d , nawet te....mało awanturujące się :d:d, a nawet wcale nie awanturujące się :d Potwierdza to tylko fakt, że z nami wszystko w porządku jest :d 

Doda! Bo w kupie raźniej.:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zrobiłam sobie wolne po wielkim sprzątaniu. Wchodze na poczte a tam...ponad 300 powiadomień na mojej poczcie ,no moi kochani tak to się bawić nie będziemy ,to ja na urlopie zapitalam  a bractwo w pracy ma czas na pisanie :kawa2: 

image.png

Edytowane przez Berdi
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alina 1 napisał:

Knorrku Kochany! Czy to Ty? Dawno nie udzielałam się internetowo ale od osoby wtajemniczonej dowiedziałam się, że właściwie wszyscy dobrzy znajomi są tutaj. Jak na razie rozkminiłam 4 osoby.

Tak,Alinko to ja Knorr. Miałem założone konto już dużo wcześniej jako Mąż. Wstawiłem swoje logo, ale za metra nie mogę zamienić tego Męża na mojego ulubionego Knorra. No i tak jestem Mężem dla Wszystkich. Nawet Geronimo i Orima też. Zabawnie jest. Wyobraź sobie, przykładowo, że napisze do mnie ORIM,..słuchaj Mężu :-))))

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mycha napisał:

Ella i jak z tym kolorem ??  Czarny widzisz czy zielony ??  

W Zielonce to bym powiedziała, że czarno to widzę. Taki paradoks, no. :trele:

I to ma byc terapia? :kopara: Moja trauma może się pogłębić jeszcze :szydera:

Wpadłam na zwiad, bo ja ze zwiadu-wywiadu jestem, i wypadam już. Bawcie się dobrze, miłego wieczoru, Wiewiórki i Żuczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Opiekunkowo :).

 

Długo trwało, ale też się tu przyczołgałam :D. Cieszę się, że Was widzę, spadochroniarzy i tuziemców, fajnie, że potrafimy po prostu być ze sobą, nieść pomoc, dzielić uśmiech i troski.

Ze mnie w tzw. międzyczasie zrobiła się taka opiekunka "jedną nogą", ale bardzo lubię tę nogę i jestem do niej bardzo przywiązana :). Lata całe w De, aż wstyd się przyznać, jak długo już.. 

Pewnie się trochę poudzielam na forum, ale, że czasu mam mało, to obiecuję, że nikogo nie będę dręczyć za błędy ortograficzne, językowe i inne takie ;) :D.

 

Na razie pozdrawiam tych, którzy mnie znają i tych, którzy nie również :).

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, salazar napisał:

Dobry wieczór Opiekunkowo :).

 

Długo trwało, ale też się tu przyczołgałam :D. Cieszę się, że Was widzę, spadochroniarzy i tuziemców, fajnie, że potrafimy po prostu być ze sobą, nieść pomoc, dzielić uśmiech i troski.

Ze mnie w tzw. międzyczasie zrobiła się taka opiekunka "jedną nogą", ale bardzo lubię tę nogę i jestem do niej bardzo przywiązana :). Lata całe w De, aż wstyd się przyznać, jak długo już.. 

Pewnie się trochę poudzielam na forum, ale, że czasu mam mało, to obiecuję, że nikogo nie będę dręczyć za błędy ortograficzne, językowe i inne takie ;) :D.

 

Na razie pozdrawiam tych, którzy mnie znają i tych, którzy nie również :).

 

No helołłłł Salazarku. Teraz to juz naprawdę wszyscy w domu :d:d:d 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...