Skocz do zawartości

[...] Polityka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, adamos1 napisał:

Taka serenity czy inni powinni opuścić ten kraj ,bo oni zieją nienawiścią do tego kraju a € im smakuje -fuj  ja bym się wstydził  .To są pierwsze osoby ,gdyby przyszedł Hitler  krzyczały by Heihitler!!!

Ty jesteś taka sama!!!

a To ,że Niemców obrażcie i nazywacie ich szkopami to jest ok!kobieto zastanów się!!!

moge to wyemitować do TV!!!

nikogo nie obraziłam. Nie przypinaj wszystkim tej łatki !!!!!!!!! Bronię koleżanki z forum, ponieważ wyzwałeś ją od "chorych kobiet" tylko dlatego, że ma odmienne zdanie na temat polityki od Pana !!!!! Proszę teraz nie odwracać kita ogonem :) Zachowanie jest perfidne i nie na miejscu. Tym bardziej, że teraz próbuję Pan nas zastraszyć :d Ciekawe co TV na temat Pana zachowania czytaj obrażania osób o odmiennych poglądach. Rzeczywiście Pana opinia w TV będzie wiarygodna ;)

Moderator może coś z tym zrobić!!!!!! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, adamos1 napisał:

mocne akcenty........dziwie się że Ty  tu pracujesz ?  hm?    nie wiem co dalej pisać.....nie wiem....niech to przemyślę----pozdrawiam.

ja bym Ciebie   z Niemiec  wydalił! wybacz!

czy mam Cię podać do odpowiednich służb????  zastanów się..

Ty ziejesz nienawiścią  do Niemców ,dlaczego nie do kleru?chora kobieto!!!~!

to inny cytat po moim stwierdzeniu, że w 43 trwała napaść hitlerowska.

Może już skończysz zaśmiecać forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adamos1 napisał:

napisałem czy inni .....umiesz czytać a tych innych potrafie zacytować ..wiem teraz kto kim i czym  tu "śmierdzi"

dla mnie śmierdzisz alkoholem.

i tak jak napisała @emma probujesz obracać kota ogonem co też typowe dla pijaka.

mam nadzieję, że moderator lub @Redakcja zamknie ten w watek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, adamos1 napisał:

napisałem czy inni .....umiesz czytać a tych innych potrafie zacytować ..wiem teraz kto kim i czym  tu "śmierdzi"

nie strasz mnie moderatorem to nie ja obrażam Niemców tylko właśnie tacy jak Ty.

Nie straszę Moderatorem, po prostu trzeba tu zrobić z obrażaniem innych porządek. Przecież nam wszystkim zależy na dobrej atmosferze !!! Powtórzę, że ja nie obrażałam Niemców !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Parę dni temu już Pan wypomniał mi, że niby nie rozumiem jednego zdania, pomimo że to Pan jak zwykle nie zrozumiał czyjegoś wpisu i jeszcze mnie obraził. Odpuściłam, nie pierwszy raz, ale ile można!!!! To jest nagminne z Pana strony, zatem dobrze byłoby, gdy Moderator zajął się tym i to nie jest straszenie. Skoro inni potrafią z pokorą przyjąć upomnienie, to chyba dla Pana nie powinno być problemem. 

Sam Pan pisze, aby jeśli wypowiedź dotyczy Pana wpisu, to chce Pan, aby była cytowana, a już samemu tej zasady nie przestrzega.

To, że zwróciłam uwagę na Pana nie stosowne zachowanie, nie oznacza, że obrażam Niemców oraz nie daje to prawa Panu sklasyfikowanie mnie do osób piszących źle o innych !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Jestem w ciężkim szoku Pana zachowaniem !!! :(

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, adamos1 napisał:

mocne akcenty........dziwie się że Ty  tu pracujesz ?  hm?    nie wiem co dalej pisać.....nie wiem....niech to przemyślę----pozdrawiam.

ja bym Ciebie   z Niemiec  wydalił! wybacz!

czy mam Cię podać do odpowiednich służb????  zastanów się..

Ty ziejesz nienawiścią  do Niemców ,dlaczego nie do kleru?chora kobieto!!!~!

Czy Ty dalej musisz iść w zaparte ?  Twoja wypowiedź nie spodobała się wielu osobom ? Jak możesz wyzywać Serenity od głupich kobiet ? Powiedz, czy Ty jesteś kapusiem ? odnoszę takie wrażenie. Chcesz zakapować Ją do służb a stwierdzenia o Szkopach upublicznić w TV? Oj chory człowieku, niestety, nie można o Tobie nic dobrego już powiedzieć. Jak nie cierpisz polskiego rządu i kleru , to kto Ci każe wracać do PL , nikt Ci nie zabrania przecież osiedlić się w DE. Wiesz co Ci powiem ? Wiem , że każdy może wypić o jednego drinka za dużo i coś tam palnąć, ale wtedy mówi się ....  sorry,przepraszam,poniosło mnie,głupio wyszło etc. Pamiętaj, że kanony dobrego zachowania obowiązują w życiu, jak też w etyce opiekuna ....  chyba,że nie jesteś dyplomowanym opiekunem, nie wpoili Ci tych zasad w czasie nauki ...bo jej nie miałeś ... ale zostają uniwersalne.  Używaj częściej słów przepraszam i dziękuję.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, adamos1 napisał:

ja zaśmiecam ,czy Ty?

za kogo Ty się masz?

a za tego pijaka-odpowiesz!

ty już odpowiedziałeś, prawda? Niemcy nie wypłacili ci przecież odszkodowania za wypadek po pijaku ... solidna ta ich machina państwowa ! odwołania nie chciałam ci tłumaczy c i stad twoja złość.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milczenie też jest oznaką przyzwolenia -prawda? ja akurat do tych nie należę .Ja jestem w szoku w stosunku do tych co tu przyjeżdzają do chorych ludzi -starych  i nazywają ich szkopami  i pytam jak taka opieka moze  przebiegać -wybacz ja jestem w szoku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adamos1 napisał:

milczenie też jest oznaką przyzwolenia -prawda? ja akurat do tych nie należę .Ja jestem w szoku w stosunku do tych co tu przyjeżdzają do chorych ludzi -starych  i nazywają ich szkopami  i pytam jak taka opieka moze  przebiegać -wybacz ja jestem w szoku!

POWTÓRZĘ TRZECI RAZ, BO WIDZĘ, ŻE NIE DOCIERA DRUGIE ZDANIE DO PANA - JA NIKOGO NIE WYZYWAM, A TYM BARDZIEJ OD SZKOPÓW. I NIE ŻYCZĘ SOBIE, ABY PAN NI PRZYPINAŁ TĘ ETYKIETĘ !!!!!!!!!!!!!! MAM NADZIEJĘ, ŻE PO RAZ TRZECI DOTRZE TO DO PANA!!! CHYBA, ŻE BAWI PANA OBWINIANIE NIEWINNYCH OSÓB, ALE TO JUŻ TYLKO ŚWIADCZY O PANU !!!!!! :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy jesteście wszyscy wspaniali i czemu tak się tutaj porobiło??? Przespać się i jutro dzień zacząc spokojnie ,,ja w politykę się nie bawię -bo mam ciekawsze teamty które ,nie stresują ,,,oj mnie ciężko sprowokować ,,, no chyba ,że ktoś pojedzie na maxa to ja wtedy też potrafię ,,,,opiekunowie tak się nie zachowują,,,mamy się wspierać ,,,szanować każdego zdanie ,,ja też mam swoje zdanie i swój język nie wyparzony ,,,ale potrafię w wielu sytuacjach się powstrzymac,,,,Spokojnej nocki :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kochani, mogę przymykać oko i wiele razy to robiłam, bo sami sobie świetnie radziliście, ale są granice, których przekraczać nie można. Każdemu może zdarzyć się gorszy dzień, ale tych dni jest coraz więcej. Recydywy będą karane bez względu na historie konta.

Nie podoba mi się określenie Niemców szkopami, ale uwagę na ten temat można i trzeba zwrócić kulturalnie. Nikt nie może zabraniać innym dyskusji na forum i sugerować jego opuszczenie. Nie wszyscy muszą wiedzieć, że to określenie pejoratywne i w stosunku do kogo w historii było używane.   

@adamos1 doceniam Twój wkład w rozwój forum, doświadczenia życiowe i zawodowe, ale już wielokrotnie prosiłam o wyrozumiałość i szacunek do rozmówców. Nie można prowadzić dyskusji bez poszanowania rozmówcy, co zdarza Ci się coraz częściej. Nazwanie Serenity chorą kobietą jest przekroczeniem granicy i to nie tylko forumowej. Tak jak częste kończenie tematu własnym zdaniem nie znoszącym sprzeciwu i nie uwzględniającym poglądów innych. 

@Serenity, @Łukasz nie pozostali dłużni, ale zostali sprowokowani. 

I co? Mogę dużo: wyprosić z forum, zawiesić konta na tydzień, dwa, rok, na stałe lub wysłać do Was dobrze zbudowanych ochroniarzy forum. 

Na teraz kończymy tematy polityczne. Polityka dzieli, co dobrze widać na co dzień w realnym życiu. Wystarczy. Proszę też darować sobie polityczne komentarze w innych częściach forum. Na obecną sytuację w Polsce i w Niemczech pracowano latami i każdy rząd ma swój wkład w to, co dzisiaj nas boli. Żaden nie był i nie będzie idealny.

Ustalamy: kolejne upomnienia będą się kończyły tygodniowym zakazem pisania, następne 4 tygodniowym, a kolejne usunięciem z forum, co dotyczy wszystkich. 

W trakcie pisania niniejszego adamos1 napisał 

Cytuj

Tylko Ty  i jeszcze nieliczne tu osoby są co zasługują na szacunek

Tym podobne uwagi będą po opublikowanie niniejszego posta równoznaczne z blokadą konta zgodnie z ww. ustaleniami.

Życzę dobrej nocy i pamiętajcie, że opiekunkaradzi.pl to Wasze miejsce i to Wy odpowiadacie za jego atmosferę. Nie musicie się wszyscy kochać, ale szanujcie się i cieszcie, że macie różne zdania, bo dzięki temu macie różne "twarze". I szkoda, że musimy bawić się w regulaminy, zwracanie uwagi i karanie, bo przecież wszyscy jesteśmy dorosłymi osobami i powinniśmy umieć się tu odnaleźć i cieszyć dyskusją. Nie róbmy tu drugiego fb.  

Pozdrawiam.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdą obrazę kobiety jeden  to za mało ale 10  batów !!!! Gdzieś pisałam o facetach ,którzy poniżają kobiety,dzisiaj może mnie to nie dotyczy ale może za dzień czy za dwa tak samo mnie spotkac ,więc wiem co piszę,,,

czytam dzisiaj te posty i nie wierzę ,,,ale mam pomysł -wysyłam do każdego worek ,,cierpliwości" i worek ,,poszanowania drugiego człowieka" i worek ,,spokoju" i worek który dotyczy adamosa,,szanowanie płci pięknej"- pozdrawiam i już stąd spadam,,,,to nie moja strona,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...