Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Blondi napisał:

Pdp nami się zajmą:hahaha:

to mnie przeraza baaardziej @Blondi niz pobyt na kardiologii :)

pochwale Wam sie, a co mi tam.... dzis rano po przespanej nocy w tym drugim mieszkaniu przychodze do mieszkania dziadka, a tam pieknie nakryty stol do sniadania, no i Bogdan taki uhahany... co jest grane mysle.... a tu sie okazuje, ze dzis 11 rocznica naszego slubu.. ale mi glupio bylo, ze zapomnialam... ale za to pierwsza od kilku lat spedzona razem, bo ciagle w tym czasie bylam na wyjezdzie i wracalam na 1 wrzesnia na rozpoczecie roku szkolnego.. szkoda tylko, ze nie moglismy nigdzie razem wyjsc, bo przeciez dziadka samego nie zostawimy.... ale dobrze, ze razem i ze pracujemy.... ach te czasy i problemy @Serenity wiesz o czym mowa, nie byloby nas tutaj gdyby w Polsce bylo normalnie z pracą i kasą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty Wszystkiego najlepszego dla Was obojga z pięknej okazji rocznicy ślubu. ! Skoro potraficie i tutaj w tej naszej pracy się wspólnie dobrze odnaleźć to myślę, że macie razem przed sobą jeszcze  dużą przyszłość i gratuluję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty---pozdrawiam i skladam szczere zyczenia::pomyslnosci; milosci i samych slonecznych i wspanialych chwil w Waszym zyciu:całus:.  Wspolna praca  ludzi wzbogaca i  otwiera wiele niewiadomych o ludziach macie wspaniala okazje  sami o tym sie przekonac.Pieknego i niezapomnianego /!!?? / wieczoru:ciacho::wino::tak:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Blondi napisał:

@Betty a ja Wam życzę wspaniałej nocy poslubnej 11letniej,,  jedenascie razy,, :hahaha::serce::love: a co!Dziadka uspic jego skarpetkami,narkoza super!!! Głupotki w głowie,,,to chyba z tej gorączki,,,

Ale życzę Ci Betty następne 11lat cudownego małżeństwa,buziaki:love:

ha :) moja szalona @Blondi jakos sobie nie wyobrazam ekscesow nocnych z otwartymi drzwiami do pokoju chrapiacego dziadka.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

https://m.youtube.com/results?q=holecki jedną z gwiazd&sm=12

 

haha,Blondi,dawaj w tany....jezioro żywieckie kest cool.w ogóle od laaaat kocham Żywiecczyznę

 

Jestem nie wyszykowana ,,wyszłam spod pryśnica dopiero ,,daj mi z 5 min,:hahaha: jasne ,że pójdę z ogromną ochotą w tany ,,kocham tany:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...