Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Czy wypełniał ktoś dla swoich PDP druk na wybory?

Moi staruszkowie już prawie nie piszą, a ja nie jestem pewna czy prawidłowo druk wypełnię. 

Podpisać to jako tako się podpiszą. Później ten druk zawiozę do gminy lub wyślę pocztą. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, A.NN.A napisał:

Ja wszystko załatwiam przez agencję. Złoto na meblach, dzwonie do agencji niech przyjdzie rodzina i pochowa MEDIRA zaświadczy i opiekunka , która poinformowałam i jeszcze  powiedziała mi,  gdzie odłożyła podop. łańcuszek ze złota.

Dodatkowe prace wymyślone przez rodzinę, też przez agencje.

Brak wyżywienia, też moja obecna agencja załatwiła Echtehilfe24. Zadzwoniła do koordynatora w DE i załatwione.

A co ja mam gadać z rodziną? Krótko staram się wyjaśnić, ale oni to maja gdzieś. mnie zatrudnia agencja, to niech się z nimi szarpią. U mnie w zleceniu pisze to i to. Ja to wykonuję. Czasami coś więcej ale to zależy jak mnie traktują.

Zabezpieczam się. Nie pokazywałam ile mam kasy. Pieniądze tak schowane aby nikt ich nie widział. A gdyby doszło do jakichkolwiek pomówień zaraz wezwałabym Policję DE i przy nich pokazałabym ile i gdzie mam. Proszę ściągnąć odciski palców  z nominałów. Nie znaleźliby nic! tylko moje i pracownicy Banku w PL.,

A to, że czasami pisze jak trafiłam. I co niektóre osoby to komentują. ok.

To jest tylko wymiana informacji o sztelach i firmach, które jak ze mną  postąpiły, jak załatwiły jakiś problem i czy ja miała rację, czy rodzina. Ja też mogę pomylić  się w swojej ocenie na daną sytuację, ale nigdy nie powiem że sobie tutaj w pracy nie radzę lub że nie daję podop. i jego rodzinie czasu.

Jak nie to spadam. Jest tyle potrzebujących moich rąk i mojego dużego doświadczenia.

A to też pozwala mi szybko odkrywać prawdę i reagować. Ale na pewno nie pozwolę nigdy nikomu mnie obrażać i abym głodowała. Na zachcianki mam kasę. Pidop. lub rodzina ma się wywiązywać ze wszystkich pkt. w umowie, tak jak ja.

Ale mi się napisało, samo tak wyszło ze mnie.

 

 

Jestem na tak ha ha a to,ze piszesz nikt tu nie ma Ci za złe nie wszyscy mają odwagę o tym piszać ha ha pozdrawia

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity, bez przesady. Już przetłumaczyłam. Zaraz wypelnię i w poniedziałek zawiozę do gminy.  

Jednak uważam, że takimi rzeczami to opiekunka nie powinna się zajmować tylko rodzina.  

W ub. tygodniu byłam z dziadkiem z lekarza specjalisty, tam mi też dali  kilka druków do wypełnienia a ja nawet nie znałam jego daty urodzin, nie pamiętałam kodu pocztowego. Całe szczeście dziadek pamiętał i mi powiedział.  On ma prywatne ubezpieczenie, nie ma karty zdrowotnej, skąd można by takie dane odczytać,  na oczy nie widziałam jego dowodu osobistego, ale mam wszystko wiedzieć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Od niedawna piję albo kawę z ekspresu albo po turecku i ... piję jej mniej. :d Wcześniej jak piłam rozpuszczalną to czasem szukałam swojej kawy, którą już zdążyłam wypić i nie poczuć. :hahaha:

Dlatego poproszę z ekspresu. :d

 

ha ha a proszę bardzo expres potrafię obsługiwać ha ha a kawy to jest tu taki zapas,ze chyba nawet Ty nie dałabyś rady tego wypić przez 2 miesiace ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

ha ha a proszę bardzo expres potrafię obsługiwać ha ha a kawy to jest tu taki zapas,ze chyba nawet Ty nie dałabyś rady tego wypić przez 2 miesiace ha ha

Ostatnio policzyłam słoiczki. Poszło w miesiąc pół kilograma kawy rozpuszczalnej a z ekspresu też piłam. :d Nie mogę być przecież idealna. :hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ostatnio policzyłam słoiczki. Poszło w miesiąc pół kilograma kawy rozpuszczalnej a z ekspresu też piłam. :d Nie mogę być przecież idealna. :hahaha::hahaha::hahaha:

ha ha zaraz zabaczę ile tu tej kawy jest ale 2 kg na pewno ha ha starczy ? czy nie? bo jak nie to idę dokupić ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...