Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jolantapl. wszyscy jesteśmy fajni ,wszyscy lubimy się bawić,cieszyć ,weselić,zartować i mieć wspaniale humory,,a komu to nie pasi ,niech nawet się nie zabiera do wspólnej zabawy,,niech zrobi minę srającego kota ,,,:płacz::hahaha: popisali sobie i dobrze ,kazdy ma prawo do pisania,,nikomu się nie zabroni pisania i kochanego klepania,,,od rana do nocy -uwielbiam to klepanie,,hahahha 

@Łukasz co dzisiaj stawiasz? tylko nie oczy w słupO.o,,jesteś po zakupach to szybko coś kombinuj,,bo my z Jolanta jesteśmy gotowe chyba już na jakiś wyskok,skok tylko nie w dal,a na jakąs rozrywkę,,bo robota robotą ,,ale odskocznia musi jakaś być,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @Blondi masz rację czas na rozrywkę hihi. Ja sobie zafunduję jakąś rozrywkę jak wrócę do domu, a będę we wtorek ok 17.00 :hahaha: Za to żona mojego pdp już ma rozrywkę, powiedziałam, że już mam zarezerwowanego busa na wtorek rano. Babcia się ucieszyła, bo chyba nie dowierzała, że faktycznie wyjeżdżam. Jest tak szczęśliwa, że już się zaczęła ze mną żegnać, nawet mi dziękuje za to, że tak ładnie wszystko wysprzątałam :hahaha: Oczywiście ujawniła najważniejszy powód swej radości, a mianowicie, że teraz będzie miała więcej pieniędzy :hahaha: Tłumaczyła mi, że powinnam ją zrozumieć, że jest jej ciężko płacić tyle za moją pomoc. Przytaknęłam, a niech się babcia cieszy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@katarynka to faktycznie masz radosc w domu,,wez zobacz co robi kasa,,teraz babcia odłoży sobie w skarpetę,,babcia myślala ,że się nie doczeka Twojego wyjazdu ,tak jak piszesz,,że nie wierzyla ,że stąd znikniesz-hahaha  od @Łukasza mamy ciacha ,,starczy a jak co to ja swoje Tiramisu dołożę,,jeszcze koniecznie dużo :drink::drink::drink: i może :piwo::piwo::piwo: aby odskoczyć daleko od PDP-:hahaha: a co tam,   raz można,,:serce: może :ciacho: do :piwo::frytki: ,oczywiście mi :jabłko::zielone_jabłko: i dla was też kupiłam:zielone_jabłko::jabłko: a reszta wyjdzie sama,,atmosferę stworzymy sami,,fajną i na luzie,,bez gadania o pracy ,,koniec o pracy! @jolantapl. czego masz za dużo w domu to dawaj tutaj,,,wszystko łykniemy,,mi jakiegoś faceta ,bo tęskno jak cholera już ,,,nie mam na kim oka zawiesić,,:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl., nie wydaje Ci się ,że jedziesz trochę po bandzie...........czemu piszesz o mojej kulturze!!!znasz mnie?....jakich ja tu słów użyłam, które obrażają Twoją kulturę.....     .............  

@Łukasz     ja również pozdrawiam:d                                                                                                                                    nie będę się z Wami przegadywała, jak dziecko w piaskownicy......piszcie sobie , co chcecie .......w tym wątku...długo mnie nie ujrzycie.....natomiast , w innych tematycznych- będę pisać nadal.....nie po to się rejestrowałam, żeby kilka (nieprzyjemnych) postów mnie wystraszyło......

                                                        .  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lama napisał:

@jolantapl., nie wydaje Ci się ,że jedziesz trochę po bandzie...........czemu piszesz o mojej kulturze!!!znasz mnie?....jakich ja tu słów użyłam, które obrażają Twoją kulturę.....     .............  

@Łukasz     ja również pozdrawiam:d                                                                                                                                    nie będę się z Wami przegadywała, jak dziecko w piaskownicy......piszcie sobie , co chcecie .......w tym wątku...długo mnie nie ujrzycie.....natomiast , w innych tematycznych- będę pisać nadal.....nie po to się rejestrowałam, żeby kilka (nieprzyjemnych) postów mnie wystraszyło......

                                                        .  ...

Nie przypominam sobie,że bym w ogóle o Tobie wspominała a co dopiero o Twojej kulturze:(

Potem nie ma  się co dziwić,że inni nas tak traktują :(

 

@Łukasz ,@Blondi ratujcie ja wczoraj dowiedziałam się ,że rodziny i przyjaciół nie mam a dzisiaj ,że gotować nie potrafię a przecież ja taki pyszny bigos zrobiłam i gołąbi:hahaha:Może jutro się dowiem,że ja nawet kobietą nie jestem:hahaha:Odpuszczam nie mogę tu dalej pisać dopóki moderator porządku z tym nie zrobi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuście trochę, świat się nie kręci wokół Was. Nawet jeśli ktoś błędnie zinterpretował wypowiedź to naprawdę mały problem. Trzeba umieć przemilczeć, nie wszystko i nie wszyscy muszą być tacy jakimi chcielibyśmy ich widzieć.

@Blondi pisała niedawno żeby nie robić rewolucji u podopiecznych i pozwolić im na swój własny bałagan i swoje nawyki, które nawet nam nie pasują.

To samo trzeba po prostu przenieść na forum i tyle.

Mniej nerwów i przepychanek oznacza że po prostu samopoczucie będzie lepsze. Nie piszę tu o swoim samopoczuciu, ale o samopoczuciu osób wchodzących w niepotrzebne konflikty. Dla swojego własnego dobra nie bierzcie wszystkiego tak bardzo do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolantapl.,  nie umiesz gotować? :całus: rodziny też nie masz?:płacz: to się muszę koło Cie zakręcić :święty: ale gorzej będzie jutro, jak okaże się, że nie jesteś kobietą :(:hahaha: Jola, głowa do góry, jutro też jest dzień, nie zawracaj sobie głowy głupotami. Buźka i głowa do góry:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro już sobota ,,już szykuję się do kawkowania z Wami kochani:serce: Włoski zrobione  a jutro reszta ,,będe błyszczała i pachniała od rana,,:hahaha: Wy też się postarajcie ładniutko wyglądać,,bo wiecie ,poranna :kawa: to jak przypływ świeżego powietrza i świeżego życia,, Wszystko co było dzisiaj zapakowac w woreczek i wysłac  w kosmos,,daleko daleko!! 

Ja to dopiero pracuję ! co? na laptopie,,a mówiłam ,że nie będę zapindalać od rana do nocy? jak 8 godzin to 8 godzin,,nie ma lekko,,ale musi być porządek,,szacunek i tak sobie wychowalam rodzinkę po swojemu,,a babci wszystko pasuje co zrobię,,ale pamietac trzeba ,że jest kumata i nie ma demencji,,ma tak sprawny umysl ,że ona mi nieraz co nie co przypomina -hahahha   no szwajcarski zegarek jak nic!!!:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fajnie Blondasku, że jakoś się ułożyło:love: ja kawę piję po 7, w piżamie jeszcze, przeglądam. prasę, dziadek wstaje 8-9 , więc jeszcze mam czas na prysznic.Tu mam labę,nie powiem co. A dziś dowiedziałem się, że może bezpośrednio pod agencję niemiecką będę mógł podlegać,ale to nie Gewerbe. Nie rozumiem tegoZobaczymy.

Życzę spokojnej nocy ludkowie:spioch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...