Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:kawa::kawa::kawa: Witam ! A gdzie lany poniedziałek? Tradycja zanika ,pogoda nie dopisuje,dzieci nie wiedzą co to jest lany poniedziałek,,My pamiętamy bardzo dobrze jak się lało wodą,ja pamiętam:hahaha:

ce8618a6-d146-4fce-b159-19ed48b7ea69.jpg

gify-śmigus-dyngus-lany-poniedziałek.gif

@Maria Jolanta obrzucać się świeżymi jajami to dopiero glut na glucie ,ale mieli zabawę,:hahaha:

gdzie indziej obrzucjają się pomidorami,co kraj to obyczaj:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziki -całe opiekunkowo nie zapomniałam o pracujących i święta tutaj możemy zakończyć na bogato,,napiwki są:piwo::piwo::piwo::drink::drink::drink: ale i stół suto zastawiony ,,dla Was kochani:serce::love:

stol_zamek_620.jpg

@Łukaszku bierz się za babkę:hahaha: taka czekoladowa jest przepyszna,,miód w ustach,,rozkoszna,,:love:

Ja się wezmę za jajeczka :hahaha:uwielbiam :love:

wyobrażnia u mnie już działa,,hahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wstydziać się,,rozluznijcie się trochę i do stołu,,,czy nikt tutaj z obecnych nie potrafi się bawić wirtualnie??? będąc w De w czterech ścianach i samemu to fajnie trochę wirtualnie się pobawic,,nie czujemy się tacy sami,i pozostawieni sami sobie,,,bo są ludziki co też tak samo mają,,ale może ja jestem taka trochę zwariowana? taka inna? taka pragnąca ludzi i kontaktów ,,wszystko przez moją bezposredniośc i moją komunikatywnośc,,,a to są przecież super cechy ,,ktore powinna mieć opiekunka,,:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Łukasz napisał:

zapchałem się babeczką ze stołu:hahaha:

a tutaj troszkę gości miałem i już po świętach, prawie, haha

A kubeł wody chlusnął?abyś się obudził? napewno nie! bo woda na wagę złota,,szkoda chlustać ot tak!!!kwiatki trzeba podlać,,,wymyślili sobie lany poniedziałek,,a woda kosztuje,,kiedyś nikt za wodę nie liczył,,wody można było brac full,,,więc woda się lała wszędzie,,,:hahaha: a teraz liczą za metr bierzący a potem kanaliza dochodzi i wychodzi fortuna, tak samo za prąd,,kiedyś na święta wszędzie się paliły dekoracje świąteczne a teraz jedna ciemnica ,,,zobaczcie jak się to zmienia,a co będzie za parę lat? nie chcę nawet myślec,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam napisać że wczoraj 9-letnia wnuczka pdp uczyła mnie niemieckiego.

Alfabetu. :hahaha: Potem jak mam na imię, skąd jestem i ile mam lat. :hahaha: Widocznie w jej oczach jestem kompletną ignorantką, ale po kwadransie powtarzania alfabetu miałam dość i zaproponowałam jej lody. Na szczęście zgodziła się. :d:d:d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 masz sticka i gdzie jesteś?daj znak życia ,,:love::serce:

@erika leży z brzuchem do góry:hahaha: oj kochana tak trzymaj ,,ale też trochę nudno bez pracy,,,,:love::serce:no wiem ,,masz kogucika :hahaha::love:

@Łukaszek gdzieś się zakiblował z dziadkiem i też o :zielone_jabłko::jabłko:zapomniał,,,:hahaha::love:

@Lucyna121 jak Twoja księżniczka,,dajesz radę? oj juz niedługo zrobimy z nią porządek:love::hahaha::serce:będzie fajowo!!!jesteś naprawdę super ciepliwą opiekunką,

ale co tam ! kocham ludzi i kocham radosne życie ,szczęsliwe i takie co stawia na nogi,,a nie takie co kaput:płacz::hahaha:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Blondi napisał:

@sayonara 52 masz sticka i gdzie jesteś?daj znak życia ,,:love::serce:

@erika leży z brzuchem do góry:hahaha: oj kochana tak trzymaj ,,ale też trochę nudno bez pracy,,,,:love::serce:no wiem ,,masz kogucika :hahaha::love:

@Łukaszek gdzieś się zakiblował z dziadkiem i też o :zielone_jabłko::jabłko:zapomniał,,,:hahaha::love:

@Lucyna121 jak Twoja księżniczka,,dajesz radę? oj juz niedługo zrobimy z nią porządek:love::hahaha::serce:będzie fajowo!!!jesteś naprawdę super ciepliwą opiekunką,

ale co tam ! kocham ludzi i kocham radosne życie ,szczęsliwe i takie co stawia na nogi,,a nie takie co kaput:płacz::hahaha:

 

 

@Blondi Witam wszystkich cieplutko. Moja cierpliwosc niestety tez ma granice. I na pewno tu nie wroce. Nie ma cenzurowanych slow na okreslenie Ksiezniczki  , jej strata .Kazdemu da sie we znaki. Nie zyskuje przy blizszym poznaniu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mamy wspaniałą aurę,,,nie wiadomo co pakowac do walizki,,bikini czy kozaki i futerko? nie ,,!!! od maja  ma być ładnie już,,ja juz się wygrzałam w tą wiosnę na slońcu ,,momentami było jak w Afryce,,a tu słyszę śnieg,,,:hahaha:

@Lucyna121 i tak wytrzymałaś sporo,,,wystarczy,masz rację ,znikaj stamtąd :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...