Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj nie mogłam znalesc czasu na farbowanie  włosów:płacz:,ale wieczór rozklekotany,więc idę do babci i mówię,że chcę sobie włosy pofarbować i może teraz się umyjemy?bo potem już będzie za pózno na farbowanie włosów, a babcia od razu ,,nie nie nie widno,,ja mam  iśc sobie farbować a ona sama się umyje,więc powiedziałam,aby czekała na mnie,Ja po dobrej godzinie idę znowu do babci,,już ciemno a babcia na moje włosy i mówi,,Ty zawsze ładnie wyglądasz:hahaha:jakie masz jasne włosy itd,,, podlizała się ,że tak pózno się myje,,ale wieczór jeszcze trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam i życzę miłego dnia :love:

Blondi, dziękuję za kawę :love: Nie, nie wykupili jabłek, tylko nie mogłem zdecydować się, jaką odmianę Ci kupić:całus:  Proszę zapasik mały ode mnie:jabłko::zielone_jabłko::jabłko::zielone_jabłko: A urlop? Mało czasu, chwile z rodziną, ze znajomymi, ot i tak mija czas. Za niedługo jadę znowu do "demencji", wiem, skąd to wynika.I dobrze. Oby nie było tak, że za rok wydam jakąś książkę na ten temat :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta nie rób tu slinki do ciasta z rabarbarem ,,,:ciacho: takiego rabarbarowca tez bym zjadła,,:o

@Łukasz wiem z czego to wynika,,masz dobre referencje i wszyscy są zadowoleni z Ciebie i mimo ,że ktoś nie może czytać jak jeden drugiego chwali,to powiem ,że jesteś bardzo dobry z dużym:serce:opiekun,nie jedna opiekunka może Ci pozazdroscić Twojej cierpliwości i ciepła jakie dajesz PDP-buzka:love:   a dzięki za zapasik:hahaha::jabłko::zielone_jabłko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

Za niedługo jadę znowu do "demencji", wiem, skąd to wynika.I dobrze. Oby nie było tak, że za rok wydam jakąś książkę na ten temat

Witam @Łukasz  ja też wiem , masz duże i otwarte :serce: serce :love: nie każdy ma to coś w sobie:serce:  Kiedyś wałkowaliśmy ten temat .. Miłego urlopu i wypoczynku

serce1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz:hahaha::hahaha::hahaha:

Ale gorączka ,,ale cieplutko,wskoczylam w swoje letniaki już,dalej gorąco,,dobrze sobie humor poprawic wyglądem,,nowy image!! a co! :hahaha: kawa,spacer,zakupy ,że aż kasy mi zabrakło ,tak się rozhulałam,,babcia myśli ,że za 20 euro pół sklepu przyniosę-hahahha sama wcina ,wczoraj nie odeszła od stołu aż nie zjadła calego chleba i wszystkiej szynki,,gdzie ona to mieści:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Łukasz ! Rodaku z mojego miasta. Wita Cię wrocławianka. :d

U mnie już teraz jest cieplutko a będzie jeszcze cieplej.

Po śniadaniu pójdę kopać ogródek. :d

 

 

@Maria Jolanta co??????????????????? kopać?:płacz: już wolisz łopatę od domowej monotonii,,:płacz:,jak masz siły i ochotę to smaruj w ten ogródek:hahaha: ja bym miała od razu odciski na rączkach od łopaty,,ja zaraz idę na spacer ,,tym razem inaczej spędzę przerwę,,nie na łóżu i nie ma drzemki dzisiaj,,będzie świeże powietrze ,,śpiew ptaków,blask słońca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, erika napisał:

 

Och brakuje mi również @kris ..tylko się nie obraź :love:

 

Jutro wracam do domu. Jestem po prostu zmęczony psychicznie, fizycznie nie - chociaż dźwigam ponad 100 kg. Może trochę nerwowo zareagowałem, ale to był stress. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kris napisał:

Jutro wracam do domu. Jestem po prostu zmęczony psychicznie, fizycznie nie - chociaż dźwigam ponad 100 kg. Może trochę nerwowo zareagowałem, ale to był stress. Pozdrawiam

Liebe @kris szanuj swoje zdrowie :serce: nie dźwigaj , błagam ,ja tez kiedyś dźwigałam ale mojego ukochanego.. . mam pamiątkę do końca zycia:( tak mi powiedział neurolog ..Pozdrawiam i wypoczywaj w domciu:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powiedziec jedno,że taka rozłąka ,siedzenie non stop nie w swoim domu,spac nie w swoim łóżku  i jeśc nieraz co każą,,przebywanie czy nam się to podba czy nie z PDP pada nam na głowę,pada nam na psychikę,jeden jest wytrzymalszy i silniejszy a inny trochę słabszy,każdemu samotnośc gdzieś tam się odbije,,wcześniej czy pózniej,2 miesiące wydaje się mało,,bo to tylko 2 miesiące ale sami wiemy ,że to się ciągnie jak flaki w oleju,,a dłuży jak siedmiomilowe buty.Są dni gdzie się nie chce nawet gadać ,a gdzie tu mowa o uśmiechu,,ale przyznam ,że takich dni mam mało,,Także czy jest to realistyczne czy nie ,wspierajmy się ,

znowu swoje mądrosci wylałam,,,:hahaha:

ale spotkałam dzisiaj opiekunkę z taką depresją,że szok.Samo jej myslenie każdego by doprowadziło do wielkiego doła,,a gdzie teraz ma funkcjonowac razem z PDP?jedna drugą dołuje ,,strasznie się z nią zmęczyłam,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi. Na pewno coś jej pomogłaś. Cżesto cieszy nas na wyjeżdzie choćby możliwość wygadania się przed drugą osobą i to po polsku !

         I w powy ższym poście masz bardzo dużo racji. My wszyscy musimy na siebie bardzo uważać. Też uważam, że nasze zajęcie jest niebezpieczne dla psychiki. No i każda (y) z nas ma swoje dodatkowe trudności. Nie jest lekko. Ale trzeba walczyć !

     @kris życzę Ci udanego wypoczynku i nie martw się zmęczeniem psychicznym, z biegiem lat ono maleje, nabieramy dystansu . Spokojnej drogi do domu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...