Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Opiekunka Ania a gdzie Ty się podziewała???? dopiero z urlopu marzen spadłaś na ziemię? też fajnie ,,fajnie,,a teraz już w pracy? pozdrawiam,,:hahaha:

Ha ha ha no widzisz Blondi jak to ze mną jest ? Urlop dawno poszedł w zapomnienie ,już odliczam dni do kolejnego zjazdu do Polski .Garuję w de od stycznia ,więc troszkę już się napracowałam ha ha ha .Dobrze ,że święta się zbliżają a co z tym się wiąże ? oczywiście mój wyjazd .....ale to dopiero w kwietniu ....Tak jak napisałam wcześniej zapadłam w sen zimowy a że wiosna tuż tuż to i ja się wyłoniłam ;) pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Łukasz napisał:

a ja mam smutny wieczór:( wyjedli mi ciasto co zrobiłem w keksówce :płacz: a niech im na zdrowie wyjdzie 

Jaki smutny ,,jaki ,,,masz tutaj tą keksówkę i nie płakaj:hahaha: nie smutasij się

9272715.jpg

A jak trochę mniej się zje ,to wiesz jak się super człek czuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erika napisał:

a jaj piszę i piszę a nagle pyk :rozpacz: i wszystko wcięło :( :rozpacz:

pisałam wczesniej ,,wszystko przez to,,ą " jak piszesz tą literkę to wszystko na niebiesko i myk nie ma,,mam to często,ale to wkurza trochę,,bo się człowiek napisze i wszystko poszło w kanał:płacz:Modrerator wie o tym ,,ale czemu jeszcze nie naprawili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o

6 godzin temu, Serenity napisał:

@Betty Przeczytaj tą książkę Haffert : Eine Polin fur Oma.

Tam jako pierwszy jest opisany przypadek pacjenta- terroryzującego polską opiekunkę za "nasze winy" wojenne. Zaskoczy Cię

" rozwiążanie " tego problemu.

      Ale teraz po prostu  musisz odpocząć i wziąć nowy kurs ! Możę właśnie własna działalność ? Ja czekam tylko gdy mi się zlecenie skończy i zacznę działać na własny rachunek. Ty na pewno byłabyś w tym lepsza ode mnie !

jak te ksiazke zdobyc? oj ciekawa jej jestem, oj baaaardzo.... ciekawe czy w Austrii mam jakas szanse na to? co do dzialalnosci to moze cos wspolnymi silami, coooo? bo ja potrzebuje wielkiego bodźca... oj potrzebuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Betty napisał:

o

jak te ksiazke zdobyc? oj ciekawa jej jestem, oj baaaardzo.... ciekawe czy w Austrii mam jakas szanse na to? co do dzialalnosci to moze cos wspolnymi silami, coooo? bo ja potrzebuje wielkiego bodźca... oj potrzebuje....

Mi znajomi w Niemczech zamówili, Zapłacili 5 euro, bo tu tanie przesyłki książek są.

       I będzie dobrze, Betty, teraz myśl o odpoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z ciekawostek z forum naszego... wiecie kto sie do mnie odezwal telefonicznie? tu w Wiedniu mieszka @ex_opiekunka z naszego forum... kurcze.... jaka ta dziewczyna ma wiedze i doswiadczenie w temacie... wiele lat byla opiekunka na 24 godziny... pozniej przeszla do pracy na normalny etat,ale podobna branza..... ja to mam szczescie do ludzi wieeelkie..... jak zadzwonila pierwszy raz to.... to rozmawialo nam sie jak starym dobrym znajomym.... mialam sie komu wyzalic na swojego dziada..... oj poopowiadalam..... zameczylam ja chyba :)

kiedy bedziesz jechac do Polski @Serenity ? moze daloby sie ja tam kupic i podeslalabys mi ja poczta a ja Tobie kaske przelewem, co? zaciekawilas mnie ta ksiazka... ale zdradz cos... jak sie skonczyla historyjka z terroryzmem wojennym? plissssss chociaz troszke powiedz..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty skseruję Ci ją i prześlę jak wrócę do kraju.

A początek niedobry, bo opiekunkę z Polski nauczono... "rozumieć " traumę wojenną agresywnego Pdp i praaacowała tak oświecona.        Ale potem jest tam parę sensowniejszych kawałków. a autorka to redaktorka z  niemieckiej telewizji.

To Ingeborg Haffert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Serenity napisał:

@Betty skseruję Ci ją i prześlę jak wrócę do kraju.

A początek niedobry, bo opiekunkę z Polski nauczono... "rozumieć " traumę wojenną agresywnego Pdp i praaacowała tak oświecona.        Ale potem jest tam parę sensowniejszych kawałków. a autorka to redaktorka z  niemieckiej telewizji.

To Ingeborg Haffert.

nic mi to nie mowi.... ja w austriackich bardziej klimatach jesli chodzi o nazwiska.... ale ksiazka mnei zaciekawilas na maksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...