Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Blondi, dziękuję za dożywianie pączusiowo:love: a syn babci miał urodzinki, ciacho i bez alkoholu. Byłaby np lampka wina, ale ja na jednym nie poprzestaję, czy piję piwo, czy wino. Po co smaka sobie robić:hahaha:w kraju tylko piję

:hahaha:ja tu o kołderce a Ty o urodzinkach ,,,nie dogadam się z Tobą,,:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Proponuję się napić:drink: dla wszystkich poproszę .Męczący dzień dzisiaj miałam a w domu jestem .Wam co pracujecie bardziej się należy,to dla Was jeszcze po:drink:.a dla Łukasza:ciacho: bo on z tych co nie piją w pracy .:hahaha:

@Łukasz nie zasiada do jednej lampki ,on musi mieć lampicę conajmniej 10 litrową:płacz: a są takie?

Mi starczy zgrzewka:hahaha:

sklep mam 2 kroki

Dzięki @jolantapl. ,,jeszcze zdążę wypić,,,jutro niedziela ale nie ma to czy tamto,,trzeba rankiem już latać,,więc będzie mi dobrze szło po tych drinkach to bieganie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozno ale słonecznie,,,rześko,,, @Łukasz a wiesz coś o swoim dziadku? ostatnim PDP? wrócił ze szpitala?   u mnie cicho? tylko skrzypaki słychac jak biegam:hahaha:

A gdzie się podziewa nasza kochana @luttka ,,czy ona w pracy czy w domku? cisza ,sza,,,dawaj mała do nas,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek już wyszedł, opiekun już tam jest, a być może jeszcze tam pojadę do niego....mała w pracy, ale ma problemy z netem... Kurde, czy Ci Nemcy tak zawsze w niedzielę długo śpią? Pustki na ulicach...fakt, u nas handel pracuje, markety, tutaj nie, stąd tak  pustka. U nas jeszcze ludzie chodzą na niedzielne msze, tu mało ich chodzi. W moich poprzednich miejscach miałem okazję być na mszach...Choć Bóg jest wszędzie, to czasami zachodzę do kościoła, by poczuć tę atmosferę:):)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pustce nic nie mów,,zamarłe miejsca ,normalnie jak w grobowcu:hahaha: kosciół jest nie daleko i widzę go,,ale ludzi nie widzę,,,tylko słuchac muzy albo romansować w taki dzień:hahaha::serce: aby na głowę nie dostać,,,,:święty: więc chętnie wyskoczę nad ocean

 

kto chętny ? mam jeszcze 4 miejsca w aucie,,,:o:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim już siadam do stołu i się częstuje :kawa: przyda się dzisiaj oj bardzo.Czyżby te drinki tak mi zaszkodziły?,że nie mogłam się zwlec z łóżka ale co tam karnawał jest to można poszaleć.Blondi napisz z jakiej miejscowości wyruszasz bo muszę sprawdzić połączenia lotnicze,żeby tam jak najszybciej dolecieć.Bo ja bym nad ten ocean też chciała chociaż na jeden dzień na parę godzinek:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. namiastkę wody z oceanu wyślę Ci w butlece po mineralnej gazowanej i się ochlapiesz i włączysz teledysk i się będziesz czuła jak w raju,,,,lecę z Frankfurtu -jakby co!chyba zabiorę swoją elegancką babcię,,bo też się nadaje na takie wojaże:hahaha: 

Ale Jolu -jeden dzień a nawet jak piszesz parę godzinek to jest coś przecudownego,,,,być nad ciepłym jeszcze oceanem ,,,,aksamitna i lazurowa woda,dno milutkie dla stóp,,,cieplutka woda,,pływające ryby i to duże nawet koło Ciebie,,,ale są grzeczne ,,nie zaczepiają nózek,,ach się rozmarzyłam:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań już bo chyba w jakąś depresje wpadnę.Chociaż tyle dobrze,ze w Polsce juz czuć pierwsze powiewy wiosny muszę połazić po ogrodzie bo moze juz jakieś wiosenne kwiatki zaczynają wychodzić z ziemi moze to mnie troszeczkę pocieszy:)

Ja wrócę z Niemiec to od razu rezerwuje jakiś wylot do ciepłych krajów moze nawet na maj tylko nie wiem czy pieniedzy mi starczy:hahaha: ale co tam nie bedę szalec na miejscu to moze cos zaoszczędzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie powaliło na nogi ,,restauracja ? no karczma ,,byłam w przytulniejszych i ładniejszych karczmach czy spelunkach ,,,na wioskach w DE,,,a obiadek ? nie ma co zazdroscić,,,dziwnie oni jedzą ,,najpierw te sałatki -sam ocet ,,zielsko,,trochę kartofel salat i cini mini marcheweczki-,frytki były zjadliwe i mięso też,,ale sos z torebki ,,taki jeszcze w glutach-fuj,,,pytają mnie czy dobre ,,czy mi smakuje ,,co odpowiem? ,że co!!! smaczne i niech się cieszą,,szło zjesc ale żadna rewelacja,,babcia skasowała wszystko ,,a ,że po nas przyjechał dziadek z babcią to wyobrazcie sobie jazdę dziadka,,wjechał prosto pod  auto na rondzie,,mało brakowalo a bym dostała po plecach drugim autem,,,,co za wycieczka ,,,następnym razem wezmę sobie co innego,,do jedzenia,,,podziwiam też dziadków ,że oprócz swojego dania ,,a mieli bardzo dużo,,jeszcze cały duży talerz frytek sobie wzieli i to tez zjedli,,,gdzie oni to mieszczą,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7.01.2017 at 17:36, erika napisał:

Halo wszystkim. :serce:

Przepraszam, nie odzywam się, nie piszę i nie czytam. Brak czasu, totalny. W PL nie miałam myślałam że w De znajdę go. Niestety. Jestem już na trzecim miejscu. Tym razem bardzo krótko, tylko 4 tyg na zastępstwo. Dość ciężki przypadek. W zasadzie mam cały dzień do 23 co robić. Nie jest to minus bo dni płyną szybko i dla mnie to plus. Rodzina bardzo  miła i wyrozumiała dla mojego małego doświadczenia. Ale doceniają moja cierpliwość i empatię, bo PDP tego potrzebuje. Pytają się ciągle czy przyjadę  znów na zastępstwo w maju, ale ja nie wiem. Chyba chce jechać ciągle w  nowe miejsca, no nie wiem.. Kochani, taka  historia mojego milczenia. Nawet nie wiem co się u Ws dzieje. Ale wszystkich ściskam i obiecuję  że w wolnej chwili przeczytam Wasze posty:love:miłego dnia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka Ty kruszyno,,znowu full arbeitu masz,,,zarobisz się,,,że Ciebie nie będzie widac,,już widzę jak latasz i robisz,,przecież Ty na miejscu nie mogłaś wysiedziec -także życzę Ci wytrwalości i aby do zjazdu,,szybko minie ,jak nam wszystkim tutaj w De,,,:całus: buzka:love::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka ja również pozdrawiam i czekam na twoje opowieści, bo faktycznie najciekawiej kiedy ktos zmienia szybko miejsca. Wtedy jesto czym opowiadac, a jeszcze inna sprawa, że szybko się zapomina. 

    A do takiego miejsca gdzie pracujeszdo 23 to moim zdaniem wracać nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...