Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minut temu, A.NN.A napisał:

Zastanówmy się.

A co takiego ja mam kupować za euro, czego nie ma w PL???

Kużwa maĆĆĆĆ, aby nie przeklinać!

Produkty chemiczne tylko są porównywalnie lepsze, a tak to niby co?

Opiekunka, którą zmieniałam w Dortmund to nawet proszek z pojemnika sobie wzięła do domu. Tzn. resztkę proszku do prania.

Nie wiem co kupuja , ale zmienniczka kupuje ubrania, buty czesto na przecenach. Teraz sa wyprzedaze- kupila buty, dwie pary, ktore kosztowaly wczesniej 45 euro a zaplacila niecale 12 za pare, kurtki zimowe i inne drobiazgi, nic nie ukradla. z domu Ja tez jak widze cos fajnego w atrakcyjnej cenie to kupuje, niewazne czy to jest w Polsce czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Betty napisał:

@DaGa oki, ale co innego zakupy, a co innego jak wyjezdzajac otwierasz wszytskie szafki i wywalasz wszytsko co jest oryginalnie jeszcze zamkniete i pakujesz do swojej torby.... no i te knedle zamrozone, powyciagane z zamrazarki... kurcze... tego z 5 paczek bylo... przeciez przez 5 godz jazdy jej sie to rozmrozi i ciapa lapa bedzie....

To juz bezczelna zachlannosc  . Zdarzaja sie takie typy niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z jednej strony mogę być na wiosce, bo wtedy faktycznie zaoszczędzę,,w pierwszym roku mojej pracy to ja sobie 5 par butów kupiłam i dziecięcych z 8 par ,,samych butów a innych ciuchów jeszcze od cholery,,,wariactwo ,ale bardzo lubię te rzeczy nosić co tam kupiłam,,także wiem sama po sobie ,że kocham kupowanko,,dlatego mnie trzeba wywieśc tam gdzie nie ma sklepów:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RenataK napisał:

Tylko nie papierosy,błagam.Ja palę,i nie mogę się tego cholerstwa pozbyć,choć faktem jest,że mnie trochę uspokaja.We wtorek wyjeżdżam na nowe zlecenie,niby miejsce ok,ale jak wiecie rzeczywistość bywa różna.

wiesz... prawda jest taka, ze 100 osob moglo tam byc i zachwalac, a jak nie pojedzies to sie nie przekonasz.... taka prawda.... 

@Blondi jak na razie jedzeniowo nie jest wybredny... czyli haselko, ze on nic nie lubi i nic mu nie smakuje aktualne, bo tak mi rodzina pdp powiedziala... najlepiej mu idzie puerre z torebki... bron Boze naturalne, z ziemniakow robione... wiec mnie w to graj....

Godzinę temu, A.NN.A napisał:

Wiecie co oglądam, chyba jestem zboczona, na cda.pl    "Cala prawda o Alzheimerze".

Warto, polecam.

oj niezaprzeczalnie zboczenie zawodowe... nieuleczalne w Twoim przypadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj troszeczkę spóżniona ,nawet :kawa: wypiłam w biegu a to dlatego,że podjęłam decyzję o wyjeżdzi do Niemiec i teraz szukam czegoś dla siebie.Jak wyjadę to tak jak napisałam obojętnie co się będzie działo czy ucieknę czy mnie wyrzucą będę Was rzetelnie informowała i każdy kto będzie zainteresowany co do miejsca i firmy z którą wyjechałam takie informacje uzyska.Jak będzie wszystko ok to będę polecała tą firmę innym opiekunką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! a ja już mam bileciki do DE ,,,tak dobrze kupiłam ,że 150 zł wyszło mniej -taniej,,Sindbadem oczywisćie ,,mały bus w jedną stronę od  300zł do 320 zł,,a Sindbada mam teraz za 390zł,,obydwie strony,,,kupując bilet w jedną stronę to liczą sobie 259zł,,,więc nie ma co się rozdrabniać i od razu kupowac w obydwie strony,,, @jolantapl. takie szybkie decyzje są nieraz super,,także głowa do góry i odważnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, jolantapl. napisał:

Jak wyjadę to tak jak napisałam obojętnie co się będzie działo czy ucieknę czy mnie wyrzucą będę Was rzetelnie informowała i każdy kto będzie zainteresowany co do miejsca i firmy z którą wyjechałam takie informacje uzyska.Jak będzie wszystko ok to będę polecała tą firmę innym opiekunką.

 Ja też czekam na twoje opowieści i oby były to doświadczenia jak najlepsze !

Sama uważam, że sztele to zupełne przypadki, można się coś dowiedzieć z rozmow telefonicznych, czy raczej coś wyczuć, ale nie zależy to od agencji - sztele to ruletka, a stan Pdp się nieraz zmienia. Tak więc po dobrej szteli nie oceniam agencji, a po złej też nie. Decydujące jest w mojej ocenie to jak dana agencja się zachowa jeśli mam już dość określonego miejsca i jeśli robią uniki to ich skreślam i o tym chętnie poinformowałabym innych bo taka agencja jest do niczego, ale zachwalać to nie zachwalam żadnej agencji, bo jakość miejsca zależy głównie  od czystego przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

Szykujta się dziewczyny, wiosna za pasem, trzeba arbajtać :płacz:

Chciałam na Twoja zmienniczka ale już chyba kogoś znalazła Twoja agencja a może ten kebab Cię wystraszył?:d.Trudno mam parę innych ofert na oku może się gdzieś załapie tzn.rodzinka mnie wybierze:hahaha:

1 minutę temu, Serenity napisał:

Sama uważam, że sztele to zupełne przypadki, można się coś dowiedzieć z rozmow telefonicznych, czy raczej coś wyczuć, ale nie zależy to od agencji - sztele to ruletka, a stan Pdp się nieraz zmienia. Tak więc po dobrej szteli nie oceniam agencji, a po złej też nie. Decydujące jest w mojej ocenie to jak dana agencja się zachowa jeśli mam już dość określonego miejsca i jeśli robią uniki to ich skreślam i o tym chętnie poinformowałabym innych bo taka agencja jest do niczego, ale zachwalać to nie zachwalam żadnej agencji, bo jakość miejsca zależy głównie  od czystego przypadku

Jestem trochę innego zdania i nie zamierzam wychwalać agencji ale polecać ze względu na całokształt naszej współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...