Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, erika napisał:

Witajcie Kochani:love:naprawdę jest tu bardzo smutno:( a może nasz "rodzynek" @Łukasz przywróci do zycia to forum:love: @luttka co u ciebie? @Serenity też lubię Twoja aktywność tutaj:serce:  nasza @Blondi urlopuje:love:a więc nie wzywam jej :love:oj tam jedynie buziole :love:przesyłam :całus: Jesli chodzi o mnie? pomału dochodze do siebie po nieudanej szteli!! muszę teraz na krótki urlop .. a następnie do pracy ! oby nastepnym razem było ok! Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :love:

Oooo dziala dzial kawowy!

 

Ja zaczynam odliczac dni do zjazdu.

Przyznam ze lekko sie wkurzam,  czasami przykro mi

bo Pdp potrafi porzadnie dopiec.

Dobija mnie skrzeczenie na jeden temat wkolo przez pol dnia.

Gadanie do samej siebie krytykujace mnie.

Wczoraj poszlo o blahostke..

Zawolala mnie, wpadlam do niej z pudelkiem kremu i jedna reka roztarlam sobie krem ,zeby go nie miec na twarzy.

Ludzieee  jaka awantiura byla. ile gadania, potrzasania glowa!!!!

Na moje spokojne co sie stalo wrzask, ,,od tego jest lazienka,,

I tak przez pol dnia.

 

Cos m sie zdaje ze przed koncem wyjade jej z czyms,

Mozna zwrocic uwage, ale nie TYM tonem i bez walkowania przez pol dnia.

Coz nie moge i nie bede jej wychowywac.

Zastanawiam sie, czy wroce tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, dzień dobry :love: kurcze jakoś nie mogę się zebrać, przysiąść i pisać do Was. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, tu jest mi, no sama nie wiem jak. Ale cieszę się bo atmosfera życzliwa i pdp kochana. Są minusy,  no mam mało czasu tzn wyjście.  Tylko raz w tyg ok. 2godz. Jestem niedotleniona i trochę zmęczona. Kończę dzień ok 23,po toalecie pdp, kładę się ok 24,o 4 rano wstaje i zmieniam pozycję pdp i do 7.30 mogę spać. Jeszcze 17 dni. Myślę co dalej?  Czy wrócić do mojego PDP?  On czeka na mnie a ja myślę że strachem o tym co było.  

Miłego dnia wszystkim i spokojnego:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, erika napisał:

@luttkafajnie,ze się odezwałaś :serce: nie wiem co Ci doradzić??  powiem  idx na plusy :) tej szteli:)  Powiem moje :serce: szanuj swoje zdrowie  hmm a decyzja należy do Ciebie !Buziaczki Ci gorace wysyłam :love::całus:

Halo:)wiem że nikt mi nie doradzi. Jestem poczatkujaca i kieruje się jeszcze sentymentem. W sumie nawet nie wiem czy to są dobre stelle, czy nie. @erikakochana jesteś :love:dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  w niedzielny poranek z gorącą kawusią :kawa: i chrupiącą bagietką, czy tam kanapką, haha :burger:. Kochani, wszystkiego dobrego dzisiaj Wam życzę, miłego dnia :love::serce:

luttka, sądzę, że podejmiesz właściwą decyzję. My tylko możemy sugerować pewne sprawy, decyzję jednak każdy z nas podejmuje. Wierzę w Twój instynkt :)

luttka, erika, tośka      buziaczki dla Was :love::love::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz napisał:

Witam  w niedzielny poranek z gorącą kawusią :kawa: i chrupiącą bagietką, czy tam kanapką, haha :burger:. Kochani, wszystkiego dobrego dzisiaj Wam życzę, miłego dnia :love::serce:

luttka, sądzę, że podejmiesz właściwą decyzję. My tylko możemy sugerować pewne sprawy, decyzję jednak każdy z nas podejmuje. Wierzę w Twój instynkt :)

luttka, erika, tośka      buziaczki dla Was :love::love::love:

Dzien Dobry @Łukaszku witam wszystkich pracusiów i urlopujacych . @Łukasz dziękuje za :kawa::love:dzisiaj wyjątkowo póżno bede Piła kawkę ;)pospało mi sie długo :) Miłej spboty wszystkim zycze :serce:

 

Witam @Łukasz dzięki za :kawa::love: Witam wszystkich pracujących i urlopujacych . Spokojnego dnia wszystkim zycze :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. Witajcie kochane dziewczynki i Ty rodzynku męski @Łukasz-u :) zjechalam od tej babki, u ktorej bylam ostatnio 20 grudnia... mialam wyjechac na nową Stelle 30 grudnia, po 10 dniach pobytu w domu, wiec stwierdzilam glupia pińdzia, ze nie bede taszczyc wielkiej walizy z ubraniami, dokumentami, butami, kocykiem, jasieczkiem i takimi tam pierdółkami do Polski, tylko zostawie j a w agenturze w Wiedniu.... zamek szyfrowy w walizie jest, wiec zajrzec nie zajrzą... no i zamiast wyjazdu przyszedl mail w stylu tut mir leid, die Familie hat gekuendigt... czyli od 1 stycznia obowiazuje pewnie to wypowiedzenie umowy i nie ma po co jechac... no to pisze do nich, kużwa, umowe przeciez mam z agenturą i "haracz" im za cos placę, ze chce kogos nowego, nawet na zastepstwo.... no to napisali, ze momentan nie majanic... i cisza od ponad tygodnia... ups.... oklamuje Was.... nie cisza.... 3 dni temu przyslali rachunek do oplacenia dla agentury 180 euro z numerem konta, tak jakbym zgubila, czy cuś... ale kużwa tupet trzeba miec.... ja pierdziele..... no wiec wysylam papiery do innych austriackich agentur... kolezanka z Wiedniami powiedziala, ze jakcos, to pojedzie do agentury i zabierze tę mojąnieszczesną waizke... wiec rok zaczął m sie  ciulowo.... 

ale Wam towarzysze doli i niedoli buziaki noworoczne przesylam! :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty wspolczuje.

 

Darmozjady agencja, kase chca a robory nie ma ,

Nie placa tzw przestojowego?

Dowiedz sie, i co mowia przepisy na takie cos.

 

Rozmawialam z kolezanka z Innsbrucka zalac sie na to co babka chwilami wyprawia.

 

Daniela rozpytala sie i ew ma kilka osob chetnych na moja prace.

Tylko jak to zalatwic ?

Oczywiscie nie chce na czarno.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Łukasz napisał:

 Betty, pozdrawiam:) A dlaczego nie jeździsz przez polskie agencje? Ja jeżdzę tylko przez nasze, a i zarobek 1200-1300 mnie satysfakcjonuje. I zawsze mam fajne sztele:)

wiesz... bo ja juz 4-ty rok mam otwartą w Wiedniu Gewerbę... no i stawka wiedenskato ostatnio 70-75 euro dziennie... jakos tak wsiąkłam w tę Austrię i ten Wieden....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,:kawa: juz druga i do tego:ciacho: dieto,żegnaj! Kawka to druga ale rano to tak z doskoku piję .Dziękuje pieknie i życzę miłego dzionka.Tu zima juz odpusciła je plusowa temp.Dla mnie to i tak nic,aż do soboty,na te moje króciutkie wychodne.:serce:Pozdrawiam kochani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,wpadam w czasie obiadku.Potem ok 16 :kawa: i potem do wieczora.Dziwnie jest ,w sumie z braku doswiadczenia nie umiem powiedziec czy to dobre miejsce,czy nie.Dobija mnie tylko brak aktywności i takie nic nierobienie w godzinach od 11.30 do 15,30.Brak powietrza i spacerów chociazby krotkich.Ale chyba wole to niz jakies akcje ,których doswiadczaja niektórzy.Spokojnego dnia:serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

Chciałbym Państwu polecić firmę która zajmuje się międzynarodowym przewozem osób. Firma Perfect Tour stawia na bezpieczeństwo - na każdej trasie dwóch kierowców. Podróż odbywa się w klimatyzowanych busach od drzwi do drzwi, bez przesiadek. Pasażer siedzi w wygodnym siedzeniu, ma do dyspozycji darmowy internet, otrzymuje również poczęstunek oraz darmową wodę od firmy.

Polecam!

top opisanaaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sayonara 52 napisał:
18 minut temu, luttka napisał:

Dzień dobry,wpadam w czasie obiadku.Potem ok 16 :kawa: i potem do wieczora.Dziwnie jest ,w sumie z braku doswiadczenia nie umiem powiedziec czy to dobre miejsce,czy nie.Dobija mnu

Luttka ciesz sie,,ze masz sporo czasu dla siebie.

;) z braku zajecia nie wybiegaj przed szereg

Ja mam tez b,duzo wolnego.

Bardzo duzo czytam, wspomnienia i blogi opiekunek..

To duzo daje,

ja mowia Niemcy

 

genisses,, twoj wolny czas.

28 minut temu, sayonara 52 napisał:
46 minut temu, luttka napisał:

Dzień dobry,wpadam w czasie obiadku.Potem ok 16 :kawa: i potem do wieczora.Dziwnie jest ,w sumie z braku doswiadczenia nie umiem powiedziec czy to dobre miejsce,czy nie.Dobija mnu

Cos zle zrobilam edytuj nie dziala, 

Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...