Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, Blondi napisał:

Stał dzisiaj w porcie statek pasażerski ,,toż to jak blokowisko ogromne,,ogromne ,,zapakujesz tam 1000 kuni ,,,nazywa sie fluidy i fluidy mam na buzce też,,,,:love::hahaha: oj tam buziole dam Ci.,,

czesc piekna moja!!!! wypoczywaj, bo zasluzylas a co!!!! Nalezy Ci sie!!! Baw sie wspaniale, czasem tu zajrzyj, ale zyj zyciem bez problemow, oderwana od wszytskiego co w naszej pracy nas przytlacza! skrobnij maila czasem :) buziaki Blondasku!!!!

@Florcia uwielbiam Cie za Andre Wieu!!! Uwielbiaaaam to!!! Slucham go baaardzo czesto!!!

@A.NN.A dziekuje za jabluszka, ale ja nie cierpie jablek... od zaaaawsze :) ale milutko, ze pomyslalas o mnie :) ja przepadam za kiwi i tu w Wiedniu jeszcze za czyms: w chinskiej knajpce jest kompot z liczi!!! kilogramami moglabym z niego wyjadac liczi.... raz w tygodniu wybieram sie na jedzonko, czyli na WARMES BUFET koszt rozny, bo od 6 do 11 euro za wejscie i jecie ile chcecie nakladajac i dokladajac sobie, a chinskie jedzonko jest najlepsze na swiecie, ostatnio nawet cos na wzor pierogow z miesem mieli :) taki polski akcencik... Na kawke tez bym wyszla, ale samej to sie nie chce... a wszyscy znajomi wiedenscy zaangazowani na calego w manifestacje z okazji rocznicy wprowadzenia stanu wojennego... ja nie poszlam, bo z moim wolnym 22-u godzinnym to zanim dojade gdzies w Wiedniu to juz musze wracac.... 

zyje juz powrotem do domu... za kilka dni wyjezdzam.... 

Edytowane przez Betty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty wytrwała dziewczynko jeszcze trochę i zaraz do domku i znowu robota ,,najbardziej tęsknię za wnuczkami ,,,kochane laleczki moje,,ale tak wyszlo ,że krótko w Polsce byłam i dalej,,,pakowanie i jazda ,,,turbolencje były nad samym oceanem ,lot bardzo długi ,,samolot musiał zboczyć z trasy -myslę sobie chyba koniec nadszedł i wpadniemy w rekiny,,,ale nawet to spokojnie bardzo spokojnie przeżyłam ,,,,co bedzie to będzie ale skończyło się bardzo dobrze,,,,ale co za kontrole robią w Amsterdamie,,,tam zawsze tak jest ,,,ludzi tysiące,,pałki i bramki i prześwietlenia i szukanie w torbach i w ciele i w ubraniach ,,ludzie!!! wariatkowo,,,moj laptop ostatni raz wyjechał ze mną ,,,coś ma w sobie ,że go namierzyli i dawaj do następnej kontroli-chyba za dużo wiadomości na forum-hahhaha

no ale bez takich atrakcji nie ma jazdy ,,zawsze coś,,,:hahaha: buziaki kochana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Łukasz napisał:

A mi nie zależy na polubieniach...wystarczy że lubi mnie dziadek i Frau Mariola :):hahaha:

no i trochę :całus:  b l o n d a s e k :love:

ok, spadam jeszcze ze zmiennikiem pogadać, miłego popołudnia dla wszystkich :love:

:całus::love::serce: masz tu 500 polubień:hahaha: ale wiesz co? mnie nie lubią i mam to też gdzieś,,,bo najważniejsze ,że mnie lubią wszyscy co mnie znają,,,,hahhahaha

ale coś muszę napisac ,,,spotkałam się teraz z czymś co porównuję do swojej pracy w De,,,czyli zachowanie ludzi starszych może nie całkiem starych ale takich po 60 -ce,,,co mieszkają sami i im z lekka ta samotnośc odbija się w zachowaniu,,,tłumaczę tutaj ludziom ,że takie zachowanie wynika z jego trybu życia i tej rutyny itd,z tej samotnosci -ciężko co niektórym zrozumiec to, ale myślą,,,niemcy nie myslą wiec i inne narodowości też  moga nie myślec,,ale nawet polacy mieszkający od wieku w innym kraju też się zmieniają i tylko narzekać potrafią ,,czy to jest z nudów? tak słucham i myslę ,że tak,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi hellou!

 

Szalej, odpoczywaj i wracaj.

Betty, agencja wie,ze jestes dobra i dajesz sobie rade.

Wiec nie zawracaja sobie glowy toba.

Pewnie bys ich nie zobaczyla, jakby nie ta harpia przyjaciolka PDP.

fee donosicielka, skarzypyta.

 

A tak nawiasem, do ktorych Chinczykow chodzisz?_

W Lugner City?_

 

Ja nie przepadam za chinskim jedzeniem, lubie tylko tofu w jakims tam sosie.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłam nowy temat bo potrzebuję Waszej pomocy ale nie wiem czy go dobrze wstawiłam bo znalazł się tam gdzie oferty pracy .Napiszę o co chodzi  dostałam propozycję wyjazdu na nowe zlecenie w domu jest winda schodowa i pas pomagający przy transferze rodzina pyta czy chciałabym aby zakupili jeszcze jakiś sprzęt ułatwiający mi prace zaskoczyli mnie tym i właściwie nie wiem co może być mi jeszcze  potrzebne dlatego proszę Was o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jolantapl. napisał:

Założyłam nowy temat bo potrzebuję Waszej pomocy ale nie wiem czy go dobrze wstawiłam bo znalazł się tam gdzie oferty pracy .Napiszę o co chodzi  dostałam propozycję wyjazdu na nowe zlecenie w domu jest winda schodowa i pas pomagający przy transferze rodzina pyta czy chciałabym aby zakupili jeszcze jakiś sprzęt ułatwiający mi prace zaskoczyli mnie tym i właściwie nie wiem co może być mi jeszcze  potrzebne dlatego proszę Was o radę.

Skoro nie widziałaś jeszcze Pdp to trudno ocenić sytuację tak z daleka.  Są np takie sprzęty ułatwiające wstawanie : oparcie dla stóp chorego. Ale rzecz daje się ocenić dopiero na miejscu, jak mi się wydaje. Tanie te rzeczy nie są, a przydatność też bywa dyskusyjna i wychodzi dopiero  w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglupilam sie.

Cos  mi sie pomerdalo, ze jest 18.30 czyli czas na ichni ,,Abendbrot,, po naszemu kolacja.

 

zagonilam PDP do stolu, dalam tabletki, jeszcze wydawalo mi sie,ze zegar w kuchni zwariowal, wiec potelepalam nim

 

Siadam do kompa, a tu 17.30...O.o

 

O matko!

 

Trudno jakos PDP nie wkurzyla sie

choc jak wiadomo u Niemca to tylko ,,stad do tad,, i ani rusz dalej.

Zlamalam regulamin ha ha 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciag dalszy moich potkniec,,,

 

Jak co wieczor podaje PDP o tej porze tabletke nasenna, ona lezy, i  popija ja takim kubasiem z pyszczkiem.

 

Wziela tabletke do ust, ja pusiclam kubek a ona go ne przytrzymala , no i zalalo PDP:hahaha: mina jej bezcenna

Dobrze ze nie udlawila sie ta tabletka, 

i nie opierniczyla mnie.

Teraz sama rycze ze smiechu, bo widok byl przedni.

 

ciekawe co jeszcze mi sie przydazy?_

Przy moim szczesiu do glupich sytuacji, :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...