Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze, że już dzisiaj pół dnia o świętach gadają, a nie wszystko rozumiem. Dziadek chciał gdzieś z domu wymaszerować na święta, ale córka zdecydowanie zarządziła, ze zostaną w domu. Więc jakoś będę ogarniać na miejscu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywiózł mnie i rzut kamieniem, ma tylko 200 km, t właściwie mogłabym ich namówić, żeby im pogotował to ja bym miała z tym święty spokój, a on jak ryba w wodzie, tylko dodatkowy do karmienia i nie wiem jak by się na to zapatrywali i nie wiem czy wypada w ogóle zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwują Cię, to normalne. Chcą Cę lepiej poznać. Ale zapytaj o co chcesz!

 Spadam bo muszę dzisiaj mojego dziadka wykąpać.

Miłego popołudnia.

Miłego popołudnia wszystkim, a gdzie Wy wszyscy jesteście??????

Zjechaliście już do PL, beze mnie!!!:rozpacz:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ,melduję że laptop wysiadł,sterownik ekranu,więc czeka mnie nowy zakup  ..nie lubię na telefonie pisac ale z braku laku i telefon jest kochany,,,fajny dzien miałam,znów jazda i zabawa w Kubicę  już kocham te zakręty non stop.auto mądrali jest fajne, płynie:hahaha:

Dobranoc Wszystkim,,milutkich senkòw:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2.12.2016 at 20:18, Blondi napisał:

Hej ludziki  žyjecie wszyscy:hahaha: coś mi się stało na poduszedce palca przy dłoni,nieraz coś wezmiemy mocno i zyłka pęknie a u mnie jakis poważny bąbel jest,,masakra,,nie jest przebite nigdzie,,a bąbel jest coraz większy i twardy,,ale  co to za ustrojstwo to nie wiem, miał ktos z Was coś takiego?

Pierwszy raz cos takiego mam...

@Blondi trudno powiedzieć , co to może być .. jak nie widzisz żadnego czarnego punkcika czyli rdzenia  w tym twardym  bąblu ? Do odcisków ,modzeli, nagniotków  są specjalne maście,plastry itd  w aptece, ja miałam kiedyś na stopie i mi pomogło:) W krótce jedziesz do domku, to udaj sie do apteki :) może Ci coś poradzą:serce::love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 3.12.2016 at 16:07, idalka napisał:

Tylko gdzie jesteście ?? Może ktoś mnie tu porwie chociaż na herbatkę ;) Powiedzcie mi czy w święta idzie tu hopla dostać? tez mają na punkcie porządków i gotowania tak jak u nas, czy można sobie darować z połowę tych rzeczy chociaż?

 

chętnie bym cię porwała, też jestem w Osnabruck, ale w południe mam tylko 1-1,5 godz. wolnej, do centrum tylko 5 km ale nie jeżdżę teraz rowerem bo za zimno, jestem dokładnie w Dodesheide, a ty gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...