Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedziela minęła ,,bardzo spokojnie ,,nie mam na co narzekac ,,aż nudno jest ,,,non stop to samo,,

@erika jak u Ciebie remoncik,,wyszłaś troszkę z mgły kurzowej już,,,:love::)

@luttka odwiedziłas już wszystkich i prezenciki rozdane ,,a jeszcze co muszę spytać ,,czy buciki pasują dla Mena,,no wiesz te z zachodu:):love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

@Blondijeszcze nie wyszłam :hahaha:, wszystkie terminy przesunięte .. uff ach szkoda gadać. Miałam zaplanowany piękny urlop Holandia .. ,  cóż kogutek musi sobie szukać innej kokoszki:hahaha: ich habe keine zeit:love: 

@erika nie smutaj,,Holandia nie ucieknie,,a kogutkowi kup antygwałty aby nie szalał i nie szukał innej kokoszki:hahaha: jeszcze będziesz miała 5 takich Holandi,,,,,najważniejsze ,że są plany i marzenia a to wszystko do spełnienia,,no i masz z kim planowac ,,a to jest bardzo dużo,,także Holandie sobie pooglądaj w internecie narazie i poczuj się jakbyś tam była ,,zamknij oczka i sobie pomarz,,,a w realu będzie już za niedługo,,,no widzisz jak szybko można się przenieśc w inny świat,,,:hahaha::love::serce:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi buty nie dały szczęścia,za małe. Kupię drugie ,tym razem.Co do spotkań to czas,czas,gdzieś ucieka.Na razie syn i przyjaciel i firma zajmuje mi 90% czasu.Od jutra,od nowa.

@erika wiesz,u Ciebie to Ty chyba jestes ta dla niego,więc nie ma stracha,ha,ha,ha.Ale szkoda,szkoda.Zostajesz na swięta czy jedziesz do pracy?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w mrozny i słoneczny poranek,,:kawa::kawa::kawa:... @erika no to razem pijemy ,,,:hahaha:

wyskakuje mi non stop,,kup internet" -i zero stron,,że ta się otworzyła to cud,,chodz co chwila weg i nie ma nic,,,jakoś przeżyje ,,mam jeszcze swój polski internet ,,Miłego poniedziałku,,,nowy tydzień i nowe wrażenia,,

@luttka oj jaka szkoda ,,numeracja zachodnia butów jest inna ,,noga wschodnia a but zachodni,,ale dobrze ,że masz trochę facetów dookoła to jakiemuś niespodziankę zrobisz ,,,ale powiem Ci ,że ja też kiedyś kupiłam buty męskie i rozmiar ok, ale noga nie ta ,też za małe kupiłam :hahaha: więcej nie kupuje a jak kupuje to rozmiar większe i niech chodzi potem w siedmiomilowych -hahha

Buziaki :love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Twoi Pdp też Internet mogliby mieć zachodni, bo to jednak  koszty Ci robią ? Może warto pogadać ? obecnie mam Internet szybki i bez ograniczeń. Poprzednio jednak NIC.

@luttka czasem też myślę, że wszystkim moim  podziękuję, a potem, że to jednak byłoby za.... łatwe. Ech, te wyjazdy...Ta rozłąka...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj super niespodziankę dziadki mi zrobili ,,ale kasiory dostałam full od nich ,,jestem niesamowicie mile zaskoczona :hahaha:,,dali mi na urlop,,,super gest ,,,a internetu nie zwiększą ,,,dziadek pakował te 50 i pakowal a ja myślę ,,komu chce dać taki prezent ,,no jedziemy do lekarza to może lekarce,,a tu wyskakuje do mnie z tym prezentem,,zakoczył mnie,,,i dzien jak się fajnie zaczął i poniedziałek,,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dzień dzisiaj za kółkiem,,fajna pogoda i szybko czas leci ,,teraz przerwa ale zaraz po przerwie jazda w inne regiony,,zaliczyłam dzisiaj Rossmana i małe zakupki,,lidla też,,tam dziadki szaleli,,obiad w 20 min, aby ziemniaki się ugotowały i wszystko w tempie błyskawicy,,zresztą ja jestem błyskawica ,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek jest cudownym dniem dla mnie,,,same wspaniałe wiadomości i jestem tak szczęsliwa :serce::love::serce:  prezenty i  jeszcze niespodzianki  i w ogóle wszystko dzisiaj jest na tak!!!

Chciałabym aby wszyscy mogli się tak wspaniale czuć jak ja dzisiaj,,,

Objechalismy rodzinkę i pół dnia minęło,dziadki szczęsliwi i ciągle mówili, że dzisiaj bardzo  radosny dzien i fajny,,dziadek mnie pochwalił za jazdę ,że bardzo dobrze jeżdzę:hahaha: zdałam testy u mądrali-hahhaha ,,,do czego to doszło,,,że tacy mili,,zawsze byli i są  dla mnie mili,,ale mimo wszystko ,zawsze myśle ,że może jednak coś im się nie podoba ,,za mało z nimi jestem ,,itd,,,ale nie ,dobrą szkołę wychowania im dałam ,,postawilam na swoim i warto było,,teraz doceniają wszystko,,,też bardzo miłe  dla mnie,,, to już się nachwaliłam równo,,piszę jak jest ,,nie mam na co narzekać ,,:):love:

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi na pewno nie jesteś z nimi za mało. Jest ciężko ograniczyć godziny do jakiś ludzkich wymiarów i pdp nieraz bardzo protestują, bo chcą, żeby siedzieć ciurkiem, ale jak się uda nam  ograniczyć te godziny ( nie zawsze się da )  to atmosfera się poprawia - normalnieje: dziadki są trochę sami i zaczynają trochę myśleć a my jesteśmy zdrowsi i chce się coś zrobić.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi jak sie cieszę,widząc Cię, czytając taką radosną:love:Aż serce rośnie i cieszy się z Tobą.Super!

Dzis sobie nie śpię od trzeciej.No coż,kazdy ma cos w swojej główce;)

@Serenitytak tylko zawsze mówię że wiesz wszystkich odstawię,ale niekiedy z kimś trzeba,tak własnie trzeba.Tak rozum mówi mi.Zaczynam wymyslać plusy pracy w świeta:dNie będę sprzątać,jak zwykle sama całej chałupy:)Nie będe pichcic dla wszystkich,szykowac zastawy a potem znów sprzatać:)nie będę omijać kogoś z opłatkiem bo nas trzęsie na sam widok:)nie zostanę po tym wszystkim nadal samotna:)nie kupuje jedzenia i prawie  zadnych prezentów:)

Nazbierałam sobie,a co!

Miłego dnia zyczę!:serce:

  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani i :kawa::kawa::kawa: i :hahaha::hahaha::hahaha: i :love::love::love:   ,,,milutkiego dnia i spokojnego!

@luttka wszystko co napisałas o świętach to ja tak mam,,może tylko to ,że nie zostaje sama,,,no teraz tak będzie ,że nie będe sama,,ale reszta cała to jest  w każdym domu gdzie matka jest automatem do pichcenia i szykowania itd,   aby dzieciom pod nos podstawić ,,aby jak najlepiej ugoscic itd,Ja kocham kuchnię i bardzo lubię gotować i wszyscy o tym wiedzą i tak się daję wykorzystywac ,,,a że święta zawsze u mnie bo duże lokum mam to i trzeba trochę przygotowac ,, W De nie ma takich szykowań i takiego całego szaleństwa ,,w De prezenty i co nie co na stole,,,takze dobrze dobrze ,że widzisz już plusy pracy w de bo to bardzo pomaga tak patrzeć na pozytywnie ,,,

Ja dzisiaj się obudzilam o 12 w nocy i szok ,,czemu tak szybko-hahaha ale na drugi bok i do rana,,

Wczoraj miałam super dzień ,,tyle cudownych wrażen i niech tak trwa jeszcze troszkę ,,,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy nie można się cieszyć z zycia ? można i trzeba   i tak trzymać,,:love::serce::love:

niech te wszystkie obrażone damy zadufane w sobie i bez humoru codziennego i zgrzytające całe życie na wszystko ,,te co się tutaj na forum zarejestrowały na pokaz -niech poczytają sobie ,że można się cieszyć z życia i być szczęsliwym -tylko tego trzeba chciec ,,poprostu trzeba chciec,,i wiedziec co się chce w życiu a nie tylko narzekac ,,,toż to jest straszne ,,,a wszystko można miec w jakimś sensie i radosc i szczęscie ,,można ,,tylko nieraz trzeba w sobie samym dużo zmienic,,a nie panoszyć się tylko,,fochac tu i tam,,,ten tekst jest dla tych co z musu tutaj są,są na niby ,,hahahhaha 

a teraz dalej przebiega spokojnie dzien ,,,ja mam luz na całego,,:hahaha: za luz mi jeszcze zapłacą ,,

Dziewczynki ,chłopczyki co byście chcieli dostać pod choinkę ,,,wiemy ,że  @luttka kupi sobie smartfon-super prezencik,,,,zaczęłam myslec ja ,co ja bym tak bardzo chciała ,,jak wymyślę cos to zaraz napiszę ,,bo już intenesywnie zaczęłam myślec,,napewno bym chciała zdrowie,,szczęscie i milośc i kochanie ,,ale cos z rzeczy ,,,no coś zapakowanego ładnie,,,myslę co mi brakuje i nic nie wymyślę ,,może perfumy jedynie,,bo już człowiek się tak obkupił we wszystko ,że wszystko ma,,,laptopa wykończę swojego to wtedy będzie zachcianka -nowy kupic ładniejszy i lżejszy jak piórko i wygodny,,,:hahaha: napiszcie ,czy macie jakies życzenia? marzenia?co byście tak bardzo chcieli? może ja będe mogła cos komuś  sprezentowac ,,,lubię obdarowywac ludzi,,bardzo lubię,,obdarowałam już kupę ludzi i dzieci i z tego mam niesamowitą radośc,,ze mogę zobaczyć uśmiech na smutnej dziecka buzi-toż to jest coś pięknego,,,

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich :

bardzo rozsądną @luttka

szcześliwą @Blondi

i obecnie zmagającą się z niepokojem  @A.NN.A

     @Blondi tu trudno na naszych sztelach być wiecznie zadowolonym  i nie trzeba zaraz być zadufaną w sobie damą z fochami. Tu i najskromniejsza osoba może poczuć się wyciskana do cna i zazgrzytać zębami !!!

     Hmm...Ale pamiętam moją pierwszą dobrą sztelę , a w sumie czwartą z kolei : normalni ludzie !? zyczliwość ? godziny pracy jakieś ? dziw, że na kolana nie padłam... Cieszyłam się jak wariatka.

     Przypadek tu nami rządzi.

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Serenity, u mnie  wreszcie słonko zaświtało w moim niepokoju, wszystko idzie na prostą. Dla Ciebie dużo szczęścia życzę i mniej padania na kolana:hahaha:

Moim prezentem będą:  moja córka ze swoją rodziną. Dzisiaj z Nią rozmawiałam, nie odkłada przyjazdu do mnie. Mówi że to jeszcze 3 tyg. do podróży, jest czas zebrać siły.  Zdrówka wszystkim!!!

  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A.NN.A no widzisz jak cudownie ,,ciesze się razem z Tobą ,,aż po mnie dreszcze przeszły tak się wzruszyłam ale to szczęsciowe dreszcze,,,super ,,a żebyś wiedziała ,ze to najpiękniejszy prezent dziecko swoje zobaczyć,,taka prawda ,,,coś pięknego,,,wszystko dobrze się skończylo i będzie super-buzka dla was dziewczyny:love:

@Serenity ten post nie był do Ciebie ,,do pań a te panie dobrze wiedzą ,że to do nich -hahhaha nie wiem czy sa opiekunkami czy doradczyniami,widzę tylko co wyprawiają i mi to wystarczy  ,,chodz w poscie wyżej już zabawiłam się w św.Mikołaja,,,ale mimo wszystko życzę tym paniom dużo szczęscia i zadowolenia,,,,

@Serenity Tobie też zadowolenia w pracy,,,

A gdzie jest nasz rodzynek,,hallo hallo gdzie jesteś motylu @Łukaszku:love: no tak,  urlopuje się :hahaha:motylkuje:love::serce:,,ja jak zacznę się urlopować to w ogóle keine zeit,,,och się będzie działo,,,:hahaha: ale zawsze wpadnę tutaj ,,luknę na prawo i lewo,,sprawdzę ordnung i coś schreiben i coś wsadzę,,no bo będzie internet ludzki :hahaha: 

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...