Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ludziki,,u mnie też słoneczko i slicznie ,,ja się cieszę ,że już piąteczek jest,,, @luttka Ty jesteś cała w skowronkach - bardzo sie cieszę razem z Tobą:hahaha::serce: nie ma to jak radośnie zacząć dzien i z humorem i z pozytywem ,,,cieszyc się z wszystkiego ,,nie narzekac ,,

Dzień jak codziennie  ,,to samo ,,mamy dzisiaj gości -to będzie dom pełen ludzi ,,zajmą się dziadki rozmową i opowiadaniami,,a ja? poprostu zwieje im,,po cichaczu,,,:) już nie liczę dni bo to jeszcze bardziej się dłuży ,,trzeba się wziąsc za obiadek i za małe porządki ,,,może jeszcze jedna :kawa: albo :jabłko:,,,, 

:hahaha:@Łukasz wpadnij do nas na sekundę ,,wyrwij się od wszystkich emocji ,,urlopowiczu:love:

Buziaki Wszystkim :love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego opiekunie @Łukaszku,, nie odsłucham ale flaszkę widzę,,,żytnia jak się patrzy ,,brr brr odrzuca mnie na widok wódki,,brr  ,ja po tym odwyku w De, może już do picia się nie będę nadawała?:hahaha: :płacz:  nie ma to jak na wolności ,,,jak się chce już tej wolności ,,chyba już się wypaliłam trochę,,a może tylko mi się tak wydaje,,,pogonic muszę te wypałki z siebie,,

no to może popijemy sobie :piwo::piwo::piwo: ,, jest ktoś jeszcze chętny? Łukasz w karczmie sobie popije a my w swoich 4 ścianach,,,każdemu będzie gut,:love: @erika widziałam ,że była -dawaj erika na :piwo:, kto tam jeszcze jest ,,,O.o musze luknąc,,:cool:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::kawa::kawa::kawa: kawka czeka ,,spragniona na Was :love:,,,Nowy następny dzień ,nowe wrażenia ,,,:święty: piję już kawkę i leci muzyka i jak dobrze muzyka wpływa na nastrój ,,przez moment zapomina się ,że jest się w pracy ,,ale co tam ,,zaraz bedzie jeszcze weselej z dziadkami -co dzisiaj wymyśli jeden z drugim,,:hahaha: już padło hasło ,,ze mam wracać na święta ,,tydzień w domu i wracac,,,hahhaha a ja jestem taka uprzejma ,że odstąpię z wielką przyjemnością miejsce pracy dla innej pani,,,

Miłego Dnia ludzikom w pracy jak i na urlopach i też w pracy,,,buziaki:love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity a żebyś wiedziała ,,,że nie mają zielonego pojęcia ,chodz częsc rodziny wie np, jak ciężki charakter ma dziadek czy babcia i jak nawet odwiedzają ,to szybko szybko aby swoje odsiedzieć i weg ,,,najgorsi są Ci, co nic nie pomogą w niczym,tylko się tak nawymądrzają co ma opiekunka robić i nawymyślają sterty cudów ,,naznoszą badziewia do picia i do jedzenia a dziadki nawet na to nie patrzą ,każdy z rodziny leczy po swojemu,,jak tak słucham ich wymysłów ,,to co 5 min, by ,musieli cos popic i cos jesc aby spełnić każdego życzenie,,,rodzinka rodzinką a sąsiedzi są jeszcze i też dobrzy doradcy,,,,,także są rodziny gdzie nie zatrudniają opiekunek i sami się opiekują,,a tam gdzie zatrudnią to umywają ręce ,,chodz są takie też co zabiorą rodziców gdzies tam i zrobią im rozrywkę,,ale w każdym domu jest inaczej jak i w każdej rodzinie,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :kawa::kawa::kawa: -pyszna kawusia czeka ,,,mogę zaśpiewać ,,Ta ostatnia niedziela ":święty: oby tylko była ostatnia ale w pracy ,,:hahaha:,mojej radości nie ma końca, ale co do czego jak widzę moich dziadków to też mi :serce: sciska ,,,kurcze czlowiek i polubi ludzi i się jakoś wkręci w ich życie i się przyzwyczai i już wiem ,że mimo mojej radosci to napewno będę ryczeć ,dobrzy ludzie ,że coś nieraz się dzieje to tylko mówię dla rozrywki ,aby nie było za nudno,,

cos mnie wzięło od rana już na rozstania ,,:love: Miłej  i spokojnej niedzieli !:serce::love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niedziela -dla mnie co nie lubi niedziel ,to tą akurat kocham ,,,,ale przyszedł mi do głowy fajny temacik,,,Ksiązka skarg i Zażalen"  jak za czasów PRL-u,,,będziemy wpisywac swoje skargi ,,kto co zle zrobił i kto co zle napisał i kto się zle odezwał ? :hahaha: i do dyrektora na skargę-hahhaha   

no czuję się jak na lekcji dobrego wychowania --jaja jak berety,,,

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobroci trwa nadal :hahaha:,,zaraz zamówię św. Mikołaja ,,aby obdarował te niezadowolone i bez humoru,zazdrosne   panie co im gul skacze ,, co ukradkiem wpadają na forum i mi kasuję te punkciki reputacji  ,więc teraz dostaną je w prezencie bez ukrywania się od św,Mikołaja ,,,ja wiem które to są panie ,,,ja wszystko wiem,,i widzę,,, pozdrawiam Te panie serdecznie i życz wielkiej radości z prezentu,,,uff jak mi lżej sie zrobiło,,,jak ja lubię obdarowywac ,,,kocham dawać prezenty,,:serce:

images (2).jpg

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie po baaardzo dłuuugim czasie :)

nie bylo mnie tu pewnie ze 2-3 miesiace... widze, ze troche nowych osob przybylo, ale sara, ale jara gwardia dalej sie dobrze miewa :) 

co u mnie? hm... jestem od wrzesnia u tej nowej, kolejnej pdp, Wieden, jak zawsze 22 Bezirk tym razem... We wrzesniu bylam prawie 4 tygodnie, dostalam od agentury polską zmienniczke, Agnieszke i ona pozniej tez prawie 4 tygodnie byla.... teraz drugi raz jestem u tej samej pdp, Frau Anna, 96 lat, pedantka, 2 razy dziennie prysznic, sama wszytsko robi, czyta bez okularow! mialam byc tu 4 tygodnie, ale 30 pazdziernika, jak odo szla na kilka dni do szpitala to zmienniczka zeby nie wracac do Polski to postarala sie o nową Stelle z innej agentury i zostala na kolejne 4 tygodnie, jutro wraca do Polski a ja tutaj w tym miejscu zostaje do 22 grudnia, czyli prawie do Wigilii, wyjdzie mi 50 dni pobytu, pozniej jade do Polski i bede w domu az do konca stycznia, bo najpierw ferie, a pozniej na Podkarpaciu od 15 stycznia zaczynaja sie ferie zimowe i chce z dziecmi je spedzic.... 

co do pdp to nie wiem co napisac... poczatki byly trudne, baba nie chciala nic jesc, grymasila, ma przyjaciolke, Gerde, ktora stawia ją do pionu, powiedziala jej, ze jak sie ze mna nie dogada to ona nie szuka juz kolejnej opiekunki tylko odda ją do domu starcow, bo ja jestem 9-tą opiekunką i zadna nie chce tu wracac... No to sie babsztyl uspokoil.... zobaczymy na jak dlugo... zobaczymy... a jak u Was, jak stoicie w tym roku ze swietami? jedziecie do kraju? @Blondi to wiem, ze wraca do rodzinki, a reszta? buziaki dla Blondaska, pozdrwienia dla Was wszystkich :)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No @Betty wreszcie jesteś ,,ja tu nie mam z kim pic -hahahahha wszyscy na odwyku łącznie ze mną,,ale jakoś trzeba ten czas zabic aby szybciej mijał,,,Betty to teraz trochę będziesz u pedantki,,widzisz -nieraz trzeba się dotrzeć ,,tak wszędzie trzeba się dotrzec, a teraz już jest spokój,, pisz lepiej jak tam lody -dalej wcinasz je:lody: ,,pamiętam ,że bardzo lubisz ,,więc jeszcze jedna porcja:lody:,, co tam w Wiedniu ,,wychodzisz często z domu,,czy tylko zakupy,,

a jak babka po tym przeszczepie skóry na głowie,,coś jej robili w tym wieku w ogóle czy zaleczyli jej tylko te dziury,,ciekawi mnie bo to wiek nie na jakieś cięcia itd,,,buziaki i cieszę się ,że jesteś :love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Blondi napisał:

No @Betty wreszcie jesteś ,,ja tu nie mam z kim pic -hahahahha wszyscy na odwyku łącznie ze mną,,ale jakoś trzeba ten czas zabic aby szybciej mijał,,,Betty to teraz trochę będziesz u pedantki,,widzisz -nieraz trzeba się dotrzeć ,,tak wszędzie trzeba się dotrzec, a teraz już jest spokój,, pisz lepiej jak tam lody -dalej wcinasz je:lody: ,,pamiętam ,że bardzo lubisz ,,więc jeszcze jedna porcja:lody:,, co tam w Wiedniu ,,wychodzisz często z domu,,czy tylko zakupy,,

a jak babka po tym przeszczepie skóry na głowie,,coś jej robili w tym wieku w ogóle czy zaleczyli jej tylko te dziury,,ciekawi mnie bo to wiek nie na jakieś cięcia itd,,,buziaki i cieszę się ,że jesteś :love::serce:

wiesz, nie przeszczepiali jej w to miejsce skory, tylko to, co bylo wycieli i boki skory nacigneli i zszyli, po tygodniu w domu lekarka szwy posciagala, blizna o dlugosci jakichs 7 cm byla, ale zagoilo sie jak na psie.... kurcze, nie pomyslalabym i nie robili jej tego w narkozie tylko w znieczuleniu miejscowym, w szoku bylam: glowa i miejscowe, ale tak zrobili, babka juz glowe po tym myla, wiec jest spoko, wlosow jej troszke podgolili w tym miejscu, co do chodzenia to nie wychodze codziennie, bo pada czesto, siedze i usiebie w ramach przerwy i cos tam poogladam, aha, od naszego Adasia masz pozdrowionka, bo czasem dzwonimy do siebie :)

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty koniecznie pozdrów adamosa,,koniecznie i powiedz ,że bardzo brakuje jego właśnie tutaj na forum,,,a niech mi głowę zetną ,,ja piszę co myslę,,, babka Twoja żywotna kobitka i jaka zdrowa jeszcze ,,jak goi się jak na psie ,,też jestem pod wielkim wrażeniem,, :love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

@Betty koniecznie pozdrów adamosa,,koniecznie i powiedz ,że bardzo brakuje jego właśnie tutaj na forum,,,a niech mi głowę zetną ,,ja piszę co myslę,,, babka Twoja żywotna kobitka i jaka zdrowa jeszcze ,,jak goi się jak na psie ,,też jestem pod wielkim wrażeniem,, :love:

oj wiem, wiem :) Adaś jest jedny w swoim rodzaju, jak rozmawiamy to zapyta zawsze a co tam u naszej Blondi? a pozniej dodaje: pozdrow ją ode mnie :) chyba nas obie polubil jak my Jego :) Adas udostepnia teraz troche swoich wykonan piosenek i zamienil Niemcy na Austrie, niestety nie ma go we Wiedniu, ale moze kiedys... kurcze baaaardzo bym chciala, spotkac sie na zywo i pogadac :) moze kieeeedys :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...