Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeprowadziłam z dziadkiem godzinną rozmowę na temat Parkinsona i co? ma bardzo częste latanie rąk,,ale słuchał nawet ,,opowiedziałam mu o dziewczynie młodej ,która ma też Parkinsona,,jutro jedziemy do lekarza ,,

a tak to jeszcze kolacja i zlatuję na imprezkę,,,:love::święty::serce::hahaha:

EE organizatorze ,,!!! coś się może nie podoba??  :hahaha: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Opiekunka Ania napisał:

Jak by co to ja już ze świecami pod drzwiami stoję w stroju do tego spotkania odpowiednim oczywiście ;)

@Łukasz się grzebie ,,ja też stoję już z półmiskami pełnymi żarcia a tu cisza ,sza,,,chyba ubiera te karwaciki i nie może sie w lustrze nacieszyć jaki jest sexi,,cholipcia jasna,,,:hahaha:

a ja to zamarznę z tym stroju tak pod drzwiami,,,boże a sąsiedzi co powiedzą,,że rozpusta  równa:hahaha:

@erika mam dla Ciebie też coś fajnego ,,wiem ,że jesteś zapracowana ale wpadnij do nas ,,mam fajne body dla Ciebie  ,,już Ci wysylam paczuszkę,,,,:love: to miało być na przebranie ale ja chętnie odstapię koleżance ,,nówka prosto z zachodu,,,

pobrane (5).jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Blondi napisał:

@Łukasz się grzebie ,,ja też stoję już z półmiskami pełnymi żarcia a tu cisza ,sza,,,chyba ubiera te karwaciki i nie może sie w lustrze nacieszyć jaki jest sexi,,cholipcia jasna,,,:hahaha:

a ja to zamarznę z tym stroju tak pod drzwiami,,,boże a sąsiedzi co powiedzą,,że rozpusta  równa:hahaha:

@erika mam dla Ciebie też coś fajnego ,,wiem ,że jesteś zapracowana ale wpadnij do nas ,,mam fajne body dla Ciebie  ,,już Ci wysylam paczuszkę,,,,:love: to miało być na przebranie ale ja chętnie odstapię koleżance ,,nówka prosto z zachodu,,,

pobrane (5).jpg

@Blondi kogutek już pieje:love:ale ja jeszcze nie gotowa:rozpacz: dzisiaj :rozpacz:od rana  uff, ale przytulanko mi pomogło;)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, erika napisał:

@Blondi kogutek już pieje:love:ale ja jeszcze nie gotowa:rozpacz: dzisiaj :rozpacz:od rana  uff, ale przytulanko mi pomogło;)

@erika może być z kogutkiem ,dawaj go i jakiś karwacik się znajdzie dla kogutka:love:co Ty mi tu beczysz , ,,,:hahaha:,:serce: ale masz fajnie -przytulanko,,takie? 

pobrane (2).jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Es ist acht Uhr Abends. Guten Abend !

Witajcie miłe opiekunki :) Blondi, erika, Opiekunka Ania, magdalenk@, AnnaAgata, A.NN.A oraz inne Panie, a w szczególności witam Panią w ciąży (chyba po ostatniej szteli u dziadka :płacz: ale nie martw się kochana ....Macht dir keine Sorgen...załapiesz się na Kindergeld:hahaha: ). Gdzieś nam uciekła luttka i emma, mam nadzieję, że tu zajrzą. Do północy muszę się wyrobić, bo zmiennik przyjeżdża :całus:ale wybrał porę, haha. Wszystkich witam   :drink::drink::drink::drink::piwo::piwo::piwo::piwo::lody::lody::lody::lody::tort::ciacho: oraz  :love::love::love::love::love:

 Miłej zabawy:)

 

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Blondi napisał:

hurra !!!!mam robotę to ja już zaczynam  ,,a więc moi drodzy oto zimna płyta,,,do wyboru  i do koloru,,,:hahaha:

images (2).jpg

images.jpg

pobrane (7).jpg

muszę zimną płytę tutaj podac ,,,

lodzika zaliczyłam,,,:lody: a teraz za :drink: ,bo lodzik słodki to niech drink będzie tym razem,,,:hahaha:

Opiekunkowo lubi się bawić na bogato,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz a w ogóle to musisz już jechac? no wiem ,ze musisz  i ja też ,,za niedługo pakuję sie i fruu,,, i tak kręcimy się z tymi tabołkami w kółko,,,,,będzie ,,Szczęsliwej Drogi już czas "buziaki :love:

Wpadaj do nas z tej Polski,,:jabłko::zielone_jabłko: na drogę,,,a ja będe :rozpacz: ,,hahahha żartowałam ,,no trochę tylko,,bo z kim ja tu będe się imprezowała ,,,przerwa będzie ,,co niektórzy się ucieszą,,:hahaha: ucieszą się Ci ,którym siedzę jak wrzód na d...e,,,:hahaha: 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobranoc? Kurcze ja dopiero do Was idę,a tu koniec.Łeeee,mam cholera te koronki,a tu cisza jak w krypcie.Lambada leci,ja mocniejsze trunki sączę,no w samotności.Ech imprezy, ja wiem latka nie te,ale że az tak?????

Łukasz miłego pobytu w domu,trzynmaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz napisał:

Es ist acht Uhr Abends. Guten Abend !

Witajcie miłe opiekunki :) Blondi, erika, Opiekunka Ania, magdalenk@, AnnaAgata, A.NN.A oraz inne Panie, a w szczególności witam Panią w ciąży (chyba po ostatniej szteli u dziadka :płacz: ale nie martw się kochana ....Macht dir keine Sorgen...załapiesz się na Kindergeld:hahaha: ). Gdzieś nam uciekła luttka i emma, mam nadzieję, że tu zajrzą. Do północy muszę się wyrobić, bo zmiennik przyjeżdża :całus:ale wybrał porę, haha. Wszystkich witam   :drink::drink::drink::drink::piwo::piwo::piwo::piwo::lody::lody::lody::lody::tort::ciacho: oraz  :love::love::love::love::love:

 Miłej zabawy:)

 

 

 

Już po imprezie ? A ja dopiero skończyłam pracę ;( fochać się będę teraz do rana ...Śpijcie słodko i spokojnie ..buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że tylko ja mam takie wrażenie, że noce ostatnimi czasy są tak krótkie. Szczególnie po wczoraj, pdp miał gorączkę, słabiej się czuł, więc już całą noc byłam tak naprawdę na śnie bardzo lekkim. Na szczęście to coś jednorazowego, był już rano lekarz, przepisał jakiś lek. Jednak pdp już się czuję dobrze i wspomina coś, aby upiec ciasto do popołudniowej kawy. Ja zjeżdżam na urlop w styczniu, aż sama nie wiem gdzie spędzić ten wolny czas :)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...