Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy obudzeni na nogach :hahaha: ja już zaliczyłam rozrywkę na świeżym powietrzu ,,,wymyśliłam zamiatanie koło swojego wejscia ,,,trochę lisci tylko,,,ale świeże powietrze było,,,10 stopni a wiatr taki zdradliwy zimny,,,:o EEEE wszystkim tak szybko leci czas ,a czemu mi się wydaje ,że mi się wlecze jak flaki w oleju??? no czemu:płacz: może dlatego ,że już żyję innym światem ,,,dlatego,,:święty:marzę już o wolności i o prywatnym życiu,, powiem krótko ,,aby do niedzieli" ,,może ostatniej niedzieli? czekam na wiesci od agencji,,ja w jeden dzien się spakuje, w godzinę nawet  ,,w te klocki jestem mistrzem ,,,:hahaha:

 

@luttka jak Twoja zmienniczka ! czy myślisz ,ze będzie dobrze ? jak wyczuwasz ,,bo to się wyczuje,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,mi czas tam leciał pod koniec szybko ,a tu masakra.Jeszcze w sumie nic nie zrobiłam ,nic nie załatwiłam,to chociaż:kawa: i :ciacho:.Pożyteczne i miłe.W domu trzeba się wziąć za pajęczyny i kurz,kamień w łazience,masakra.

@Blondi moja zmienniczka? Hmm,ciężko coś powiedziec po kilku godzinach.No nie wiem,dla niej problem wstawanie w nocy,no nie wiem czemu się zgodziła,może do końca nie wiedziała, i język słaby.Ale wszystko jej pokazałam jaj ja robiłam ,trzy kartki też i kontakt telefoniczny .Mnie to zajęło ok 2 tygodni,potem znów tydzień i jakos szło.Najbardziej poszkodowany jest pdp zmianą ,bo jest znów zdezorientowany.Ona zadeklarowała dłuższy pobyt ,więc jak się już przyzwyczają do siebie,to na dłużej  będzie ok.Aż do następnej zmiany.

Jesuuu potrzebuję sama pomocy

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka mam taką kicię na kiju do miziania pajęczyn,,no   i zamówiłas puc mena do okien ,,,także nic się nie martw ,,ekipa gotowa do startu":hahaha:

Ja teraz znowu się rozkosznie nudzę ,,znowu pindrzę się, to dobrze mi zrobi trochę pomachac kicią :love: zmieniam kolor włosów!!! żartowałam,,,odświeżam bo nie taki odcień,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz krzyżyk czyniony na czole chorego przez lekarza to rodzaj błogosławieństwa, którego  udziela on jako  osoba głęboko wierząca. Nie jest to wskazówką, że chory niedługo umrze, bo o tym lekarze mówią z reguły otwarcie - w każdym razie mnie mówiono.

http://www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&t=204447&a=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządki w lodówce  skończyły się znowu na wyrzucaniu,,po cichaczu szynki wylądowały w śmieciach ,,dostały już biały nalot,,a fujj ,,ja akurat tych Sorranno szynek nie lubię,,zjem od czasu do czasu ale nie przepadam za nimi,,,mają taki specyficzny zapach i smak,,

oj u mojego dziadka Parkinson się kłania,,,coraz częsciej nie może niczego złapać,,ale tak jemu ta ręka lata szybko,,biedny nie wie jak ją zatrzymać,,chowa wtedy między nogi,,pomocy nie chce,,stara się odczekać ,,,ma trochę tych chorób,,a na Parkinsona nic nie bierze  z tabletek,,myślę ,że rodzina nawet nie wie,jeszcze nie zauważyli chyba nawet,,ja to widzę prawie codziennie i to przy kolacji,,przeważnie,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już jutro:płacz:

kawałek firanki ,może być?

a jak ktoś nie ma co zakryć bo nic nie ma? 

No Ci @Łukaszku chodzą po głowie figle migle:hahaha:

Jak to co ! ubierzemy!  ANTYGWAŁTY -bardzo skąpusi strojek

@luttka przedstawi projekty tych gaci-bo to ona wymyśliła te antygwałtowe galoty:hahaha: może będą takie cini mini i przejdą casting na obowiązujący strój:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Serenity napisał:

@Blondi myślę, że o Parkinsonie lepiej rodzinę wyrażnie poinformować, bo nawet u starszych osób leki bardzo pomagają, przynajmniej na początku.

Jutro porozmawiam z dziadkiem,,dziadek jest jeszcze kumaty -można z nim jeszcze normalnie rozmawiac i on rządzi,,ciekawa sama jestem -co on na to,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązujący strój na wieczorne party  :płacz:  Jak dziadki, babcie pójdą spać, zrobimy sobie małe party...napoje, desery, przekąski, jakaś muza... Tylko kto mnie wesprze, na forum same opiekunki, a ja jak ten samotnik hmm  :całus: , może mo-de-ra-tor :święty:  A teraz ... do pracy rodacy :):hahaha:

images.jpg

czarne-stringi-meskie-z-krawatem-firmy-paradise.jpg

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Łukasz napisał:

Obowiązujący strój na wieczorne party  :płacz:  Jak dziadki, babcie pójdą spać, zrobimy sobie małe party...napoje, desery, przekąski, jakaś muza... Tylko kto mnie wesprze, na forum same opiekunki, a ja jak ten samotnik hmm  :całus: , może mo-de-ra-tor :święty:  A teraz ... do pracy rodacy :):hahaha:

images.jpg

czarne-stringi-meskie-z-krawatem-firmy-paradise.jpg

Jestem już gotowa ;)

36735.jpg

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Blondi,uchyl rąbka tajemnicy ..:całus:.. założysz dziś stringi z dziurką czy tak jak ostatnio, antygwałty? ale ciiii...:płacz::hahaha:

Zamorduję zaraz Ciebie za to klepanie co ja mam,,,:hahaha: stringi zostały w domu :płacz:ale tutaj mam skąpe body ,,naprawdę skąpe ,więc chyba przejdą testy wstępu na party sexi,,,:święty::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, magdalenk@ napisał:

Mi też przydałaby się impreza :) Póki co kończę obiad dla podopiecznego, ale potem on drzemie przed telewizorem to się mogę wyrwać :d

Super i możesz wpadać tak jak stoisz  ubrana na fotce ,,,:love: albo coś jeszcze innego?:święty:

@Łukaszek ubiera jakieś krawaciki? kurwaciki prosto z kosmosu:hahaha: no no ,,,ale jakie ciało,,

@magdalenk@ ja już marzę o imprezie ,,,wyrwac się z tej rutyny,,chodz na trochę,,,:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie patyczkuję ,,jak jest impreza to trzeba się odpowiednio ubrać na tą imprezę i jak jest sexi to będzie strój sexi ,,chyba mnie nikt nie pogoni :płacz: no chyba ,że moherowo tu wpadnie ,,,to wtedy @Łukaszek zabawi sie w ochronę-hahahha a z  moherami nie ma żartów:hahaha: a więc przygotowałam ?

pobrane (6).jpg

jeszcze mam jeden w razie co,,jak gumki pójdą weg, to mam drugi trochę bardziej ubrany-:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...