Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Nooo...Jakos tak mi sie zrobilo....Smutno?  Sluchalam Defektu jak szalona, bedac jeszcze mloda siksa. Jeden z lepszych polskich zespolow punkrockowych. Przynajmniej dla mnie. Echhh, jak to zycie szybko uplywa...

Czas płynie szybko,życie ucieka.Wspomnienia wracają.Piwa już się nie napijemy ale odwiedzę go jak już bede w domu.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

Czas płynie szybko,życie ucieka.Wspomnienia wracają.Piwa już się nie napijemy ale odwiedzę go jak już bede w domu.

Ktorys tam rok. Koncert. Ognicho po nim. No i Siwy z piwem. Fajny byl facet. 

Dosyc juz o tym bo sie rozkleje...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Basiaim napisał:

No, zmartwiłaś mnie jednak.

 

Wieści z godziny 8:00.

Psiak spokojny, we krwi wyszedł mu podwyższony cukier, jeżeli się wykaraska będzie musiał mieć 2x dziennie zastrzyki z insuliny.

Jeszcze nie wstawał (godz.8).

 

Teraz żadnych info nie mam, bo wszyscy domownicy w pracy, a wet ma ich numery telefonów.

 

Byłam się przewietrzyć na rowerze. Smutno tak, jak weszłam do domu, a nikt mnie nie wita z radością :( 

W jakim wieku jest piesek?

Podwyższony cukier żle rokuje ,u psów każda choroba błyskawicznie się rozwija niestety. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Michasia 1959 napisał:

Czytają czytają.Ostatnio szukałam ofert przez forum i poszło do wielu agencji i z jednej koordynatorka mi odpisała.Czy Pani chce do nas wrócic po takiej opinii jaka nam pani wystawiła- Napisałam ze fakty nie zgadzały sie z tym co zastałam bo tak było,.

pewnie nie wynalazlam dynamitu ani nie wmyslilam zarowki stwierdzeniem ktore napisze...

skoro loja nas nas na kase przedstawiajac zlecenia opiekunom , mijajac sie z prawda...to niech sie wykazuja chociaz tym, ze maja orientacje co sie dzieiej w swiecie pracy..musza zapracowac na swojep prowizje....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ORIM napisał:

Demencja, zwana także otępieniem, jest przewlekłą postępującą chorobą mózgu. Charakteryzuje się spadkiem wszystkich wyższych funkcji poznawczych, takich jak pamięć, myślenie, osąd, orientacja, rozumienie, przetwarzanie danych, zdolność do uczenia się i wyrażania siebie.

Pamięć, myślenie, osąd, orientacja, rozumienie, przetwarzanie danych to dzis u mnie wystąpiło.Jak inaczej wytłumaczyć,że wracając dziś do domu zapomniałem .................................samochodu :d 

Tak właśnie.Małe to to nie jest,aby w oczy się nie rzuciła a jednak został pod sklepem na parkingu a ja z buta dotarłem pod dom :d.Idę sie leczyć :d

Ja rozumiem miłość do samochodu , ale pierwszy raz słyszę , aby ktoś tak bardzo kochał swoje autko , że aż nie pozwala mu zakupów dzwigać , tylko sam robi za wielbłąda :haha::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Ja rozumiem miłość do samochodu , ale pierwszy raz słyszę , aby ktoś tak bardzo kochał swoje autko , że aż nie pozwala mu zakupów dzwigać , tylko sam robi za wielbłąda :haha::szydera:

i to w takim słońcu :d

Tylko moje zakupy to nie takie jak myslisz.To nie siaty z żarciem.Ja tu gdzie jestem tego nie robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Basiunia właśnie wraca z roboty ...Już po ptokach

to na dwie godziny jej się do Polski opłacało lecieć ? :hura: A mowia że facet zrobi wszystko aby se podziubać :d a teraz to ona sama jak ptok w przestworzach szybuje :d:d

Edytowane przez ORIM
dopisanie tekstu
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

to na dwie godziny jej się do Polski opłacało lecieć ? :hura: A mowia że facet zrobi wszystko aby se podziubać :d a teraz to ona sama jak ptok w przestworzach szybuje :d:d

Dzwoneczku ...Basiunia to była i była na tym kominowym . Coś nieuważnie czytasz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ORIM napisał:

Na tych parkingach tylko jakies drzewka pokurcze rosną.O cieniu to nawet marzyc nie ma co

ORIM, nie cytuję tego długiego posta, ale odnośnie niego mam pytanko:  - czym masz zamiar się leczyć ? :d A swoja drogą ciekawi mnie o czym Ty tak intensywnie myślałeś, że aż autka zapomniałeś ???!!! Wykład o demencji był super :dobrze:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ORIM napisał:

Demencja, zwana także otępieniem, jest przewlekłą postępującą chorobą mózgu. Charakteryzuje się spadkiem wszystkich wyższych funkcji poznawczych, takich jak pamięć, myślenie, osąd, orientacja, rozumienie, przetwarzanie danych, zdolność do uczenia się i wyrażania siebie.

Pamięć, myślenie, osąd, orientacja, rozumienie, przetwarzanie danych to dzis u mnie wystąpiło.Jak inaczej wytłumaczyć,że wracając dziś do domu zapomniałem .................................samochodu :d 

Tak właśnie.Małe to to nie jest,aby w oczy się nie rzuciła a jednak został pod sklepem na parkingu a ja z buta dotarłem pod dom :d.Idę sie leczyć :d

O mamuniu.I co teraz.A do domu trafiłeś.Chyba coś nie daleko byłeś ,jak w jedną stronę autem ,a w drugą zu fuß.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NNNdanuta napisał:

ORIM, nie cytuję tego długiego posta, ale odnośnie niego mam pytanko:  - czym masz zamiar się leczyć ? :d A swoja drogą ciekawi mnie o czym Ty tak intensywnie myślałeś, że aż autka zapomniałeś ???!!! Wykład o demencji był super :dobrze:

Oj ...ady o tym , że te krzaczki takie pokurcze jakieś a Orim chłop na schwał ...chyba . Siku mu się chciało , ale wolał nie ryzykować ...za pokurczami tymi .... Jak można być tak niedomyślną ...Daneczko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, NNNdanuta napisał:

ORIM, nie cytuję tego długiego posta, ale odnośnie niego mam pytanko:  - czym masz zamiar się leczyć ? :d A swoja drogą ciekawi mnie o czym Ty tak intensywnie myślałeś, że aż autka zapomniałeś ???!!! Wykład o demencji był super :dobrze:

Le zadna to dememcja dla mnie , chlop sie zakochal na amen i buja w oblokach  xd :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, NNNdanuta napisał:

ORIM, nie cytuję tego długiego posta, ale odnośnie niego mam pytanko:  - czym masz zamiar się leczyć ? :d A swoja drogą ciekawi mnie o czym Ty tak intensywnie myślałeś, że aż autka zapomniałeś ???!!! Wykład o demencji był super :dobrze:

Stwierdzam że przy takiej pogodzie wystepuje u mnie wyraźny,oczywisty,głęboki brak .........alkoholu we krwi oraz co równie ważne brak grilowanego mięsa :d Czynniki owe a raczej ich brak wpływa widac na mój mózg,czyniąc w nim poważne braki.:d Człowiek nie wielbłąd - napić się musi :d dlatego moj madry,kochany i zaradny organizm odrzucił mnie od auta:d Piłeś nie jedź.Nie piłeś to się napij :d

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male zamieszanie tu bylo....dziewczyna z pflegedients zemdlala:kopara:...stoi przy lozku trzyma babke zeby sie nie fajtnela i zahaczyla ja zegarkiem ...skaleczenie krew..i sie obsunela...i ja mialam do wyboru albo babka ktora lezala na boku czekajac co dalej albo dziewczynie wody podac...dziadka nie bylo bo mial sie polozyc....

dziewczyna zielona twarzy jak szczypiorek , lezy na podlodze ....poty ja oblaly ...powoli babke na wznak przewrocilam bo inaczej nie da sie...poszlam dziadka z wyra wyciagnelam zeby mi pomogl ogarnac te obie panie...najpiej nogi w gore potem oklad na glowe potem zmierzylam jej cisnienie i cukier zapytalam kiedy jadla kiedy pila...szklanke wody powoli saczyla przez slomke i pomalutku pomalutku jakos doszla do siebie...a babunia w wyrku lezala...potem zabralismy sie babcie...

nauczka dla dziewczyny ze niestety ale zegarek z ostrymi krawedziami musi sciagac przed myciem babki...reka jej sie osunela bezwladnie i ups...

koniec koncow dobrze sie skonczylo..:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...