Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Łukasz napisał:

 

Pozdrawiam wszystkich w ten jesienny, pochmurny dzień. :love:. :)Zapraszam na :kawa:,bo ta od Blondi pewno już wystygła. Życzę miłego dnia:)

Blondasku, pogodnego dnia :love::serce:

@Łukaszku czy mam do tego futra i gumofilców dołożyć jeszcze ,,2 lupki na oczka"?-:hahaha: przecież moja kawa jest gorąca ,,zobacz jaki wrzątek leci non stop-:kawa: :serce: od serca,,,:love:

Buziaki słodziaku!:love:

 

A co tam!! jest przecież coś takiego jak wirtualna miłośc!!:serce::serce::serce: albo polubienie ? albo uwielbienie? albo albo:love::love: no i się zrobiło sexownie i fajnie w ten piękny pochmurny dzień jesienny ,,,ale nie smutny bo jest super radośnie:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barrakuda rano tylko kawka a po 2 godzinach śniadanko,,chyba ,że bym spała do 9 rano to jak najbardziej jesć jeszcze w betach,,,czemu ja tak nie lubię tego Piaska-no gra mi na nerwach-a przecież nie mam nerwów,,a ja jego nie trawię ,,,smutny facio z niego,taki bez zycia ,,i te jego pioseneczki tez takie mdłe jak on,,,,ale to ja tylko tak jego odbieram,,,przecież mam prawo,,,ok, spadam do pracy ,,,bo juz wymyślam za dużo,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz musze zjeśc kg jabłek :jabłko::zielone_jabłko:,,,po tych Ptasich Mleczkach co zjadłam ,,,coś tak mnie ciągnie do tych czekoladek ,,,jak zjem to się uspokoję,,,całą przerwę na łożu przeleżeć? szok!!

ale za oknem pochmurnie i tylko sobie podrzemac, aby siły były na wieczór-:hahaha: 

Wy też lubicie tak się lenić w czasie przerwy? przez pół dnia nabiegam się po schodach, to potem chetnie legnę na jakiś czas,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Piękna muza. Nie płakusiam Blondi, haha :love::serce:

 

Wszystkim życzę spokojnej nocy :):love:

Ja też nie płakusiam :hahaha: cmok cmok cmok:love::serce: hahaha 

jeszcze mój mądrala jakieś nerwiki dostał ,bo nie mógł mnie przywołać ,ja sobie muzyki słucham a on się darł na całą chatę a ja jak go mogłam słyszeć ? jak muzyki słuchałam i mi się oberwało,,,mało zadyszki nie dostał ,,,a ja krótko z nim i grzecznie i od razu zrobił się jak aniołek-hahhaha ,,godzinę mnie wołał ,,,i się nie dowołał ,,,sama poszłam do niego -zobaczyć czy mu i babci czegoś nie brakuje ,,,lody zaniosłam ,,, już dobrze -jutro będzie wszystkim opowiadał -ale ja to już znam,,,

Dobranoc !!!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem dziewczynki i chłopaku! 

 Ciut ogrodowo się udzielałam, a teraz tragedię życiową mam, bo mi dysk padł. 

W laptopie. Wszystko poszło w pissss! 

 

 Hasła, zdjęcia, filmy, ulubione linki. ..wszystko się rozwaliło u Betinki.   

 

Stawiam kawusię i idę czytać  ,co u Was nowego? 

Buziole! 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, beatrix+ napisał:

Jestem, jestem dziewczynki i chłopaku! 

 Ciut ogrodowo się udzielałam, a teraz tragedię życiową mam, bo mi dysk padł. 

W laptopie. Wszystko poszło w pissss! 

 

 Hasła, zdjęcia, filmy, ulubione linki. ..wszystko się rozwaliło u Betinki.   

 

Stawiam kawusię i idę czytać  ,co u Was nowego? 

Buziole! 

Witaj beatrix, w pierwszym momencie pomyślałam, że dysk w kręgosłupie Tobie padł po pracach ogrodowych ;) Warto pendreivy sobie kupić i tam zgrywać zdjęcia. Dysk w kompie zawsze może paść, a przynajmniej zdjęcia będziesz miała. Współczuję, ale mi kiedyś informatyk odzyskał wszystkie dane z dysku i wymienił go na nowy. Powodzenia!

Kawusia w trakcie :) Dobrego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ witaj po małej przerwie ,:),,,tak rozpaliłas ten dysk ,ze wysiadł przy Tobie-hahhaha ale ja swój też tak pewnego razu rozpaliłam i było wielkie bumm,,,ale jest szansa odzyskać może nie wszystko ale częsc? ja dokupiłam specjalny kabelek co pasuje do mojego starego dysku i połaczyłam z laptopem z nowym dyskiem i można trochę uratować,,,u mnie tylko wystąpił mały błąd ,bo mialam wczesniej wersję windows vista a teraz mam windows 7 i może nie pokazało mi wszystkiego na starym dysku ,ale nie mialam czasu się zagłębiac w tym i narazie zostawilam wszystko,,,ale pokombinuje jeszcze ,,,lubię szukac wyjscia różne ,aby tam się mimo wszystko dostać,,,,:hahaha:

Ja swojego dobiję i potem pomyslę o nowym i leciutkim laptopku,,przecież ten sprzęt teraz jest na krótko,,,nowości non stop i starocie wysiadają:hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...