Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Blondi, a kuku :love: Witaj, z tych motylków to się nie chce wychodzić :hahaha:   Przyjechała "opiekunka" i o.piekuje się mną, a ja dziadkiem, haha. Teraz robi obiadek, więc myknąłem na forum. A może to być nowa formuła opieki ? :płacz::całus: :hahaha::hahaha: Do następnego razu . . Pa:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz napisał:

Blondi, a kuku :love: Witaj, z tych motylków to się nie chce wychodzić :hahaha:   Przyjechała "opiekunka" i o.piekuje się mną, a ja dziadkiem, haha. Teraz robi obiadek, więc myknąłem na forum. A może to być nowa formuła opieki ? :płacz::całus: :hahaha::hahaha: Do następnego razu . . Pa:love:

hahahahhaha @Łukasz ku zostaw coś dla mnie:hahaha::hahaha: tylko żadnych resztek:hahaha:

Marzycielu ? nowa formuła opieki! wypożyczamy sobie opiekunkę lub opiekuna ?hahahhaha

to będzie tylko Twoja ,,Nowa formuła opieki" ,gdzie Ci będzie lepiej niż na tej stelli,,,masz raj nad rajami,,,nie jeden kogut chciałby miec takie luksuski:love::serce::love: buziaki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie bardzo dobry wpływ ma muzyka ,od razu powera dostaję do wszystkiego i od razu weselej i fajniej,,,już nie wspomnę o podrygiwaniu ,no jasne ,że tanczyć się chce -:love:

@emma na tej starówce rozglądaj się za kogutkiem -nie ważne ,że zimno i wietrznie ,,,czaruj tam -:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę już do was do pracusiów w DE ,,do moich dziadków ,do mojego mądrali:hahaha: a zimnica  jaka,,,ale siedzi koło mnie babka ,narzeka ciągle na nogi ,że mało miejsca w tych busach i że ma już jak banie te nogi itd, więc myślalam ,że jedzie ona gdzieś do rodziny a ona do pracy,,,i co mi powiedziała ? ,że pracuje na czarno i ma dwoje ludzi i zarabia 1350 euro i mnie zatkało,,bo myslalam znowu ,że może powie 1600 albo 1800 euro? a tu taka sumeczka bidna,,,,od jutra znowu hormonogram dnia jak zawsze ,,,ale i tak będe wypoczywac,,,do jutra ,,chyba ,że jeszcze internet mi nie ucieknie ,,,buziaki:love::serce::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam już na starych śmieciach na swoich apartamentach :hahaha:

 

a150fbcc4c9f070caca3c4e6cf7ccfb6_th2.gif

pół dnia i nocka zleciała i jestem już w pracy i dalej oczywiście z Wami:hahaha::love::serce:

rodzinka rano wyjedzie i trochę porządkowania po gosciach będzie ,,,ale co tam -drobnostka -dobrze ,że mój mądrala i babcia już stęsknili się za mną ,,,rodzinki już dosc ,,chcą trochę spokoju,,,hahhahaha --sami sobie tak wybrali---ja im tego pomysłu nie wymyśliłam,,,już szykuję się na zakupy po swojemu,,jak sobie pomyslę jak tu było na początku a jak teraz ja tu mam -to sporo zmian na lepsze -oj sporo,,,same nawet zakupy -co mi nie przeszkadzało nic a nić ,że dziadek sam wybiera bo wszystko było dobre i dobre rzeczy kupował ,,,dużo tego było,,teraz ja muszę wybierać co nie co,ale ja z tym nie mam też problemu,, 

Wstawać i do pracy i odpoczywac :hahaha::love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Blondi dzięki ,za kawkę i ze pamiętasz o mnie:serce:Nie nie jestem po remoncie :płacz: Ale to majstra "zasługa " kasy nie zapłaciłam ,trwa walka o poprawki ..prawie skończyło by się na sadach . Wczoraj doszliśmy do porozumienia i będzie poprawiał .. Och dużo pisać buziaczki i pozdrawiam wszystkich z Urlopu :hahaha:z tyrowy w domciu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku drobnostka !!! niech te motylki będą wszędzie gdzie tylko uda im się dotrzeć-hahahha -miłośc jest piękna:serce::love::serce:

@erika no to miałaś lekkiego stresa po powrocie do domku,,ale super ,że doszło do porozumienia i już będzie lepiej-trzymaj się :love:

@Betty a Ty zaraz pakowanko i fru od panci i już będziesz miała następną siekerkę za sobą-tylko nie wracaj do niej ,,,niech agencja Ci następną szuka,,nieraz myślę ,że agencja specjalnie dla Ciebie takie ciężkie przypadki daje -gdzie żadna sobie poradzić nie potrafi i pada taka oferta na Ciebie,,,Ty z tą agencją dobrze zagadaj-bo płacisz im przecież za wyszukiwanie ofert,,,oj mi się ta agencja bardzo nie podoba-oj bardzo,,,,,trzymaj się i daj znać jak tam ,,,pamiętaj na śniadanie suchy chleb dla panci i już nie będzie wybrzydzac,,,bo nie będzie w czym,,,:hahaha::love:

fajna leci muzyka w radiu i już jest super ,,,,jak mi mało barkuje do dobrego nastawienia i pracy-hahhahah -fajnie jest ,,,a jak jeszcze się pomyśli o czymś fajnym to już w ogóle -extra:serce::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien zaczal sie troche inaczej niz zwykle,   z Pflegedienst przyszla  nowa wczesniej niz zwykle , kiedy wlasnie bralam prysznic, do tego nie miala kluczy i musialam zejsc i otworzyc drzwi . Wreszcie spokoj, babcia juz w przedszkolu .Pochmurnie i chlodno, kawa dodaje energii i  taka muzyka tez. Milego dnia.

  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Florcia napisał:

emmo, jak przetrwałaś wczoraj taką straszną wichurę w Gdańsku?

http://www.tvn24.pl/pomorze,42/gdansk-na-morenie-przewrocilo-sie-rusztowanie,681436.html

Myślałam, ze to normalne w Gdańsku o tej porze roku, ale rzeczywiście czasem miałam wrażenie, że mnie zwieję :) Dziś jest lepiej, ale niby plaże są zalane, jedziemy zobaczyć ;) Gdańszczanie też jadą, to jakaś atrakcja tu. Dobrze, że zabrałam ze sobą ciepłą kurtkę. Ulica Długa, Mariacka i brzeg koniecznie polecam.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dopiero rozrabiam od pierwszego dnia,,,pojechalam na zakupy i dziadkowi auto rozwaliłam,,,nie rozpadło się ,nie nie,,,ale zachaczyłam o coś i tylko twarde rysowanie usłyszałam i co to było ,,wróciłam w to miejsce zobaczyć i wiecie co ,nie wiem jak ja tak skręcałam ze o wielkie kamienisko zachaczyłam i próg wgniotłam i porysowałam fest,,,,chyba ze zmęczenia -noc nie przespana ,przecież ja jestem dobrym kierowcą i takie coś? wstawiłam do garażu i nic narazie nie mówię ,,bo sama nie wierzę ,że to ja zrobiłam a nie dziadek,,,,trzeba będzie raz coś skłamac ,że to na parkingu ktoś mi zrobił i już ,,,dziadek też wszystko zwala na parking ,czyli nikt nie jest winny tylko parking:hahaha: no jaja wyszły równe,,,ale to tylko próg i auto ,więc nawet nie będę myślała co będzie ,,,,zrobi się przecież-hahahha 

mam atrakcje od pierwszego dnia,,,no rozrabiam równo,,,jakaś psujka jestem? :płacz::święty::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imany-non stop leci w radiu i już chodzi za mną ,nawet tutaj za mną przylazła

 

No to jeszcze :kawa: i :ciacho: na popołudnie !!! :love:buziaczek i uśmiech:hahaha: -no trochę ta ikonka nie za piękna ale uśmiech jest-hahahha ,a może :jabłko: i :lody: do wyboru -proszę się częstować,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej @Blondi Blondasku kochany i kochana cala reszto, dzis przyjezdza wieczorem polska zmienniczka do babki, jest jest przyjaciolka, caly dzien tu prawie przesiedziala, przyjaciolka, Gerda ma 72 lata, ja pierdziele jak wyglada, lasencja, figurka boooska, spalona troche sloncem twarz, ale wiecej niz 55 lat bym jej nie dala, a z figury 20 lat, getry obcisle, szok... ale do rzeczy, ona mnie uwielbia, dzis zaproponowala, ze chcetnie by mnie adoptowala, bo chcialaby miec taką corke, bo ma 2 synow, jeden 52, drugi 50 lat... jak jej sie pozalilam na pdp to chcyba wszytcy sasiedzi slyszeli jak darla sie na pdp: jak ci cos nie pasuje do jedzenia i wybrzydzac chcesz to dostaniesz chcleb z maslem i tyle, nie ma, ze dziewczyna bedzie 4 obiady gotowala, ty jestes nienormalna.... mnie tez zabronila i opiekunce tez robic cos ponad... nie chce jesc, oki siedzi glodna, bo ona zawsze cos wymysla.... wracam tu po jej pobycie w szpitalu czyli kolo 7 listopada... tak wiec jade do domku na 4 tygodnie, hurrra....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty doczekałaś się zjazdu do domu i co ja znowu tutaj czytam? że mimo wszystko wracasz do tej pańci!!! czyli musi coś tam być ,chodz trochę dobrze ,,,ale dziwię się strasznie ,że w tym wieku przeszczep -to dla mnie nie do przyjęcia-może ktoś mądry zmieni decyzję i trochę jej podsuszą tą dziurę albo zagoją ,,,zaczekam na Ciebie do tego 7 w De-zaczekam ,,,

Do takiej pańci w tym wieku to można krzyczeć i się wydzierać nawet i tak do niej nic nie dojdzie,,,i tak będzie swoje robiła i nie ma co się łudzić ,że będzie inaczej-dojdzie do tego ,że 8 obiadów trzeba będzie gotowac-oby nie,,,,ja już współczuję tej Twojej zmienniczce ,,teraz będzie miała nową na wyżycie się ,,,a babka może musi się wyżyć seksualnie-żartowałam,,,:hahaha:

Betty jedz spokojnie do domku i trzeba być dobrej myśli ,że po szpitalu babcia będzie do rany przylóż ,,,coś jej w głowie naprawią i będzie gut - buziaki na drogę i fruuuuuuuuuuu:love::love::love::hahaha:

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty bardzo ciekawy wątek o tej przyjaciółce Pdp. Też zaobserwowałam, że właściwie realnie dobry wpływ na starych ludzie mają inni starzy ludzie - tak oni potrafią wpłynąć zaskakująco  pozytywnie, ale tu zgadzam się z tym co napisała @Blondi ten wpływ nie jest trwały, niestety. Gdyby Babcia zawsze jadała z przyjaciółką to  ta by ją wyprostowała, ale tak na dochodne to nic nie pomoże. Wątpię. Ale oby się poprawiło .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...