Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Łukasz napisał:

Miłego dzionka po bladym świcie,
z całego serca Wam dzisiaj życzę,
uśmiechu dużo, no i radości ,
na twarzach Waszych niech dziś zagości

Pozdrawiam:):love:  i na :kawa: zapraszam

:kawa: smakowita jak zawsze ,,,ale uśmiech i radośc i to jest to:serce::love::serce:

Witam pracowitych i leniuchów, a ja zaraz na galerie,,,trzeba się trochę rozerwać po polsku-hahhahaha buziaki :love:

10 godzin temu, beatrix+ napisał:

Miałam jakieś 5 w porywach do 7 lat, gdy to było na topie. ..

Ładne. ..

 

Łeeèeeee!  Jak Ty taka obieżyświat, to jam nie godna z Tobą gadać. .:) :):)

 

@beatrix+ a teraz Dubaj ominę i zawitam w Abu Dhabi-hahhaha tam jeszcze mnie nie widzieli,,:hahaha:

ale to mi nie przeszkadza rozmawiać nawet z bezdomnymi,,jestem taka normalna i jestem opiekunką ,, ale coś opowiem,,,wczoraj wraca mój mąż z psem ze spaceru ,a była to pózna pora  i mówi ,,,uratowałem znowu  życie człowiekowi i zaczyna opowiadać ,,,leży w parku koło ławki facet na pół rozebrany i pijany,,,podszedł do niego ,aby go obudzic ale nic nie pomagało-więc szybko zadzwonił na 112,,,przyjechało ratownictwo i podziękowali za zgłoszenie i się zajęli facecikiem,,,jest tak zimno nocą ,że by może nie dożył rana,,,ale dobrze się skończyło,,,nie ważne czy pijany czy trzezwy czy wygląda na bezdomnego czy nie ,,niesie się pomoc wszystkim i za to też cenię swojego męża,ma dobre serce:serce: takie podejście do ludzi, ja mam też,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barrakuda,Puść Jej Seksmiję. ...ciekawe, czy też będzie się zachwycać dżemikiem truskawkowym.

Blonduś, pochwal męża, albo mu co daj. ..

Całkiem niedawno miałam sytuację z pijanym w rowie leżącym. 

Nie mogłam się zatrzymać sama,bom spóźniona jechałam do neurologa. 

Zadzwoniłam pod 112, przedstawiłam się, opisałam całe zdarzenia. 

Jak się potem pocztą pantoflową dowiedziałam, ratownicy przyjechali, chcieli go zabrać do szpitala. 

Jednak poszkodowanego dziadek zaoferował nad nim swą opiekę.Byli źli, że ktoś wezwał pomoc :(:( i grozili zemstą ,jeśli odkryją kto dzwonił po ERKĘ. 

Okazało się, że tym pijanym w rowie był 30 letni kuzyn męża mego. 

A jego matka obchodziła od zmysłów, co się z nim dzieje. ..

Życie z alkoholikiem zawsze ciągnie do dna. ..

Wystarczy tylko być sobą, nie dziewczynki i chłopaku? 

Buziole! 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, beatrix+ napisał:

Barrakuda,Puść Jej Seksmiję. ...ciekawe, czy też będzie się zachwycać dżemikiem truskawkowym.

Blonduś, pochwal męża, albo mu co daj. ..

Całkiem niedawno miałam sytuację z pijanym w rowie leżącym. 

Nie mogłam się zatrzymać sama,bom spóźniona jechałam do neurologa. 

Zadzwoniłam pod 112, przedstawiłam się, opisałam całe zdarzenia. 

Jak się potem pocztą pantoflową dowiedziałam, ratownicy przyjechali, chcieli go zabrać do szpitala. 

Jednak poszkodowanego dziadek zaoferował nad nim swą opiekę.Byli źli, że ktoś wezwał pomoc :(:( i grozili zemstą ,jeśli odkryją kto dzwonił po ERKĘ. 

Okazało się, że tym pijanym w rowie był 30 letni kuzyn męża mego. 

A jego matka obchodziła od zmysłów, co się z nim dzieje. ..

Życie z alkoholikiem zawsze ciągnie do dna. ..

Wystarczy tylko być sobą, nie dziewczynki i chłopaku? 

Buziole! 

Dam jej poczytac forum , przetlumacze , znajdzie tu pewnie jakas bratnia dusze hehe....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babcia  chyba woli literature  z kregu sens fiction lub fantasy  hahaha... Jeszcze calkiem zwawa z niej staruszka mimo wieku (92) , nie trzeba  na nia dzialac ksiazkami  , ktore  aktywuja umarlakow  .Dawno nie czytalam Chmielewskiej.,  byl to"Lesio" i "Wszystko czerwone". Dobrze sie czyta   te kryminaly na wesolo, a ten tytul   brzmi ciekawie, po powrocie poczytam, babcia moglaby sie wystraszyc. Mam w planie przeczytac kryminal "Okularnik " Katarzyny Bondy, podono niezly jak i  inne jej ksiazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beatrix+ napisał:

Przeczytaj Jej Chmielewską. . 

Rzeczonej książki nawet umarlaków z trumny wyciągają    ....

Np. "Ostatnie zdanie nieboszczyka " :hahaha::hahaha:

Przeczytaj Jej Chmielewską. . 

Rzeczonej książki nawet umarlaków z trumny wyciągają    ....

 

Np. "Ostatnie zdanie nieboszczyka " :hahaha::hahaha:

 

 

Matko sielpiańsko!  Chmielewska się w grobie przewróciła. ..

CAŁE zdanie nieboszczyka. :)

Jest na audiobuku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem wybredna dziewczynka -nic mi się nie spodobało w sklepach,:płacz:,,no buty czarne -nie dziękuję ,,mam ich kilka i światła dziennego nie zobaczą -więc nie ma co kolekcjonowac ich więcej,,,,ale co pochodziłam to pochodziłam,,, oczy zobaczyły i uszy usłyszały i  to wystarczy ,,,sklepiska ogromne a ludzi można na palcach policzyć ,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Łukasz napisał:

Może nie mają kasy? Albo Ci nowobogaccy jeżdżą już po europejskich galeriach?

Zalezy w jakim miescie. W moim i innych, ktore widzialam zawsze pelno ludzi, nie wszyscy kupuja, duzo tylko oglada  szczegolnie mlodych Galerie to  przeciez nie tylko sklepy ale i uslugi czy restauracje, kawiarnie. Sa  tez niewielkie miasta, ludzie nie maja kasy ale sa galerie jako glowny, duzy pracodawca   a ludziska ubieraja sie w ciuchlandach, chinskich sklepach albo na bazarach . Mimo to sklepy w galeriach wychodza na swoje, rzeczy nie sa tanie, wiec nie musi byc tlok, aby zarabialy Europejskie galerie niczym sie nie roznia od polskich, np niemieckie czy francuskie z reguly swoje sklepy maja znane wszedzie marki, nawet czasem mozna kupic cos taniej niz w Pl.  W sklepach w galeriach nie ubieraja sie tylko nowobogaccy ale i "starobogaccy" lekarze, prawnicy, dziennikarze i ludzie mniej zamozni, ktorzy wola miec mniej rzeczy , ale znanej marki  i dobrej jakosci,  kosmetyki tez chociaz czasem mozna sie naciac. Ludzie z duza kasa szpanuja ubraniami z butikow znanych projektantow , tych polskich tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barrakuda przecież my to wiemy!!!! Ja to wiem napewno ,jak jest na Galeriach ,,jak miałam kasy po kokardę to jechałam i szalałam równo,,,a teraz żadne ,,Martensy" mnie nie podniecjają bo stoją w szafie ,,,lubię te buty bardzo i będę lubiała ,,,ale poczekają sobie trochę jeszcze na ubranie,,,a teraz już obkupiona na maxa i nic mnie też nie interesuje,,,cała Blondi,,,taka jestem szalona wariatka -ale raz się żyje,,,,,:hahaha:

6 minut temu, Łukasz napisał:

Masz też rację.

Życzę spokojnej nocki   :):love:    Zaraz na ZDF mecz Atletico-Bayern, o ile ktoś futbolem się interesuje. Dobranoc

Atletico????? ja się w ogóle nie interesuję ale ?????? zaraz będe na widowni -otwieraj oczka!!! tam taka filigranowa Blondi będzie siedziała :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Łukasz napisał:

Masz też rację.

Życzę spokojnej nocki   :):love:    Zaraz na ZDF mecz Atletico-Bayern, o ile ktoś futbolem się interesuje. Dobranoc

,  Zawsze jesli moge ogladam Bayern , mam nawet ich szalik  , hahaha...Babcia w lozku , moge ogladac, wystarczy juz tego szrajbowania na kompie . Wczoraj  zagadalam  sie z  Serenity i zapomnialam zadzwonic , wszystko zwalilam na babcie , chociaz juz grzecznie spala . Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Barrakuda napisał:

. Wczoraj  zagadalam  sie z  Serenity i zapomnialam zadzwonic , wszystko zwalilam na babcie , chociaz juz grzecznie spala . Dobranoc.

 Sorki ! Dobranoc wszystkim ! grunt to się dobrze wyspać jak to zawsze powtarzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...