Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minut temu, Łukasz napisał:

Witam w czwartek, zapraszam na:kawa::kawa: i życzę miłego, pogodnego dzionka:):love:

Pycha -smaczna -gorąca:kawa: Dzięki Łukaszku!!!:love:

26 minut temu, marenkaxxx napisał:

Juz Iece na:kawa:rowniez zycze wspaniaIiego dnia aIe co to czy wszyscy jeszcze spia ? WSTAWAC!!!kawa z rana Iepsza od bara bara

Nie śpią, ale chodzą jakby spali:hahaha: Miłego, miłego i wesołego i spokojnego dnia!:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śpią,nie śpią,tylko kawę z forumkami piją :kawa:

 

W nocy Łysy nie dał mi spać,więc brykałam po foru i czytałam Waszych porad.

Coraz mądrzejsza się robię..żebym tylko przemądrzała się nie stała,bo wtedy palne se w łeb!:p

 

Miłego dzionka,Robaczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, beatrix+ napisał:

Nie śpią,nie śpią,tylko kawę z forumkami piją :kawa:

 

W nocy Łysy nie dał mi spać,więc brykałam po foru i czytałam Waszych porad.

Coraz mądrzejsza się robię..żebym tylko przemądrzała się nie stała,bo wtedy palne se w łeb!:p

 

Miłego dzionka,Robaczki!

no to ta noc miaIysmy taka sama tyIko ze ja dziadziuska nie miaIam forum jest super !masz wieIkie bum i otwiersz a tu muzyczka kawusia powiesciw twoni wydaniu bi juz buzioI sie w bananka zamienia i chce sie zyc! a nad ranem miaIam tyIko jedno moi dom moje Iozeczko      i    

 

Edytowane przez marenkaxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska nikogo tu nie było???? :płacz:

kawę poranna wypili i szybko dyla:hahaha:

nawet nie było ciasteczka :ciacho:ani :lody:ani:jabłko::płacz:

ale zaraz cos tutaj rozkręcimy:hahaha::święty::hahaha:

@marenkaxxx spakowana już u toksyków? chyba tak!

@erika nie napiłas się za dużo wody w tym jeziorku? jak tam pływanko?

:hahaha:@Betty czy poszalałaś na zakupach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Ludziska nikogo tu nie było???? :płacz:

kawę poranna wypili i szybko dyla:hahaha:

nawet nie było ciasteczka :ciacho:ani :lody:ani:jabłko::płacz:

ale zaraz cos tutaj rozkręcimy:hahaha::święty::hahaha:

@marenkaxxx spakowana już u toksyków? chyba tak!

@erika nie napiłas się za dużo wody w tym jeziorku? jak tam pływanko?

:hahaha:@Betty czy poszalałaś na zakupach!

spakowana posprzatane zakupy zrobione tyIko teraz baIowac!

 

 

 

 

Edytowane przez marenkaxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:love:@Blondi dzisiaj mi ucieka internet:(  Wczoraj tak bujało na łodzi ,że miałam stracha , a mój pływak miał radochę:love: dzisiaj wybraliśmy się  Quadro na przejażdżkę, fajnie było:) trochę jabłuszek  po drodze się trafiło:love: i robię muss jabłowy, uwielbiam ale taki bez cukru mniam .Buziolki dla wszystkich przesyłam Pa 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, erika napisał:

:love:@Blondi dzisiaj mi ucieka internet:(  Wczoraj tak bujało na łodzi ,że miałam stracha , a mój pływak miał radochę:love: dzisiaj wybraliśmy się  Quadro na przejażdżkę, fajnie było:) trochę jabłuszek  po drodze się trafiło:love: i robię muss jabłowy, uwielbiam ale taki bez cukru mniam .Buziolki dla wszystkich przesyłam Pa 

Superowo:hahaha: bajecznie:love: dawaj na tance teraz -muss niech się sam robi-hahhaha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika same petardy gotujesz -jak nie grochówka to muss -a muss też swoje robi:hahaha:

A teraz ja Wam coś napiszę ,,,czy ktoraś z Was dostała kwiaty od PDP ,ot tak ,,na zakupach ?

dzisiaj zapakowalam mądralę w auto i babcię i razem na zakupy,,,dośc często kupuje babci kwiatki i nawet prosi mnie abym ładne wybrała i świeże ,,,,,jeden bukiet róż dla babci ,ale chce 2 bukiety i od razu ,że ten jest dla mnie! :święty:oj byłam zaskoczona na maxa,,,kwiaty mi kupił,,więc dostał buziola ode mnie,,,:love: radosna byłam ,,,szczęsliwa nawet -bo bardzo miłe,,,,no ale chyba się we mnie nie podkochuje-hahahha babcia jest przecież,,,:hahaha: 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Serenity napisał:

@Blondi babcia wieczna nie jest....

Oj tam oj tam @Serenity toż to dziadek !!!!  a znowu jest to,że  dziadki lubią młodsze dziewczyny:hahaha: widzę to nawet po sąsiadach:hahaha:a ja jak lubię dziadków,,,fajnie się z nimi rozmawia,,,a ja kulawym niemieckim to się muszę trochę naprodukować,,,trzeba się wziaśc za naukę,,,

ale tu chodzi o to! czy któras dostała kwiaty,,,,????? no co ,to ja jestem jakaś jedna taka?:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Blondi napisał:

 

 

Aufstehen!  Robaczki!  Zaraz będzie die Sonne scheinen. ..

Dobra, wiem!  Poniosło mnie. ...no,ale ćwiczę! :)

Ja nawet akcent już załapałam. ...szczególnie jak do męża polecenia wydaję. ..znaczy forma prośby, ale jakoś tak samo się pcha do gęby. ..Schnell! ! Sofort! 

:d

Aaaaaaa!  Bo zapomniałam! 

A Wy z dziadoida nadajecie, czy łapkocie jakim lub tym maciucim bez przykrywotka?  Nooo, zapomniałam. ...jak się nazywa laptop bez przykrywotka?  

Tablet!  Nóż mać!  

Bo ja raczej z dziadoida. I mnie już verdammt  Treffen! 

Jesuuuu ,i znów nie śpię. ..starość, czy jak? 

:)

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło mamuńciu!  Weźta ten księżyc z mojego nieba!

Przez ten czas co nie śpię, przypomniałam sobie wszystkie niemieckie przekleństwa :)

Boszsz, trafi mnie zaraz!  Jeszcze ten grzmot chrapaniem dach mi podnosił. ...mąż znaczy. ..;)

Dobra, idę pobrykać na niecie, może jakieś róże zamówię. ..

To kawy jeszcze nie parzę w takim razie. :)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...