Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 14.9.2016 at 06:43, Blondi napisał:

Witam Wszystkich! 

d77e8868f9e61bf8b830064bad3eb4bf_th2.gif

@LENA_57 hahahhaha proszę nie zaliczać mnie to mniej inteligentniejszych,,,bo akurat inteligencji mam aż za dużo,,,,a wiadomości wręcz pożeram i biorę garsciami jak całe zresztą życie,, uroda -urodą ,jednemu się to podoba a innemu co innego,najważniejsze jest to co mamy w środku w sobie i to jest wielką sztuką aby to okazac z jak najlepszej strony,,jeszcze więszką sztuką jest dotrzeć do drugiego człowieka i mam tutaj na mysli naszych PDP-i te dwie sztuki mam w sobie i czy to zle? 

Racja Blondi , najwazniejsza jest pewnosc siebie. Ludzie z kompleksami zawsze maja problemy. Ale to co napisalam wczesniej jest poparte naukowymi badaniami i nie mialam tu na mysli siebie, bo ja do grubasek sie nie zaliczam. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ale ślicznie ! @erika na dzisiejszą noc odstępujemy Tobie i kogutkowi -ok? albo na 5 nocy? pasi? bo my jesteśmy trochę za daleko aby już dziś tutaj figlować!:hahaha:my jesteśmy na etapie spacerku po parku albo w deszczu przy blasku słonca albo kolacja we dwoje albo Galeria-zakupomania,,,albo :hahaha:

albo,,,:hahaha::love::serce:

@Blondiale ja mam  cudowne łóżko w kamperze :hahaha: .  zaparkujemy w parku :love: ale resory są nowe :love: zaznaczam:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, erika napisał:

@Blondiale ja mam  cudowne łóżko w kamperze :hahaha: .  zaparkujemy w parku :love: ale resory są nowe :love: zaznaczam:hahaha:

No to żeby w tym parku ,,Straż Miejska" nie naszła !!!hahahha:hahaha: nie badz taka-odstępuję Ci łoże a Ty park wybierasz!!! zamiast koleżance podziekowac za dobre chęci,,,wariatki !! jestesmy ---idziemy spać !! Dobranoc wszystkim!!!:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erikamusi jeszcze po pracy zaliczyć  przecież Kampera i super urlopik,,,a te ostatnie dni to się zawsze długo ciągną,,ale dzisiaj sobota -koniec tygodnia ,,leci ten czas ,,ja też lecę pokombinować z obiadem ,,,:frytki::pizza::burger:

3 minuty temu, Łukasz napisał:

Blondi, witaj:love:  erika, zasugerowałem się kamperem,haha. Ale z Was dziewczyny są jajcary:hahaha: blondasku, my jesteśmy na pierwszym etapie? Schade :płacz::hahaha: buziaki dla Was:love::love:

@Łukaszku pierwszy etap jest przesuper i mnie nie zagaduj bo praca czeka ,,ale się będzie super pracowało może z drugim etapem???:hahaha::love: buziaki i trochę radości:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Blondi, witaj:love:  erika, zasugerowałem się kamperem,haha. Ale z Was dziewczyny są jajcary:hahaha: blondasku, my jesteśmy na pierwszym etapie? Schade :płacz::hahaha: buziaki dla Was:love::love:

@Łukaszku trzeba korzystać z życia póki się może :hahaha: i trenować :love: ten ulubiony  nasz sport:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, erika napisał:

...jeszcze 4 dni zostało:love:

Eriko,tak mało Ci zostało:). Nic tak szybko nie płynie, jak czas...na szczęście:całus:, dużo wypoczynku i wielu miłych wrażeń i dobrych zdarzeń:serce::całus::serce:

Witam wszystkich bardzo serdecznie:całus:. Gdziekolwiek jesteście:love: życzę Wam sympatycznego i relaksującego weekendu:serce::):serce:.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Florcia napisał:

Eriko,tak mało Ci zostało:). Nic tak szybko nie płynie, jak czas...na szczęście:całus:, dużo wypoczynku i wielu miłych wrażeń i dobrych zdarzeń:serce::całus::serce:

Witam wszystkich bardzo serdecznie:całus:. Gdziekolwiek jesteście:love: życzę Wam sympatycznego i relaksującego weekendu:serce::):serce:.

@Florcia dziękuję 

serce-ruchomy-obrazek-0288.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Florcia witaj :love:    erika,  ba, łatwo powiedzieć ... trenować, jak Blondi ... etapy wprowadza :oże łoże w kamperze nie dla nas, tylko dla Was,haha,  a może i ma rację, nie od razu hop do łózia, tylko spazieren, kawka,galeria ... hmm...:płacz::|jestem młody, mam czas :hahaha: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Florcia napisał:

Eriko,tak mało Ci zostało:). Nic tak szybko nie płynie, jak czas...na szczęście:całus:, dużo wypoczynku i wielu miłych wrażeń i dobrych zdarzeń:serce::całus::serce:

Witam wszystkich bardzo serdecznie:całus:. Gdziekolwiek jesteście:love: życzę Wam sympatycznego i relaksującego weekendu:serce::):serce:.

Florcia, gdzie byłaś, że Cię nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Łukasz napisał:

Florcia witaj :love:    erika,  ba, łatwo powiedzieć ... trenować, jak Blondi ... etapy wprowadza :oże łoże w kamperze nie dla nas, tylko dla Was,haha,  a może i ma rację, nie od razu hop do łózia, tylko spazieren, kawka,galeria ... hmm...:płacz::|jestem młody, mam czas :hahaha: 

Ja mam pomysł ,wszyscy z forum się spotkamy w tym kamperze :hahaha:,rozciągniemy go w razie co!,:hahaha: @erika spodziewaj się gości-:love:

@Łukaszku lubię sobie poetapować!:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Łukasz napisał:

Florcia witaj :love:    erika,  ba, łatwo powiedzieć ... trenować, jak Blondi ... etapy wprowadza :oże łoże w kamperze nie dla nas, tylko dla Was,haha,  a może i ma rację, nie od razu hop do łózia, tylko spazieren, kawka,galeria ... hmm...:płacz::|jestem młody, mam czas :hahaha: 

      Witam również wszystkich !

ale @Łukaszu tu w Niemczech młodzi ( i ci jeszcze mlodzi ) coś inaczej działają, jak mi się zdaje...Spazieren ? kawusia ? jakoś nikt nie proponował...

     Gość mówi tak : Ich hab eine Wohnung nicht weit...Aber ( tu uspokajającym tonem jeśli widzi oburzenie )...Ich kann aber  auch bezahlen.. ( tu pokaże gotówkę) . Sonnst muss ich im Laufhaus. ( w burdelu by musiał bidok i tak   jeśli ktoś tego  nie wie)  120 ? ( poniżej na dzień dobry  to głupich szuka - jak  objaśniają  miejscowi )  Du hast so schoene Hande.. (inteligent  ) . Ich meine nicht einmal ! ( chce mieć kartę stałego klienta )

      Hmmm... Nie jestem wolna i nikogo tu nie szukam

, ale nawet gdybym była

  to faceta co się wyciera  w niemieckich pufach i

o tym śmiało opowiada ( !?!)   i tak bym nie chciała.

    

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Serenity napisał:

      Witam również wszystkich !

ale @Łukaszu tu w Niemczech młodzi ( i ci jeszcze mlodzi ) coś inaczej działają, jak mi się zdaje...Spazieren ? kawusia ? jakoś nikt nie proponował...

     Gość mówi tak : Ich hab eine Wohnung nicht weit...Aber ( tu uspokajającym tonem jeśli widzi oburzenie )...Ich kann aber  auch bezahlen.. ( tu pokaże gotówkę) . Sonnst muss ich im Laufhaus. ( w burdelu by musiał bidok i tak   jeśli ktoś tego  nie wie)  120 ? ( poniżej na dzień dobry  to głupich szuka - jak  objaśniają  miejscowi )  Du hast so schoene Hande.. (inteligent  ) . Ich meine nicht einmal ! ( chce mieć kartę stałego klienta )

      Hmmm... Nie jestem wolna i nikogo tu nie szukam

, ale nawet gdybym była

  to faceta co się wyciera  w niemieckich pufach i

o tym śmiało opowiada ( !?!)   i tak bym nie chciała.

    

klurcze, jakich Ty ludzi, facetow znaczy sie tam spotykasz.... usmialam sie... a mnie to basen proponuja:) moze dlatego, ze nie Austriak, a Chorwat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Betty napisał:

klurcze, jakich Ty ludzi, facetow znaczy sie tam spotykasz.... usmialam sie... a mnie to basen proponuja:) moze dlatego, ze nie Austriak, a Chorwat :)

basen, bo chcę Cię oblukać Betty, taki subtelny ten Twój Chorwat :)

Edytowane przez emma
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, emma napisał:

basen, bo chcę Cię oblekać Betty, taki subtelny ten Twój Chorwat :)

ha :) az taaaaki subtelny, ze chyba stchorzyl :( 

a teraz na powaznie: babce wyznaczyli na koniec pazdziernika termin przeszczepu tej skory na glowie, wczoraj wieczorem wpadla na pomysl, genialny jak jej sie zdaje, ze jak zglosi sie do szpitala, ze bardzo ją to miejsce boli to wezma ją z miejsca pewnie na stol operacyjny... noi wieczorem juz torebke spakowala... dokumenty, skierowanie i juz juz dzis rano bedzie wzywac pogotowie i bedzie jechac.... nastal dzisiejszy ranek i nie ma tematu, nic nie mowi,torebka spakowana lezy.... taki raptus z niej.... mnie to nie bardzo pasi, bo jak ona pojdzie do szpitala na tydz lub dluzej to ja mam bezplatny zjazd do domu.... a dzis mija 1-ty dzien jak u niej jestem.... no zobaczymy jak to bedzie... wszystko i tak zalezy od jej przyjaciolki, ktora w jej sprawach jest wyrocznia.... nie bylo jej tu jeszcze,  wogole widze ze ta przyjaciolka jest nią zmęczna na maksa i wpada raz na tydz na 15 min dac kase i zmyka....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Betty napisał:

ha :) az taaaaki subtelny, ze chyba stchorzyl :( 

a teraz na powaznie: babce wyznaczyli na koniec pazdziernika termin przeszczepu tej skory na glowie, wczoraj wieczorem wpadla na pomysl, genialny jak jej sie zdaje, ze jak zglosi sie do szpitala, ze bardzo ją to miejsce boli to wezma ją z miejsca pewnie na stol operacyjny... noi wieczorem juz torebke spakowala... dokumenty, skierowanie i juz juz dzis rano bedzie wzywac pogotowie i bedzie jechac.... nastal dzisiejszy ranek i nie ma tematu, nic nie mowi,torebka spakowana lezy.... taki raptus z niej.... mnie to nie bardzo pasi, bo jak ona pojdzie do szpitala na tydz lub dluzej to ja mam bezplatny zjazd do domu.... a dzis mija 1-ty dzien jak u niej jestem.... no zobaczymy jak to bedzie... wszystko i tak zalezy od jej przyjaciolki, ktora w jej sprawach jest wyrocznia.... nie bylo jej tu jeszcze,  wogole widze ze ta przyjaciolka jest nią zmęczna na maksa i wpada raz na tydz na 15 min dac kase i zmyka....

pewnie odechciało jej się szpitala, w domu lepiej ;) Ona ma w tym miejscu czucie, bo z tego co kojarzę , to nie? ;)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty Tak, jeśli jakieś zainteresowanie męskie wzbudziłam to tylko tak konkretnie i handlowo, choć dziwi to mocno, bo mój wygląd w żaden najmniejszy  sposób tego nie tłumaczy. Ot, skromna kobietka w parku na ławce  z książką... Czy tak się te interesy tu  kręci ? Absolutnie nigdy nie dałam powodu, żeby mnie ktoś takie śmiałe propozycje składał. a może co kraj to obyczaj ?

 

     a co do pobytu w szpitalu Pdp. To moi klienci i tak muszą płacić za ten czas agencjom, więc z reguły pozostawiano mnie w domu,bo  poniżej dwóch tygodni nie było warto odeslać mnie do Polski. Agencje w Niemczech umieją sobie tu umowy dobrze skonstruować.

         

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...