Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

A ja sie dowiedzialam ze to zimne powietrze to z Polski jest. Musialam tlumaczyc ze znow Ruscy nam podrzucili Syberie. 

Ale rano jak szlam to w pewnym momencie poczulam sol na ustach. Nawet nie wiedzialam ze mi z zimna lzy leca. 

Jutro juz marzec i ma byc cieplo. Bo jak nie to sie zamelduje u @Blondi na campungu. :)

Dawaj do mnie ,,szybko ,,już teraz byłam palić :papieros::papieros: i jest ciepło  a od jutra to już w ogóle lato będzie u mnie znowu,,,:327_sunny: nawet Ci faceta znajdę,,,nie!!! zle piszę,,,sama znajdziesz ,,,z komfortowym autem,:oklaski:,,czemu mi się nie podobają automobile:słabo: wolę przyczepy to już wiem,,,a są tutaj takimi wypasami ,,autobusy,,,ale ja dziękuję za ten luksus,,wolę inaczej spędzać urlop  a nie jak w domu,,,są różnice w podróżowaniu autem z wohnwagen i z automobil,,,są,,

@Maria Jolanta pisz ,,jesteś z PDP cały dzień? masz wolne ? jak wygląda u Ciebie dzień pracy,,,ciekawska jestem,,,O.o

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

OK. Nie będziemy upierać się przy łączeniu postów (chociaż idea jest słuszna, bo wpisy jednej i tej samej osoby generują niepotrzebne powiadomienia o nowych wpisach. Przyjęliśmy, że jeżeli post Forumowicza pojawia się po sobie to nic się nie stanie, gdy zostanie połączony - dla porządku i czytelności). Sami tu nie piszemy, więc przyjmujemy, że wiecie lepiej. Nie odpuścimy za to przy innej okazji :)))))))))))))))))))))))))))))))

Pozdrawiamy!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Redakcja napisał:

OK. Nie będziemy upierać się przy łączeniu postów (chociaż idea jest słuszna, bo wpisy jednej i tej samej osoby generują niepotrzebne powiadomienia o nowych wpisach. Przyjęliśmy, że jeżeli post Forumowicza pojawia się po sobie to nic się nie stanie, gdy zostanie połączony - dla porządku i czytelności). Sami tu nie piszemy, więc przyjmujemy, że wiecie lepiej. Nie odpuścimy za to przy innej okazji :)))))))))))))))))))))))))))))))

Pozdrawiamy!

Dzieki!!!

@Mirelka1965 słyszałaś???  :zdrówko:  :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Marianek napisał:

Jeżeli moja prośba nie dotarła z poziomu kontakty, dalej proszę o usunięcie mojego konta (profilu) Marianek. dziękuję

A ja zgłaszam WETO :p I proszę @Moderatora żeby jeszcze nie usuwał konta @Marianek bo to inteligentny facet i wiem , że do jutra przemyśli jeszcze swoją decyzję i sam uzna , że podjął decyzje zbyt pochopnie :)                                                                                                                                                              Z podziękowaniami za nie łączenie postów   :cmok:     violka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Redakcja napisał:

OK. Nie będziemy upierać się przy łączeniu postów (chociaż idea jest słuszna, bo wpisy jednej i tej samej osoby generują niepotrzebne powiadomienia o nowych wpisach. Przyjęliśmy, że jeżeli post Forumowicza pojawia się po sobie to nic się nie stanie, gdy zostanie połączony - dla porządku i czytelności). Sami tu nie piszemy, więc przyjmujemy, że wiecie lepiej. Nie odpuścimy za to przy innej okazji :)))))))))))))))))))))))))))))))

Pozdrawiamy!

Moja ulubiona @Redakcja mądra jest, wyrozumiała, życzliwa....ale dopiero groźby :czytaj::przekleństwa: i :ostrzegam: poskutkowały....czemuż trzeba było aż tego? :haha: Jednakowoż i tak pozostaję w uwielbieniu :cmok: Jeszcze tylko stelomierz i będzie pełnia szczęścia :cześć3: Pozdrawia poprawna politycznie Wielbicielka :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marianek napisał:

Jeżeli moja prośba nie dotarła z poziomu kontakty, dalej proszę o usunięcie mojego konta (profilu) Marianek. dziękuję

@Marianek co ty za jajcochy odstawiasz :szok: Ja w proteście przejdę na głodówkę :smutek: Chcesz, żebym wszystkie łzy przez ciebie wylała? :ostrzegam: Szanowna @Redakcja niech nie słucha....to tylko andropauza :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem jak jest na zewnatrz, ale podobno mniej na minusie.

Ja pracuje od 7 do 14 potem pauza dwie godzinki i wieczorkiem wolne o 20. W sumie pipoludnia luzne bo zazwyczaj ktoras z corek siedzi z mama. 

Sorki za takie skroty ale nie mam netu a z komorki nie umiem pisac.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Jeszcze nie wiem jak jest na zewnatrz, ale podobno mniej na minusie.

Ja pracuje od 7 do 14 potem pauza dwie godzinki i wieczorkiem wolne o 20. W sumie pipoludnia luzne bo zazwyczaj ktoras z corek siedzi z mama. 

Sorki za takie skroty ale nie mam netu a z komorki nie umiem pisac.

Teraz wiesz, jak opiekunki osierocone przez net cierpią :trele: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, dameska napisał:

Czy ktoś wie kiedy w końcu będzie ciepło ? :cool:;) Miłego dnia dla wszystkich :tulipan:

SPAM

 

33 minut temu, dameska napisał:

Czy ktoś wie kiedy w końcu będzie ciepło ? :cool:;) Miłego dnia dla wszystkich :tulipan:

SPAM

Powiem Ci nieprędko.

Przeleciałem mapy pogody i wiosny to jeszcze nie widać. @dameska wejdź w animacje pogody na wetter.de :cześć3:

Screenshot_20180301-102310.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...